Pitanje od mushkog tinejdzera za zenski pol

Pa odradi matematiku... ako tih ekstremno lepih i duhovitih ima jako malo (frlj'o sam procenat 10, verovatno je i manje), a sve zene jel'te padaju bas na takve... brojke se ne slazu, tj. samo mali broj zena ce upecati taj ekstrem na koji puca, a ostatak ce morati da se zadovolji prosekom, il' ce ostariti chekajuci princa na konju, a na kraju ne dobiti ni konja. Pritom, "prosek" uopste ne mora da bude losh... u poredjenju sa nekim tipovima sa tva na koje se moje ortakinje loze... i najbolji frajeri u gradu su prosek.
 
Zashto su devojke (ili barem tinejdzerke) toliko dvolichne? Evo dacu generalni primer:
Kazu da im ne treba zgodni mushkarac, ni nishta slichno tome - samo da bude duhovit, pametan i romantichan, jel tako? A kad god stupe u vezu s likom bude s nekim frajerom/zenskaroshom, a kad tragichno zavrshi veza budu iznenadjene shto ih je prevario ili napravio neko njeSra...
Drugi primer je jedan moj lichni:
Nakon shto sam smuvao jednu devojku krenuli smo mnogo da se dopisujemo do sledeceg vikenda kad bismo se opet videli... Obecavala svakakva uzitka i perverzije.. necu sad da nabrajam... a kad je stigao taj dan kada smo se videli ishlo je sve svojim putem... i kad smo stali negde gde smo bili sami, krenuli da se krljamo i to, a ja da je uhvatim za guzu (shto nije ni bilo priblizno stvarima koje mi je obecala), a ona mi gurne ruku i kaze kao nemoj... :O
Dobro, meni i nisu najvaznije perverzije, vatanje i krljanje... Mogao bih da budem u vezi sa devojkom i bez tih "elemenata"... Ali shto se tiche i prvog i drugog primera mogle bi devojke da budu malo iskrenije?
Izvini ako sam sve pogreshno protumachio, bash zato sam i zapocheo ovu temu da bih dobio obrazlozenje iskusnih zenskih osoba... Hvala :)

1.Stvarno mi se se.re od ove generalizacije tipa sve su dvolicne,sve su sponzoruse itd
ja stvarno ne znam kakve vi to devojke srecete
naravno da mora da prolazi i fizicki,sto ne podrazumeva da mora da ide u krajnosti kakve si ti naveo.
I sumnjam da ce devojka koja trazi romanticnog,duhovitog itd itd decka zavrsiti sa "frajerom".

2.Negde si izgresio,kao sto je neko vec objasnio.
Previse nabacanih ne mnogo povezanih stvari.Lock :dash:
 
otvorili su mi se novi horizonti :lol:

slusaj overova izlaganja,to ti je citav univerzum novih aksioma

nego,@svi muski-daj,ne serendajte vise,zivota vam
da,isto svi ne smatraju privlacnima one skockane 24/7,sa siskama,i te vec stereotipe,ali biste ih svi ebali!
e,pa kakvi su to dvostuki kriterijumi??
uostalom,ne znam ni jednog decka koji je presao preko toga da devojka nije bas njegov tip,da mu i nije nesto atraktivna,ali zenskih znam ohoho,i to s uglavnom bili momci sa kojima su bile u bliskim prijateljskim odnosima.
tako da ,overu,ako ti se krese,a ne da ti se,kupi igrackicu vaginu,ili ako hoces ceo paket,lutku na naduvavanje,nemoj nas trujes svojim sovinistickim forama na ama bas svakoj temi na kojoj se spominju devojke.

sad,ako je tebi ciljna grupa starosnog doba od 13 godina,onda i ma smisla to sto pricas,ali ako govoris o 17,18,19...onda bolje ne govori vise:lol:
 
Poslednja izmena:
slusaj overova izlaganja,to ti je citav univerzum novih aksioma

nego,@svi muski-daj,ne serendajte vise,zivota vam
da,isto svi ne smatraju privlacnima one skockane 24/7,sa siskama,i te vec stereotipe,ali biste ih svi ebali!
e,pa kakvi su to dvostuki kriterijumi??
uostalom,ne znam ni jednog decka koji je presao preko toga da devojka nije bas njegov tip,da mu i nije nesto atraktivna,ali zenskih znam ohoho,i to s uglavnom bili momci sa kojima su bile u bliskim prijateljskim odnosima.
tako da ,overu,ako ti se krese,a ne da ti se,kupi igrackicu vaginu,ili ako hoces ceo paket,lutku na naduvavanje,nemoj nas trujes svojim sovinistickim forama na ama bas svakoj temi na kojoj se spominju devojke.

sad,ako je tebi ciljna grupa starosnog doba od 13 godina,onda i ma smisla to sto pricas,ali ako govoris o 17,18,19...onda bolje ne govori vise:lol:

Kao da ima neke razlike? Zene su drolje i svetice u isto vreme,a te stereotipne su isto zene kao i ti i bilo ko tog pola! Naravno da bi ih poebali,sta im fali? Nisu sakate,niti sugave! Generalizujes i lupas gluposti. Jadne vi, bas te zlatne! Za ova zadnji deo samo cu se nasmejati!:lol:
 
:lol: Ko mene slusa daleko dogura! Ne slusaj,ovu,ovu... FOrumasicu! One su ti najgore! Samo ti slusaj mene,jes da sve mrzim ali bolje slusati mene nego idealiste i zene! Nece svoj na svoga.;)

2) To je tako laz... Trpite svasta i glupocu,batine,maltretiranje samo da bi bile sa frajerima! Video sam dosta primera!


