Plaćaju homeopate da im decu ''očiste'' od vakcine!?

zato što gledaš samo u jednom pravcu i zato što si isprogramirana da pljuješ po svemu što odstupa od zvaničnog narativa. Usput, vrlo je teško danas doći da alternativnih informacija pa ti to uzimam kao olakšavajuću okolnost.
Nije to zvanični narativ, pre vakcina je recimo tuberkuloza kosila bez milosti. Velike boginje su eradicirane upravo vakcinama.
 
Samo razumijem strah. Ne osuđujem, svoju djecu, ako ih budem imala, vjerovatno ću vakcinisati zbog kolektivnog imuniteta, kud svi tu i mali Mujo :D
Strah razumem , iako se panika namerno širi ne znam iz kog razloga. Netačno je da se razlikuju vakcine , osim dodatih vakcina i to što je pojednostavljen pristup i davanje , više njih se da u jednoj vakcini.
 
zato što gledaš samo u jednom pravcu i zato što si isprogramirana da pljuješ po svemu što odstupa od zvaničnog narativa. Usput, vrlo je teško danas doći da alternativnih informacija pa ti to uzimam kao olakšavajuću okolnost.
Ne budi licemer , nego kada te sledeći put boli glava nemoj piti nedozvoljenu dozu brufena ili aspirina, nemoj se voditi naučnim isprogramiranim narativima, nego gledaj u sunce ili pij urin. Koristi alternativne informacije do kojih dolaziš.
 
Strah razumem , iako se panika namerno širi ne znam iz kog razloga. Netačno je da se razlikuju vakcine , osim dodatih i to što je pojednostavljen pristup i davanje , više njih se da u jednoj vakcini.
Namerno šire paniku da bi posle nudili “spasenje”, čitao sam da su psihološki mehanizmi isti kao i kod propovednika koji zastrašuju božjim kaznama i slično…
 
Ne budi licemer , nego kada te sledeći put boli glava nemoj piti nedozvoljenu dozu brufena ili aspirina, nemoj se voditi naučnim isprogramiranim narativima, nego gledaj u sunce ili pij urin. Koristi alternativne informacije do kojih dolaziš.
Nekad pomislim da bi bilo najbolje prosto brisati ovakve teme sa svih društvenih mreža a sve šarlatane u medicini prosto izolovati od pacijenata.

Kao u vreme obavezne vakcinacije protiv velikih boginja. Ko je umro od te vakcine? Baš niko, a od velikih boginja milioni…
 
Nekad pomislim da bi bilo najbolje prosto brisati ovakve teme sa svih društvenih mreža a sve šarlatane u medicini prosto izolovati od pacijenata.

Kao u vreme obavezne vakcinacije protiv velikih boginja. Ko je umro od te vakcine? Baš niko, a od velikih boginja milioni…
Ne poznajem nijedno dete ili odraslu osobu a dala sam nekoliko hiljada doza vakcina sa nekim ozbiljnim neželjenim efektom. Neozbiljni su bili bol na mestu aplikacije ili povišena temperatura 2 dana.
 
amerika je biznis zemlja..ta medicinska usluga i novi lijekovi koje guraju start up kompanije u americi nema primarni cilj pomoci covjecanstvu vec kako doci na IPO, zgrnuti lovu..i to je problematika 21 vj..razna sranja koja se desavaju i guraju pod tepih i izlaze nakon nekoliko decenija stvara gorak ukus kod potrosaca..povjerenje je lako izgradati, al se jos brze izgubi...
 
Nzm, ja dok sam pratio sve to tamo za vreme pandemije nisam čuo da je bilo ko iz naučne zajednice tvrdio da ako primiš vakcinu nećeš dobiti koronu. Nego da vakcina samo delimično smanjuje verovatnoću da je dobiješ, a da joj je glavna svrha ublažavanje simptoma. Pa onda oni koji su je primili imaju manju verovatnoću da razviju teži oblik bolesti koji bi im ugrozio život. Što se, čini mi se, i vidi iz podataka o smrtnosti u zemljama sa manjom i većom stopom vakcinacije.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Iako živimo u 21. veku, a vakcine koje danas deca primaju su spasile svet, pojedinci u Srbiji i dalje veruju da su one opasne i pre bi poverovali nekakvim sumnjivim homeopatskim lekovima nego - zvaničnoj medicini!

