Podela na vidiku?

Da li ce biti podele?

  • Hoce

  • Nece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ko kaze da verujem bilo kome? izjasnjavam se za i protiv odredjenih stavova i predloga, nisam clan nijedne stranke... nego se ovde pise gomila gluposti ovakvog tipa, iz ciste obesti, nagadjanja i zabave, klasican spam ;)
Pa mi smo zaista prosli toliko sranja,i stvari koje su u drugim drzavama ne normalne,za koje smo i mi mislili pre 20 godina da su i kod nas nemoguce............pa ako iz svega toga nismo nista naucili...........onda stvarno ne znam
 
Идеално би било да извучемо улазак војске и полиције на север, а да се не призна остатак Космет. Али мислим да је то тешко оствариво. Друга опција је да упоредо створе део који ће остати у саставу Србије и део који би били условљени да признамо.

Ставри ми делују прилично затегнуто, хиљаде Албанца било на протесту у Приштини, албанска застава на згради општине у Бујановцу, она нека АНА прети нападима, Дачић прича да ће жандармерија ефикасно уништити било какву претњу, Понош и Тадић причају о преиспитивању Кумановског споразума. :think:

И још једна ствар која је мени привукла пашњу па бих волео да неко каже шта мисли, пре неки дан на суђењу Шешељу један сведок је пребацио Шешељу како није упознат да су се недавно Америка и Русија договорили око поделе интересних зона, где би Русија добила Србију, а Америка Космет, међутим да сада Русија посредно преко Немачке, са којом има блиске односе, жели да добије и Космет. Да ли се и ово може довести у везу?
 
Идеално би било да извучемо улазак војске и полиције на север, а да се не призна остатак Космет. Али мислим да је то тешко оствариво. Друга опција је да упоредо створе део који ће остати у саставу Србије и део који би били условљени да признамо.

Ставри ми делују прилично затегнуто, хиљаде Албанца било на протесту у Приштини, албанска застава на згради општине у Бујановцу, она нека АНА прети нападима, Дачић прича да ће жандармерија ефикасно уништити било какву претњу, Понош и Тадић причају о преиспитивању Кумановског споразума. :think:

И још једна ствар која је мени привукла пашњу па бих волео да неко каже шта мисли, пре неки дан на суђењу Шешељу један сведок је пребацио Шешељу како није упознат да су се недавно Америка и Русија договорили око поделе интересних зона, где би Русија добила Србију, а Америка Космет, међутим да сада Русија посредно преко Немачке, са којом има блиске односе, жели да добије и Космет. Да ли се и ово може довести у везу?

Nek i priznamo boli nas uvo,sve je to bilo pod prisilom,a i oni su priznali kosovo kao deo srbije pa su posle pogazili..........

Al ih zaebali rusi,pa ako rusi dobijaju srbiju dobijaju i kosovo...........glupi ameri :hahaha:
 
A kako tebe ne smori da veruješ radikalsko-koštunjavim lažima? :mrgreen: U stvari, šta ja i pitam, znam zašto, jer su one mnogo veće nego Tadićeve.
Do sad si valjda mogla ukapirati da me Kostunica interesuje ko i lanjski sneg,al to eto samo dokazuje tvoju bolesnu opsesiju,kad ga pominjes uvek, i gde mu mesto nije,a za radikale onda ni da ne pricam, koju fobiju imas
 
Tadic izjavljuje da se podela dovodi u mogucnost.
EU pristaje na uslove beograda o euleksu
Siptari protestuju protiv.
Pocinju da prete.
Tadic izjavljuje da kumanovski sporazum treba da se menja.

Dali je ovo uvod u podelu kosova ili mozda neki novi sukob?
ili i jedno i drugo?