3) Ko te jednom slagao,slagace te opet! ;)

1)Cudi me da nisi rekao: Rokni joj samarcinu, to ce da je uzbudi, treba sa njima ko sa stokom, ako si normalan onda nisi interesantan... Brate, kazem ti to iz iskustva... :hahaha:
2)Pa ja nznm ni jednog lepog frajera koji mlati devojke, to su obicno neki slpeci koji su prosek pa bi nekako da se istaknu... Ovi lepi mogu imati koju hoce, sto bi trosili energiju na neku glupacu? :mrgreen:
3)A ti kao nikad nisi slagao? :roll:

Ne mora da bude najlepsi, dovoljno je i da bude mocan u drustvu.

Pa u pravu si, ali ima i onih seljaka koji imaju brdo love i mocni su u drustvu, a opet nisu ni malo simpaticni.. .Mada njih salecu vecito neke qrve tako da im nije lose...:lol:
 
Brate,da si imao 3 ribe razlicitog uzrasta(:lol:),sam bi odgovorio na to.
Da,ali ti pokazujes samo drolje,right?
I sto ih se svi toliko gadite(:roll:),a na njih vam se brzopotezno dize?
ja generalizujem?:lol:
mozda,ali citas ti sebe,ili radis po principu autodiktata?

to se trazi.

Aj batali te licne uvrede ne ide ti,a ne spadam na taj nivo jer nije mi cilj da te vredjam vec da odgovorim na temu!
Drolje su sve osim keve i zene koju trenutno volimo da ti pojasnim! Toliko pravila,toliko moralisanja,toliko stvari,toliko prepreka ali kada naidje neko bolji,jaci,lepsi sve pada u vodu i moral i pravila i prepreke se ruse! Za mene je to licemerno do bola! Primer devojka koja trazi romantiku nece odbiti frajera koji joj se udvara. Ribe koje znaju da ce ih frajer povrediti ga pljuju,a onda kada im on dodje one pocinju da trzaju udicu i menjaju plocu! Licemerstvo na delu! Ni muskarci nisu bolji,ali oni su za druge stvari licemerni! Ljudi su uopste licemeri!
Ko se gadi? Jesam ja nekada to rekao? Nisam,tako da ne pripisuj mi te reci!
Da li moze sa tobom da se ne slaze oko neceg da to na kraju ti ne prihvatis kao subjektivno i da sa opsteg ne skrenes da odgovaras subjektivno? Da ja kojim slucajem nemam nogu,verovatno bi i to spomenula u tvom postu!
 
Poslednja izmena:
Aj batali te licne uvrede ne ide ti,a ne spadam na taj nivo jer nije mi cilj da te vredjam vec da odgovorim na temu!
Drolje su sve osim keve i zene koju trenutno volimo da ti pojasnim! Toliko pravila,toliko moralisanja,toliko stvari,toliko prepreka ali kada naidje neko bolji,jaci,lepsi sve pada u vodu i moral i pravila i prepreke se ruse! Za mene je to licemerno do bola! Primer devojka koja trazi romantiku nece odbiti frajera koji joj se udvara. Ribe koje znaju da ce ih frajer povrediti ga pljuju,a onda kada im on dodje one pocinju da trzaju udicu i menjaju plocu! Licemerstvo na delu! Ni muskarci nisu bolji,ali oni su za druge stvari licemerni! Ljudi su uopste licemeri!
Ko se gadi? Jesam ja nekada to rekao? Nisam,tako da ne pripisuj mi te reci!
Da li moze sa tobom da se ne slaze oko neceg da to na kraju ti ne prihvatis kao subjektivno i da sa opsteg ne skrenes da odgovaras subjektivno?

A gde sam te to uvredila?
na vecinu posta da ti dogovorim-poracses.

sad,potonje-generalizacija,ti si to magistrirao,pa znas o cemu pricam.
dalje-ne.
I ti nisi nimalo kompetentan da mi nesto *****s o tome,jer kad god se spomenu musko-zenski odnosi,ti dodjes i seres,seres,seres,sve jedno isto,iznova,i iznova-bas se drzis one-reciklirajmo.
I nema veze da li je tema o tome-ne,kad god se rec musko,zensko i veza nadju u istom postu,ti pripremas svoja ogorcena sovinisticka sranja.