O tome i primer žene iz Srbije koja je zamolila ljude na društvenim mrežama da joj daju savet kako da dete "očisti" od vakcina.

- Poštovani članovi grupe, molim vas za savet. Od čega da krenemo u čišćenju od nekoliko vakcina kod sina koji ima godinu dana i osam meseci? Ponašanje koje ispoljava liči na hiperaktivno i preterano intenzivno emocionalno reaguje (ispadi liče na tantrume). Koji protokol treba da kupimo i da li ga možemo nabaviti u Srbiji i gde možemo nabaviti sredstvo za čišćenje organizma? Ostale vakcine neće primiti, nisam uspela da se izborim na vreme da ih ne primi. Hvala - napisala je žena na grupi zloslutnog naziva "Nevakcinisana deca su zdravija od vakcinisane".
Da sve bude još bizarnije, mnogi članovi grupe slali su joj linkove ka različitim homeopatskim preparatima, koji se, naravno, plaćaju i kvazi stručnjacima koji pišu protokole za čišćenje organizma. Majka deteta koje "intenzivno emocionalno reaguje" zahvalila se:
- Kontaktirala sam i homeopatu, pa ćemo na sve načine da ga čistimo. Hvala - napisala je.

Da neko ovoliko daleko ode nisam verovala dok nisam ovo pročitala. Očekujem vidovitu Zorku da ponovo počne da radi i leči ove ''prosvećene''. Igrati se dečjim životima na ovaj način je po mom mišljenju za neku težu kaznu.
Vrlo je bitno da prirodnom selekcijom omogucimo najjacima da idu napred. Degenerisani i slabi u tom pricesu zaostaju i umiru.
Ovo je surovo sto sam napisao, ali zivot ne bira i oni koji nisu zasticeni platice danak zivotom.
Imamo preko 800 hiljada poznatih bolesti, na samo 40 se stvara imunitet, od toga na 36 vakcinacijom. To su cinjenice.
Ali ko nece da se vakcinise ne mora, ali moraju da razumeju ljudi , nekada su porodice imale i po 8-10 dece, ali 3-4 je umiralo do 2 godine zivota. Ostali su umirali do 18 godine. Svega 2-3 deteta su doziljavala zrelist nakon cega ih je kosila turbekuloza.
Nekada je zivotni vek bio oko 45 godina, danas preko 70 .
Jedina stvar koja nije promenila jeste sa su 99 % ljudi stvarno glupi i skloni manipulacijama. I treba tako da bude da bi moglo lakse da im se izvlace pare.
 
Iako živimo u 21. veku, a vakcine koje danas deca primaju su spasile svet, pojedinci u Srbiji i dalje veruju da su one opasne i pre bi poverovali nekakvim sumnjivim homeopatskim lekovima nego - zvaničnoj medicini!

O tome i primer žene iz Srbije koja je zamolila ljude na društvenim mrežama da joj daju savet kako da dete "očisti" od vakcina.

- Poštovani članovi grupe, molim vas za savet. Od čega da krenemo u čišćenju od nekoliko vakcina kod sina koji ima godinu dana i osam meseci? Ponašanje koje ispoljava liči na hiperaktivno i preterano intenzivno emocionalno reaguje (ispadi liče na tantrume). Koji protokol treba da kupimo i da li ga možemo nabaviti u Srbiji i gde možemo nabaviti sredstvo za čišćenje organizma? Ostale vakcine neće primiti, nisam uspela da se izborim na vreme da ih ne primi. Hvala - napisala je žena na grupi zloslutnog naziva "Nevakcinisana deca su zdravija od vakcinisane".
Da sve bude još bizarnije, mnogi članovi grupe slali su joj linkove ka različitim homeopatskim preparatima, koji se, naravno, plaćaju i kvazi stručnjacima koji pišu protokole za čišćenje organizma. Majka deteta koje "intenzivno emocionalno reaguje" zahvalila se:
- Kontaktirala sam i homeopatu, pa ćemo na sve načine da ga čistimo. Hvala - napisala je.

