Pitanje od mushkog tinejdzera za zenski pol

Zashto su devojke (ili barem tinejdzerke) toliko dvolichne? Evo dacu generalni primer:
Kazu da im ne treba zgodni mushkarac, ni nishta slichno tome - samo da bude duhovit, pametan i romantichan, jel tako? A kad god stupe u vezu s likom bude s nekim frajerom/zenskaroshom, a kad tragichno zavrshi veza budu iznenadjene shto ih je prevario ili napravio neko njeSra...
Drugi primer je jedan moj lichni:
Nakon shto sam smuvao jednu devojku krenuli smo mnogo da se dopisujemo do sledeceg vikenda kad bismo se opet videli... Obecavala svakakva uzitka i perverzije.. necu sad da nabrajam... a kad je stigao taj dan kada smo se videli ishlo je sve svojim putem... i kad smo stali negde gde smo bili sami, krenuli da se krljamo i to, a ja da je uhvatim za guzu (shto nije ni bilo priblizno stvarima koje mi je obecala), a ona mi gurne ruku i kaze kao nemoj... :O
Dobro, meni i nisu najvaznije perverzije, vatanje i krljanje... Mogao bih da budem u vezi sa devojkom i bez tih "elemenata"... Ali shto se tiche i prvog i drugog primera mogle bi devojke da budu malo iskrenije?
Izvini ako sam sve pogreshno protumachio, bash zato sam i zapocheo ovu temu da bih dobio obrazlozenje iskusnih zenskih osoba... Hvala :)

Svi smo mi dvolicni........

a za ovaj drugi primer...pa znas..ja kad odem na bazen..tripujem da mogu da skocim sa sedmice...satro nije visoko..kad gledas odozdo....a kad odem na peticu...zesce se iscimam..znaci teorije nema da bi skocio sa sedmice...tako ti je i sa njom..mozda bi mogla da zamisli..al ovako kad treba nesto...izgelda da joj treba vremena da se opusti,....
 
Svi smo mi dvolicni........

a za ovaj drugi primer...pa znas..ja kad odem na bazen..tripujem da mogu da skocim sa sedmice...satro nije visoko..kad gledas odozdo....a kad odem na peticu...zesce se iscimam..znaci teorije nema da bi skocio sa sedmice...tako ti je i sa njom..mozda bi mogla da zamisli..al ovako kad treba nesto...izgelda da joj treba vremena da se opusti,....

Hmm... hvala na kreativnom odgovoru :)
Ali ovo me ne muchi vishe, objasnila mi je sve Hator (Hvala :heart: :D)
 
Postoji jedno pravilo,odnosno dva i samo to trebas da naucis!
Prvo i glavno NISTA NE VERUJ ZENI,NIKAD!
drugo pravilo One ne znaju sta hoce i NIKAD,ali NIKAD nemoj da se trudis da ih ukapiras jer ni one ne kapiraju sebe!
bonus pravilo NIkad nemoj da ti je stalo do njih!

@tema lozi te seljancura,na pocetku ste veze pa kao ja sam fina qratz palac pa posle nedelju dana dace ti sve da joj radis! Dobro ne bas sve,ali zavisi od nje kakva je osoba!
Tvoja je krivica sto si joj VEROVAO i sto si dopustio da razmisljas QRTZEM a ne GLAVOM! Kada nesto trebas da odlucis da uradis,prvo ga izdrkaj pa onda odluci sta ces! Veruj mi,na rec! Kada su ti puna jaja onda razmisljas qrtzem,a kada su prazna onda glavom! ;)
Jos jedan savet da nikada ne slusas ribe na forumu,jer su gore od ovih u realnosti!
 
Ne znam da li si imao samo sa njom ovakva iskustva,al' mislim da ona nije ok..ili je smela samo u pisanju a uzivo druga prica.. :D ;) Opusteno!

Ovaj prvi primer shto sam napisao je uopshteno o tinejdzerkama koje poznajem i s tim sam se pomirio... A ovo drugo je bilo, 'fala Bogu, samo s jednom devojkom. :)

A sreco rado bih ja to uradio ali moras da se strpis malo :lol: ;)

M'rsh, bre :D
 
Nisam zena, al' cu dati svoje razmisljanje.

Zashto su devojke (ili barem tinejdzerke) toliko dvolichne? Evo dacu generalni primer:
Kazu da im ne treba zgodni mushkarac, ni nishta slichno tome - samo da bude duhovit, pametan i romantichan, jel tako? A kad god stupe u vezu s likom bude s nekim frajerom/zenskaroshom, a kad tragichno zavrshi veza budu iznenadjene shto ih je prevario ili napravio neko njeSra...
Odgovor: hormoni.
Klinke sa 15-16-17 osecaju hormonalnu privlacnost prema frajerima sa izdefinisanim misicima, pravilnim crtama lica.. a to da im treba "dobar, duhovit, romantichan bla bla" je pozeljan socijalni kriterijum koji izgovaraju da ne bi ispale povrshne glupache koje se loze samo na 6pack.
Ne kazem da nema izuzetaka.
Dobro, meni i nisu najvaznije perverzije, vatanje i krljanje... Mogao bih da budem u vezi sa devojkom i bez tih "elemenata"... Ali shto se tiche i prvog i drugog primera mogle bi devojke da budu malo iskrenije?
Zene nemaju samo dva tastera kao muskarci, nego hiljadu i jedan.
Zashto je obecala perverzije pa odustala sami Bog zna... mozda je dobila, mozda nije bila raspolozena, mozda si joj se svideo ali ne toliko da bi ti "dala", mozda te je sve vreme zavlachila jer voli da se igra sa mushkarcima, mozda se nije izdepilirala pa joj bio bedak...
Poenta je... da nema potrebe da trazish da budu iskrenije, manje isfolirane, bla bla... kad sve te njihove osobine koje ti smetaju mozesh da okrenesh u svoju korist.
 
1. Nemoj da slusas Overa, on je ogorcen na celokupan zenski rod... Upravu je za dosta stvari, ali sve preuvelicava...
2.Naravno da sve traze najlepseg, ali dzabe mu ako je lep kad se ponasa kao seljacina...
3. Devojka se malo uspanicila, sacekaj malo neces umreti...

:lol: Ko mene slusa daleko dogura! Ne slusaj,ovu,ovu... FOrumasicu! One su ti najgore! Samo ti slusaj mene,jes da sve mrzim ali bolje slusati mene nego idealiste i zene! Nece svoj na svoga.;)

2) To je tako laz... Trpite svasta i glupocu,batine,maltretiranje samo da bi bile sa frajerima! Video sam dosta primera!
3) Ko te jednom slagao,slagace te opet! ;)
 

Back
Top