Pobila se braca ....

Ма каква браћа... 1500 година били крвни непријатељи, збратили се тек од Балканских ратова.

"Браћа" смо што нисмо суседи и што смо исте вере... па нам се у задњих 100 година поклапају интереси. То је једини разлог братства.

Ti da ne lupetas, ozledices se

Nisu priznali Kosovo, znaci da su braca.:mrgreen:

A ti da znas da to nije jedini razlog bratstva medju nama i Grcima
vec nas je pobratimilo sve ono sto se desavalo na Krfu od 1915 do 1917
 
Krstić priveden, Burusis podneo tužbu.

Slutim dve utakmice kazne, obzirom na neke slične primere. Nadam se samo da se neće završiti i gore od toga.

Inače, cela ova frka je na relaciji Olimpijakos - Panatanaikos, i šteta je što su i naši uvučeni u ta njihova sranja.

Čitao sam neke izjave Grka posle meča, sve nešto na foru: ''Da, da, to su ta deca koju mi hranimo našim hlebom, a oni nam ovako vraćaju.'' Misle, naravno, na Teodosića.
 
Krstić priveden, Burusis podneo tužbu.

Slutim dve utakmice kazne, obzirom na neke slične primere. Nadam se samo da se neće završiti i gore od toga.

Inače, cela ova frka je na relaciji Olimpijakos - Panatanaikos, i šteta je što su i naši uvučeni u ta njihova sranja.

Čitao sam neke izjave Grka posle meča, sve nešto na foru: ''Da, da, to su ta deca koju mi hranimo našim hlebom, a oni nam ovako vraćaju.'' Misle, naravno, na Teodosića.

Tacno, kakvo su oni sranje napravili u finalu plej-ofa...
 
Frka je počela nakon sviranog faula Teodosiću prilikom šuta za tri poena, za koji je pitanje i da li je bio faul, a kamoli da li je bio baš toliko oštar i strašan, da je Focis, krilni centar Panatanaikosa, morao da mu se unosi u facu da mu nešto objasni, i verovatno mu pomene kompletnu familiju. Teodosić, takav kakav je, je na to odgovorio pesnicom, mada ga je više ćušnuo nego što ga je zabo. Bilo je tu i nekog pljuvanja od strane Focisa, i onda je krenula tuča.

Bjelica na kraju, ni kriv ni dužan, nastradao od one gorile.

Inače, Teodosić je valjda poblesavio upravo nakon tog pomenutog finala i onog pljuvanja u leđa od strane Dijamantidisa, koje nije ni video dok nije pogledao snimak.

Interesantno je da su sudije bili Grci, koji su, naravno, navlačili na stranu svojih zemljaka. Nisam gledao utakmicu, ali sam čuo da smo dobili tri tehničke, od te tri, jednu zbog širenja ruku Paunića nakon nedosuđenog faula nakon kog mu je pomoć lekara bila potrebna, a dve Dudi Ivkoviću koji je isključen verovatno prvi put u karijeri, i to, zamisli molim te, na prijateljskoj utakmici. Ko još isključuje trenera na prijateljskoj? A i Duda nije Dule Vujošević, čisto sumnjam da je baš toliko izvređao sudije da su ovi morali da ga isključe.

Nakon toga je bilo samo pitanje vremena kad će doći do sranja.
 
Poslednja izmena:
Хтео је чамугу, ал' је лупио Бурусиса, ко да је битно. Ударили смо на чланицу ЕУ и покупили симпатије турске публике. Када у недељу будемо играли у Арени пред 20 000 србочетника који скандирају капитену Крелету, ударачу столицом, бес евро партнера ће бити неиздржив, а наш грех неопростив :( А симболике ради играмо са Кином, у светлу окретања земљама Далеког Истока.
 
Još gore, dotićni Burusis je na izgled Rom

Bouroussis_ioannis_08.jpg


Samo da primetim da se ovako, nasiljem nad romskom manjinom, u Evropu ne ide, GOSPODO
 

Back
Top