Da neko ovoliko daleko ode nisam verovala dok nisam ovo pročitala. Očekujem vidovitu Zorku da ponovo počne da radi i leči ove ''prosvećene''. Igrati se dečjim životima na ovaj način je po mom mišljenju za neku težu kaznu.
Mislim da je ta fejk "majka" sa tom bizarnošću udica da se neko labilan ko se kolebao poveo time i rekao "pa i ja sam sumnjao u te vakcine, vidoš da žena preduzima nešto povodom toga, znači da sam bio na pravom putu, onda ću i ja da spasavam svoje dete".
 
Mislim da je ta fejk "majka" sa tom bizarnošću udica da se neko labilan ko se kolebao poveo time i rekao "pa i ja sam sumnjao u te vakcine, vidoš da žena preduzima nešto povodom toga, znači da sam bio na pravom putu, onda ću i ja da spasavam svoje dete".
I iz tog razloga treba zabraniti da bilo ko pomene tako nešto?

Zašto se ta logika ne primenjuje i na druge svere života?

Moja pretpostavka je da bi tako sami sebi pucali u nogu.

Ja se čudim zašto se umesto toga ne uloži napor da se narod obrazuje pvoodom vakcina? Ne po principu ja ti tako kažem i slušaj, nego argumentovano. Pusti i ove druge da kažu šta imaju pa ih poklopi. Kako stvari stoje, rekao bih da ova druga strana ima suviše dobre argumente pa je onda jedino rešenje da im uopšte ne dozvoliš da pričaju. I ne samo to, nego ih treba i pozatvarati, dati im otkaze pa ću da ih pitam od čega će da izdržavaju svoje nevakcinisane porodice.
 
Iako živimo u 21. veku, a vakcine koje danas deca primaju su spasile svet, pojedinci u Srbiji i dalje veruju da su one opasne i pre bi poverovali nekakvim sumnjivim homeopatskim lekovima nego - zvaničnoj medicini!

O tome i primer žene iz Srbije koja je zamolila ljude na društvenim mrežama da joj daju savet kako da dete "očisti" od vakcina.

- Poštovani članovi grupe, molim vas za savet. Od čega da krenemo u čišćenju od nekoliko vakcina kod sina koji ima godinu dana i osam meseci? Ponašanje koje ispoljava liči na hiperaktivno i preterano intenzivno emocionalno reaguje (ispadi liče na tantrume). Koji protokol treba da kupimo i da li ga možemo nabaviti u Srbiji i gde možemo nabaviti sredstvo za čišćenje organizma? Ostale vakcine neće primiti, nisam uspela da se izborim na vreme da ih ne primi. Hvala - napisala je žena na grupi zloslutnog naziva "Nevakcinisana deca su zdravija od vakcinisane".
Da sve bude još bizarnije, mnogi članovi grupe slali su joj linkove ka različitim homeopatskim preparatima, koji se, naravno, plaćaju i kvazi stručnjacima koji pišu protokole za čišćenje organizma. Majka deteta koje "intenzivno emocionalno reaguje" zahvalila se:
- Kontaktirala sam i homeopatu, pa ćemo na sve načine da ga čistimo. Hvala - napisala je.

Da neko ovoliko daleko ode nisam verovala dok nisam ovo pročitala. Očekujem vidovitu Zorku da ponovo počne da radi i leči ove ''prosvećene''. Igrati se dečjim životima na ovaj način je po mom mišljenju za neku težu kaznu.

Ovo je za oduzimanje deteta.
 
I iz tog razloga treba zabraniti da bilo ko pomene tako nešto?

Zašto se ta logika ne primenjuje i na druge svere života?

Moja pretpostavka je da bi tako sami sebi pucali u nogu.

Ja se čudim zašto se umesto toga ne uloži napor da se narod obrazuje pvoodom vakcina?

U svim zemljama sveta se uci o vakcinama u osnovnoj skoli. I to na sasvim dovoljnom nivou.
 

Back
Top