Pobila se braca ....

Jel' se seća neko ovoga?


ja se sa te utaskmice iz direktnog prenosa najvishe secam usranog baksuza zorana radovica koji je bio sukomentator sharencu
stalno je ****"e sad smo se odlepili ,ovo je gotovo" a kad bi odma nakon toga marculionis il kurtinaitis pukli trojku il dve zaredom pocheo bi da kuka "neverovatno....neverovatno"...i tako u krug
 
Бугарска и Грчка припремају заједничке полицијске екипе

Бугарска и Грчка формирају заједничке полицијске екипе за проверу безбедности путева у двема земљама‚ саопштено је у току посете грчке полицијске делегације бугарском подунавском граду Русеу. Чланови делегације упознали су се са саобраћајном ситуацијом и извршили на лицу места преглед рада заједничке екипе за проверу безбедности путева са обе стране бугарско-румунске границе. Грчка делегација посетила је и црноморску метрополу Варну.

http://www.bnr.bg/sites/sr/News/Pages/1808- В 3.aspx
 
Ja se tu sećam kako je retardirani Sabonis trupkao i treskao nogama kao autistično dete od sto pedeset kila, i plakao kao kiša, a debilni Đorđević išao da ga grli i teši i vuče nazad na teren

Ima onaj napad kada Danilovic zakucava preko Sabonisa i onda se okrece i gleda ga u stilu shpageti vestrena ...zao pogled ( h.ebacu ti sve po redu -otprilike :lol:) ..

To je scena...
 
Beli plejevi?

Stiv Neš, Džejson Kid, Džon Stokton, Pit Maravič, Džeri Vest, Džon Havliček, Bob Kuzi....

Ne verujem da Sale baš pripada tom društvu, koliko god ga ja gotivio.

Ali da, mora Teodosić još mnogo mlekca da popije da bi bio na Saletovom nivou.
 
Pamtim uglavnom dobre poteze ako me interesuje...Tuče iritiraju...Nek se bave boxom ili ultimate fighting-om...Opet u Americi je na primer mnogo prljaviji i agresivniji basket,gde je skoro sve dozvoljeno...
 

Back
Top