Mislim da jeu pitanju navlacenje Srbije na tanak led . Eulex ce da se instalira na Kosovu , a njihov cilj je formiranje Kosovskih institucija .
Protiv toga je Srbija bila , a sad je za to . Uneli smo par kozmetickijh izmena u tekst , a inace , oni koji su glavni u celoj toj stvari su Englezi i Francuzi , a obe ove zemlje su priznale Kosovo . S druge strane , WEulex ce imati probleme sa ljudstvom ,jer su tamo sve Bugari , Rumuni , pa cak i neki Hrvati. Nemaju Ljudstvo da izvedu celu stvar kako treba ( ne treba ) pa ajde bas ,da vidimo .
Naravno , obo je mislim , a nista ne tvrdim .
 
pa nisam ja ovca da bekecem
Pa i ne "bekećeš". Nego, ili mekećeš, (koza) ili blejiš (ovca). Odluči se već jednom šta si. Ili, i ne moraš pošto si, najpre će biti, neki neuspeli proizvod ukrštanja te dve vrste. :mrgreen:

ja sam ti to vec rekao cobanine,a posto je i milunka mlada i nezasita planinarka idite zajedno pa cuvajte ovce :mrgreen::hahaha:
...Lepo ti je
biti čobanica..."

Ma, idi bre, čobanin je časno i lepo zanimanje, i uopšte ne znam zašto se upotrebljava u pežorativnoj konotaciji, uostalom, biti čobanin to znači i da si - vođa. :cool:

P. S. A to što ne znaš razliku između čobana i planinara je posebna priča, koja opet samo o tebi govori.
 
Pa i ne "bekećeš". Nego, ili mekećeš, (koza) ili blejiš (ovca). Odluči se već jednom šta si. Ili, i ne moraš pošto si, najpre će biti, neki neuspeli proizvod ukrštanja te dve vrste. :mrgreen:


...Lepo ti je
biti čobanica..."

Ma, idi bre, čobanin je časno i lepo zanimanje, i uopšte ne znam zašto se upotrebljava u pežorativnoj konotaciji, uostalom, biti čobanin to znači i da si - vođa. :cool:

P. S. A to što ne znaš razliku između čobana i planinara je posebna priča, koja opet samo o tebi govori.

Vidi ja ti rekoh da nisam coban a ovde i nema tema o ovcama tako da te ne mogu nigde uputiti.
A to sta bekece i mekece objasni ti tvome drugaru koji je to izjavio a nemoj da se meni penjes na onu stvar za tudju izjavu :mrgreen:

Dakle sidji :mrgreen:
 
Mislim da jeu pitanju navlacenje Srbije na tanak led . Eulex ce da se instalira na Kosovu , a njihov cilj je formiranje Kosovskih institucija .
Protiv toga je Srbija bila , a sad je za to . Uneli smo par kozmetickijh izmena u tekst , a inace , oni koji su glavni u celoj toj stvari su Englezi i Francuzi , a obe ove zemlje su priznale Kosovo . S druge strane , WEulex ce imati probleme sa ljudstvom ,jer su tamo sve Bugari , Rumuni , pa cak i neki Hrvati. Nemaju Ljudstvo da izvedu celu stvar kako treba ( ne treba ) pa ajde bas ,da vidimo .
Naravno , obo je mislim , a nista ne tvrdim .

Sasvim moguce,da je to sve izvedeno a i pobuna siptara na kosovu bila namestena,da bi mi u srbiji pomislili da idajnici rade dobru stvar.

Mada bilo bi veoma lose po Tadica i Jeremica da izjavljuju pa posle zaborave.
 
Којим аргументима образлажеш овако тврд став?
Recimo da je KOsovo priznato od strane vecine zemalja clanica EU, manjine clanica UN, ali kada uzmemo u obzir snagu drzava s jedne i druge strane, iluzorno je bilo sta raspravljati. Rusija ce trgovati svojim pravom veta sve do potezanja pitanja Osetije i Abhazije, a onda ce vas braco Srbi, zamislite izdati. E sad kome nije jasno da je Kosovo fakticki nezavisno od 1999. godine, ja ne mogu da mu pomognem. E sad ako neko ni od cega nesto uspe da napravi, onda mu svaka cast!
 

Back
Top