Polaganje male mature 2012/2013

Ja sam 97 godište (baksuz) :( Čula sam da ćemo i mi polagati dva predmeta, srpski i matu. Ali ćemo imati više delimično poznatih i nepoznatih od vas, a da ne bi pali trebaće nam po 10 bodova (vama treba 5)... Ovi što su sad peti završili će polagati 6 predmeta. Tako da uživajte, ne kukajte i srećno svima sutra! :heart: :D
 
Nije se prepisivalo, bili smo u sali za fizičko... Sedam dežurnih... Možda se malo šaputalo, ali vrlo malo. A i ne kapiram ko bi prepisivao, pa stvarno je lak prijemni, ko ne dobije bar minimum 15 poena, teški je idiot... Bez uvrede. Krivo mi je što sam izgrešila... Mogl sam 20 poena ladno, ali dobro, poznata sam po lapsusima i takvim stvarima. xD
 
Nama su nastavnici pomagali. Tj, ovima koji imaju veze. Sramota. Jedna od nastavnica je došla kod moje klupe, okrenula mi test da vidi 15. pitanje, otišla i ispričala nekom liku.
Što se "običnog" prepisivanja tiče, bilo je toga. Pomogla sam jednoj curi oko barem deset pitanja i niko nije ništa rekao.
Ja, iskreno, nisam htela da prepisujem, ali eto, kažem, bilo je mogućnosti. :mrgreen:
 

Back
Top