Pitanje od mushkog tinejdzera za zenski pol

Zasto bi je tukao ako ga je lozila? Nije uradila ne znam sta! Decko mora da nauci nesto sto ne vazi kao generalno pravilo,ali ako to usvoji za sve ljude zastitice se od mnogih ljudi koji bi mu naneli zlo i sacuvace se od razocarenja!
Primer mog druga kojeg je riba napala da je prevario,a on nije i on joj sveze samarcinu! Ona ustane i krene da izadje iz sobe,on ustane pesnicom udari u vrata i pesnica prodje kroz vrata i kaze gde si posla? i baci je preko pola sobe na krevet! Na kraju se svelo na to da je ona priznala da je pogresila i imali su sex,a lik izgleda ekstra,nabildovan,bokser,jure ga zenske moze da ima bilo koju i kada cujem za takav primer a od njega sam cuo jos dosta stvari ja imam sta i da postavim kao dokaz!
Kao mali da a kad sam odrastao ne,ne lazem! Imam jaku savest i tesko mi je posle da ne kazem toj osobi da sam je slagao i zato ne lazem pa makar me istina uvalila u zestoko sranje!

Gde nadjes te ludacke primere? :hahaha: Meni tu zao vrata...:sad2: Inace, ta je neka teska glupaca, ja bih pre crkla nego sto bih se izvinjavala nekom siledziji...:roll:
 
ž
Nakon shto sam smuvao jednu devojku krenuli smo mnogo da se dopisujemo do sledeceg vikenda kad bismo se opet videli... Obecavala svakakva uzitka i perverzije.. necu sad da nabrajam... a kad je stigao taj dan kada smo se videli ishlo je sve svojim putem... i kad smo stali negde gde smo bili sami, krenuli da se krljamo i to, a ja da je uhvatim za guzu (shto nije ni bilo priblizno stvarima koje mi je obecala), a ona mi gurne ruku i kaze kao nemoj... :O
Dobro, meni i nisu najvaznije perverzije, vatanje i krljanje... Mogao bih da budem u vezi sa devojkom i bez tih "elemenata"... Ali shto se tiche i prvog i drugog primera mogle bi devojke da budu malo iskrenije?
Prva i prva greška ako bilo šta ozbiljno očekuješ od devojke zaboravi na dopisivanje, to je samo za zezanje i blentavljenje.
Niko normalan neće biti iskren od starta, s tim što je razlika da pametni u startu neće ništa obećavati, a glupi će lagati.
 
Jest' da nisam zensko ali pomoci cu ti jer sam i sam prosao kroz to i znam koliko me je to tada frustriralo...

Zashto su devojke (ili barem tinejdzerke) toliko dvolichne? Evo dacu generalni primer:
Kazu da im ne treba zgodni mushkarac, ni nishta slichno tome - samo da bude duhovit, pametan i romantichan, jel tako? A kad god stupe u vezu s likom bude s nekim frajerom/zenskaroshom, a kad tragichno zavrshi veza budu iznenadjene shto ih je prevario ili napravio neko njeSra...

Nije tu u pitanju nikakva dvolicnost.
One jednostavno ni same jos ne znaju sta zele...
Slede neke svoje instinkte... Isprobavaju razne tipove (licnosti) i razglabaju jedna sa drugom o tome... Jednostavno istrazuju muski svet i istrazuju svoju seksualnost... Pokusavaju shvatiti sta je ono sto im se dopada i sto one zele... Ponekad misle da je jedan tip muskarca, i pricaju da bi to zelele (i siguran sam da zaista i veruju u to) ali se desi da ih privuce sasvim drugi tip muske osobe... I one mu se onda predaju.
Drugim recima, jos nisu zrele, i ni same jos uvek ne znaju sta hoce... Stoga, nemoj da te to zbunje vec ti samo teraj svoje. :D

Nakon shto sam smuvao jednu devojku krenuli smo mnogo da se dopisujemo do sledeceg vikenda kad bismo se opet videli... Obecavala svakakva uzitka i perverzije.. necu sad da nabrajam... a kad je stigao taj dan kada smo se videli ishlo je sve svojim putem... i kad smo stali negde gde smo bili sami, krenuli da se krljamo i to, a ja da je uhvatim za guzu (shto nije ni bilo priblizno stvarima koje mi je obecala), a ona mi gurne ruku i kaze kao nemoj... :O

Postoje tri varijante zasto se to desilo:
1) Predomislila se tj. "ohladila" se u medjuvremenu. Tad joj je bilo do toga a sada vise nije... I to je to. Mozda neki drugi put.
2) Uplasila se... Zeli to, i voli da razmislja i caska o tome... Ali kada se to zaista priblizilo... Uplasila se i povukla. Jos, dakle, nije spremna za to.
3) Mozda si jednostavno u tom trenutku uradio nesto zbog cega je odustala da to tada uradi sa tobom... Mogla je to biti neka glupost, neka sitnica, ali njoj je to u tom trenutku bilo bitno. I odustala je, povukla se. I to je to... To je za nju bilo sasvim dovoljno da odustane a da tebe ostavi bez objasnjenja i zbunjenog.

Dobro, meni i nisu najvaznije perverzije, vatanje i krljanje... Mogao bih da budem u vezi sa devojkom i bez tih "elemenata"... Ali shto se tiche i prvog i drugog primera mogle bi devojke da budu malo iskrenije?
Izvini ako sam sve pogreshno protumachio, bash zato sam i zapocheo ovu temu da bih dobio obrazlozenje iskusnih zenskih osoba... Hvala :)
Nema sta da ti ne bude vazno... Pici ti samo svojim putem ;)
Ali nema sta one da budu iskrene... Cesto, u tom uzrastu, ni same jos ne znaju sta zele a, uostalom, cesto i kad znaju ne zele to da ti kazu. Smatraju to isuvise intimnim i to ce podeliti samo sa svojim najboljim drugaricama ali ne i sa tobom... Tebe ce radije prosto ostaviti u neznanju.

Ziv bio! :)
I nemoj da te to pokoleba... ;)
 

Back
Top