POMOZITE!!!...Razvod ili ne???

Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.

Klasichan primer pedera..
Glup[o je davati savete..
Ali ..sednesh na avion i zabopravish tuznu prichu...
 
ХОћеш да кажеш да ти имаш секс два пута дневно...
И да због тога ни мало не занемарујеш своје обавезе?
И увек ти прија?
Колико ти имаш година?
И што мислиш колико ћеш издржати тако?

U proseku da, kad se vidjam sa ribom ali ne vidjam se svaki dan.
Ne zanemarujem obaveze sve se moze postici.
Da naravno da mi je uvek prelepo.
33
Jos dugoo dugoo. :super:
A ti mi delujes ko neko ko bas i nema sex lajf cim takva pitanja postavljas. Da li postizes sve svoje obaveze? :lol: Da li je uvek lepo? :lol: Daklem ti i ne znas kako to izgleda. :) Komedija. :lol:
 
U proseku da, kad se vidjam sa ribom ali ne vidjam se svaki dan.
Ne zanemarujem obaveze sve se moze postici.
Da naravno da mi je uvek prelepo.
33
Jos dugoo dugoo. :super:
A ti mi delujes ko neko ko bas i nema sex lajf cim takva pitanja postavljas. Da li postizes sve svoje obaveze? :lol: Da li je uvek lepo? :lol: Daklem ti i ne znas kako to izgleda. :) Komedija. :lol:

Znači po tvojoj "filozofiji" - svako ko ne iebe 2x dnevno je luzer, slab iebač...
E pa ako je to merilo, onda sam i ja slab iebač...

A mislim da to nije merilo...
 
a da nadjesh ljubavnika kojem ne smeta shto si udata?

vidish, fin ti je muzz, lepo funkcionishete...
generalno, ebace ti se josh neku deceniju, ako budesh imala srece, a posle ce bash ovaj aspekt braka - prijateljstvo biti mnogo bitniji faktor...
zato, lepo, na godinu dana, menjash ljubavnika, nadjesh nekog, po mogucstvu ozzenjenog, izezash se... ako te muzz nije provalio do sada, dok mu nisi rekla, nece ni od sada....
ako zzelish decu, pa napravi ih, nekad... temprirajte to poboljshanje intimnog zzivota na tvoje plodne dane, ionako su i oni jednom mesechno i tako... :D

I ja mislim da joj je ovo najbolje resenje. Razvod u tim godinama ti je preveliki rizik.
 
Znaci-ovako....4 godina u braku-7 godina zajednickoh zivota...Intima-specificna od samog pocetka...Sex-jednom u 2 meseci-na moje insistiranje...u najvecim brojem slucajeva-odbijanje sa njegove strane-bez objasnjenja...Nikada nije hteo da mi objasno zasto ne zeli da spava sa mnom??? BTW-izgledam normalno-bolje nego normalno-nemi stvarno nista ne fali-sreca da sam svesna toga inace bih se jako isfrustrirala ovih godina...Sve drugo u braku-OK..razumevanje, lagodni zivot, putovanja, finansijski i socijalni zivot-odlican...ali????..Kao najbolji prijatelji koji uvek paze da ne povrede jedan drugoga-idealno...

ili je gay, ili prosto neverovatan nedostatak sexualne zelje... godinu dana... sto je mnogo mnogo je...
 
Odgovor na tvoju dilemu je jednostavan. Treba da se pitash koga ti volish, a ne ko tebe voli.
Ako volish muzza, pokushajte spasiti brak i ne bi bilo loshe da odete u neko brachno savetovalishte.
A ako volish ovog drugog onda ostavi muzza i sachekaj malo da uspostavish neki svoj zzivot pa tek onda razmisli shta dalje.
Meni se chini da je kod tebe zapravo dilema oko sigurnosti u zzivotu, pa da ti kazzem ovako, pokushaj da zzivish sama za pochetak.
I da sama sebi obezbedish sve, onda je rizik oko izbora partnera neuporedivo manji...i jednostavniji, jer onda samo srce slushash, a ne i stomak.
 
Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.

trebalo bi muza da napustis ne zbog tamo nekog, nego zbog tog nezdravog odnosa koji vas dvoje imate i koji ce te unistiti. nema tu leba, zivis sa nekim a godinu dana nista seks? a on, jelte, tako smiren i razlozan...ma vidis da te pojeo??? pa glumi velicinu, mrtav hladan na tvoju pricu. on nema emocije prema tebi, to je ocigledno. da je ih je imao, ne bi doslo do toga do cega je doslo. on mi u tvojoj prici zvuci kao bolesni emotivni parazit, i jos se pothranjuje mucenjem u kojem si ti sada. psiho-sadizam najgore vrste, uvijen u rukavice.
ostavi sada po strani razmisljanje o tom drugom, on je tu rezultat, ne posledica.
razmisli o sebi i cimeru.
ili je *****, ili ima neku vec dugo koju voli, ili je djubre neopevano. sta trazis sa njim??
 
Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.

sto bi rekao Del Boy..ko se usudi, pobedi....neces znati dok ne probas..ovako si rob svojih misli i zelja
 
Tvoj muz je gay...
Izvini!

I meni se sve nešto čini... Grejs, živela si sa Vilom sve ove godine. Po meni je bilo glupo uletati u nešto dok ovo prethodno nisi raščistila ali jako je nezahvalno suditi drugima a da sam nisi bio u određenoj situaciji. Dobro razmisli šta možeš da dobiješ a šta da izgubiš, ako treba, stavi na papir i pokušaj da otvoreno o svemu razgovaraš sa sadašnjim mužem, prvenstveno o vašem seksualnom životu tj. odsustvu istog jer dobar seks čini 10% veze a loš 90%. O nepostojećem neću ni da razmišljam! Veruj mi, znam o čemu pišem. (Mi smo jedno vreme upali u neke probleme i to nam je bilo postalo nebitno. Jutros se odjednom više volimo, pitam se zašto... :whistling:)
 
trebalo bi muza da napustis ne zbog tamo nekog, nego zbog tog nezdravog odnosa koji vas dvoje imate i koji ce te unistiti. nema tu leba, zivis sa nekim a godinu dana nista seks? a on, jelte, tako smiren i razlozan...ma vidis da te pojeo??? pa glumi velicinu, mrtav hladan na tvoju pricu. on nema emocije prema tebi, to je ocigledno. da je ih je imao, ne bi doslo do toga do cega je doslo. on mi u tvojoj prici zvuci kao bolesni emotivni parazit, i jos se pothranjuje mucenjem u kojem si ti sada. psiho-sadizam najgore vrste, uvijen u rukavice.
ostavi sada po strani razmisljanje o tom drugom, on je tu rezultat, ne posledica.
razmisli o sebi i cimeru.
ili je *****, ili ima neku vec dugo koju voli, ili je djubre neopevano. sta trazis sa njim??

uskratish zeni malo kite a ona krene vako da drami
 
Ej-stvarno nije zajebancija...muz je stariji 3 godina od mene..nikad nije imao problema sa potencijom-jednostavno nije zeleo da spavamo...Navodno uvek mu je bio vazniji posao (u cemu je vrlo uspesan), postici dobar rejting u drustvu, ja-sa mojom pojavom( glupo je da pricam, ali sam prije-kad sam bila mladja, radila kao fotomodel) samo bila kao kruna na celu pojavu idealnog braka u javnosti..I tako nas i dozivljava javnost-kao idealni koji se nikada ne svadjaju, sve zajedno rade....idila...ali iza te "american beauty" price-stoji nesto drugo...Napominjem da nikada nije projavio niti jedan znak, ama ni najmanji koji ukazuje na homoseksualnost...vec sam i to analizirala-nikada, ama bas nikada nije bilo nista sto bi vodilo ili ukazalo tome...

Onda je to još gore, taj deluje kao da dr*a na svoj odraz u ogledalu. Zato i nije burno odreagovao, bitno mu je da ga drugi vole po svaku cenu, čak i buduća-bivša žena koja hoće da se razvede od njega jer mu se ne diže na nju... U svakom slučaju, šta god da odlučiš (toplo bih i tebi i njemu preporučila terapiju), do kraja života ćeš se pitati A šta da sam...
 

Back
Top