Polaganje male mature 2012/2013

Ja, 57,96... U šestom sam bila ogromni zabušant. XD Matematiku ću razvaliti, nadam se, samo da ne napravim lapsuse... Jako dobro mi ide, i od prošle godine mi je bila laka, a ovde je još lakša. računam, 19 poena, ili 20 ako ne napravim lapsus. :) Tebi?
 
Ja, 57,96... U šestom sam bila ogromni zabušant. XD Matematiku ću razvaliti, nadam se, samo da ne napravim lapsuse... Jako dobro mi ide, i od prošle godine mi je bila laka, a ovde je još lakša. računam, 19 poena, ili 20 ako ne napravim lapsus. :) Tebi?

Meni su za matiš takođe veća očekivanja. Nadam se 20, ali ispod 18 ne bi trebalo. 20 nosim iz škole. :)

EDIT: Tek sad vidim da sam napisao da 20 nosim iz škole... :rotf: Pardon, 60... :lol:
 
U pravu si. Mada, logično je da napišeš i ime i prezime, ali ako su tražili u zadatku IME, onda znači da treba samo IME... ;)

Upravo tako. Znam da je ime pisca i to, ali pise ime i treba da se prepise. Posto imam iskustva sa takmicenjima iz srpskog, stavila sam ime jer ako stavim ime i prezime mogu da mi oduzmu bod, a posto pise samo IME onda se podrazumeva ime samo ime.
 
Kako ti fali pola boda, kad ne znas koliko bodova jos uvek imas? :) Stavi na prvo mesto ono sto zelis. Moja drugarica je imala 97. nesto bodova, samo zato je odlicno uradila prijemni, nije planirala Trecu, ali eto tako se desilo i na kraju je upala jer je prosle godine bio snizen kriterijum.
 

Back
Top