Plaćaju homeopate da im decu ''očiste'' od vakcine!?

Jadni li su joj “pacijenti”. A takva vreba žrtve među ljudima koji boluju od najstrašnijih bolesti!
Ljudi koji su teško bolesni i koji znaju da su im dani odbrojani često znaju da traže utehu (pored bolničkog lečenja naravno) u tom nadrilekarstvu, verujući da će im to koliko-toliko produžiti život.. Nažalost ti šarlatani tuđu nesreću jedva dočekaju da zarade.
 
Ljudi koji su teško bolesni i koji znaju da su im dani odbrojani često znaju da traže utehu (pored bolničkog lečenja naravno) u tom nadrilekarstvu, verujući da će im to koliko-toliko produžiti život.. Nažalost ti šarlatani tuđu nesreću jedva dočekaju da zarade.
Ima i toga, ali ne treba sve odbacivati zato što ima i prevaranata
 
Paralela sa :neki doktori neće da vakcinišu..
Па не знам да ли је добра. У овом случају лекар је и родитељ и свакако да има и ту одговорност и размишља добро пре него донесе једну или другу одлуку.
Не само да неће да вакцинишу, него и начелно, имају различите ставове о различитим вакцинама.
 
Па не знам да ли је добра. У овом случају лекар је и родитељ и свакако да има и ту одговорност и размишља добро пре него донесе једну или другу одлуку.
Не само да неће да вакцинишу, него и начелно, имају различите ставове о различитим вакцинама.
Ne svoju decu, već odbijaju vakcinisanje dece, uopšteno su protiv vakcinisanja. Ne ulazim u razloge, ali svako ko završi medicinski fakultet, uči i o važnosti vakcinacije, tako da mi nisu sasvim jasni.
 
Ne svoju decu, već odbijaju vakcinisanje dece, uopšteno su protiv vakcinisanja. Ne ulazim u razloge, ali svako ko završi medicinski fakultet, uči i o važnosti vakcinacije, tako da mi nisu sasvim jasni.
О томе и говорим. Познајем доста лекара и имају разлиите ставове. Управо, покушавам да схватим зашто је то тако да би и мени као лаику било јасно. Имамо и овде на форуму лекаре, па износе различита искуства, као и колеге форумаши. Лично, нисам се изјашњавао ни за ни против.
 
Inače, doktor koji je to prvi izjavio je krivično kažnjen jer je dokazano da nema osnova da vakcine imaju veze sa autizmom, a napravio je ogromnu štetu svojom popularističkom propagandom.
Meni licno nije jasno odakle toliko autisticne dece u poslednje vreme..
Toga nije bilo pre kada sam ja bila dete...
neki misle da je to zbog vakcina novih... a sta je istina ne znam
 
Sve što mi može zaštiti zdravlje, a preporuči mi neko ko ima stručna znanja o tome, prihvatiću. Baba Mileva mi nije neki garant da će njeno bajanje da mi pomogne :mrgreen:
trivijališeš alternativnu medicinu. Alternativna medicina obuhvata i tradicionalnu kinesku medicinu a o tome bi tek mogao da pričam.

Mnogi su stava da zapadna medicina (ovi što su sada lekari kod nas) podržava vrlo upitan pristup održavanju zdravlja i lečenju. Otprilike na nivou lečenja pijavicama, uduvavanju dima kroz šupak, samo što koriste druge metode i otrov
 
Meni licno nije jasno odakle toliko autisticne dece u poslednje vreme..
Toga nije bilo pre kada sam ja bila dete...
neki misle da je to zbog vakcina novih... a sta je istina ne znam
Skoro sam čitala da se brzopleto donose dijagnoze u vezi sa autizmom. Sada se svako psihičko stanje karakteriše kao autizam, jer nema tačnih smernica šta se sve odnosi na same simptome autizma. Verovatno ga je i pre imalo, ali se vodilo kao neki drugi mentlani poremećaj.
 
trivijališeš alternativnu medicinu. Alternativna medicina obuhvata i tradicionalnu kinesku medicinu a o tome bi tek mogao da pričam.

Mnogi su stava da zapadna medicina (ovi što su sada lekari kod nas) podržava vrlo upitan pristup održavanju zdravlja i lečenju. Otprilike na nivou lečenja pijavicama, uduvavanju dima kroz šupak, samo što koriste druge metode i otrov
Ok, idi onda neka ti lokalni brica izvadi zub bez anestezije, jer , tako se i nekada radilo. Nemoj da koristiš anesteziju, jer je možda otrov...
 
trivijališeš alternativnu medicinu. Alternativna medicina obuhvata i tradicionalnu kinesku medicinu a o tome bi tek mogao da pričam.

Mnogi su stava da zapadna medicina (ovi što su sada lekari kod nas) podržava vrlo upitan pristup održavanju zdravlja i lečenju. Otprilike na nivou lečenja pijavicama, uduvavanju dima kroz šupak, samo što koriste druge metode i otrov
Znaš li koliko je produžen ljudski vek, zahvaljujući modernoj medicini ?Proveri pa da pričamo dalje..
 

Back
Top