Sad,nije lepo od mene sto generalizujem,ali ti si brate mnogo dalje otisao od mene.
 
1)Cudi me da nisi rekao: Rokni joj samarcinu, to ce da je uzbudi, treba sa njima ko sa stokom, ako si normalan onda nisi interesantan... Brate, kazem ti to iz iskustva... :hahaha:
2)Pa ja nznm ni jednog lepog frajera koji mlati devojke, to su obicno neki slpeci koji su prosek pa bi nekako da se istaknu... Ovi lepi mogu imati koju hoce, sto bi trosili energiju na neku glupacu? :mrgreen:
3)A ti kao nikad nisi slagao? :roll:



Pa u pravu si, ali ima i onih seljaka koji imaju brdo love i mocni su u drustvu, a opet nisu ni malo simpaticni.. .Mada njih salecu vecito neke qrve tako da im nije lose...:lol:
Zasto bi je tukao ako ga je lozila? Nije uradila ne znam sta! Decko mora da nauci nesto sto ne vazi kao generalno pravilo,ali ako to usvoji za sve ljude zastitice se od mnogih ljudi koji bi mu naneli zlo i sacuvace se od razocarenja!
Primer mog druga kojeg je riba napala da je prevario,a on nije i on joj sveze samarcinu! Ona ustane i krene da izadje iz sobe,on ustane pesnicom udari u vrata i pesnica prodje kroz vrata i kaze gde si posla? i baci je preko pola sobe na krevet! Na kraju se svelo na to da je ona priznala da je pogresila i imali su sex,a lik izgleda ekstra,nabildovan,bokser,jure ga zenske moze da ima bilo koju i kada cujem za takav primer a od njega sam cuo jos dosta stvari ja imam sta i da postavim kao dokaz!
Kao mali da a kad sam odrastao ne,ne lazem! Imam jaku savest i tesko mi je posle da ne kazem toj osobi da sam je slagao i zato ne lazem pa makar me istina uvalila u zestoko sranje!
 
A gde sam te to uvredila?
na vecinu posta da ti dogovorim-poracses.

sad,potonje-generalizacija,ti si to magistrirao,pa znas o cemu pricam.
dalje-ne.
I ti nisi nimalo kompetentan da mi nesto *****s o tome,jer kad god se spomenu musko-zenski odnosi,ti dodjes i seres,seres,seres,sve jedno isto,iznova,i iznova-bas se drzis one-reciklirajmo.
I nema veze da li je tema o tome-ne,kad god se rec musko,zensko i veza nadju u istom postu,ti pripremas svoja ogorcena sovinisticka sranja.

Sad,nije lepo od mene sto generalizujem,ali ti si brate mnogo dalje otisao od mene.


cek,hoces da kazes da nisi imao tri devojke razlicitog uzrasta?
:lol: Eto vidis! Nigde ovo nema veze sa temom,ali nijedna jedina rec! Imao sam 4 razlicitg godista!:rumenko: jedna je imala 7 godina u vrticu,u osnovnoj sam poljubio drugaricu iz klupe u obraz to mi je bila druga ,jednu je zgazio kamion a inace bi mi bila 3ca,a cetvrta mi je nomad pobegla iz podruma gde sam je bio vezao lancem za kotao! Sada smo zavrsili sa diskusijom o meni i mozemo da se vratimo na temu,naravno ako imate sta da kazete sto nije vezano za mene!
 
Zcinu! Ona ustane i krene da izadje iz sobe,on ustane pesnicom udari u vrata i pesnica prodje kroz vrata i kaze gde si posla? i baci je preko pola sobe na krevet! Na kraju se svelo na to da je ona priznala da je pogresila i imali su sex,a lik izgleda ekstra,nabildovan,bokser
!

Da, ovaj put pesnica kroz vrata, sledeci put pesnica kroz zube. To je taj impulsivan i fizicki agresivan tip mushkarca...

Mogu da skapiram da se devojcice loze na fudbalere, burzuje, namazane, lepo gradjene, popularne, ovakve-onakve... al' nikad necu shvatiti zasto se loze na siledzije.
 
ne,ima veze sa tvojim proseravanjima.
i nadom da ce svaka sledeca tema u kojoj neuka decica pitaju za ljubavni savet biti postedjena tvog hejta.

znaci trebalo je da odgovorim ovako?
"Ne, decko,ti moras nju da razumes! Devojcice u tim godinama imaju odredjene probleme i odredjena shvatanja koja ti kao mlad ne mozes da razumes! Osnovno je da budes smiren i strpljiv,a ako ne mozes da je cekas onda nisi za nju! Nije ona kriva,vec si ti suvise ne zreo i ne strpljiv,ona je htela tebe da smuva tim bulshitom od jebene price...wtf? samokontrola,samokontrola! A da.. ona je htela da tebe smuva pricom jer si ti mlad i bujaju ti hormoni pa je to rekla u toj nameri,a ne da ima neke odnose! Trebalo bi da priodje neko vreme da te zavoli i ako je ti budes voleo onda ce ti mozda dati bombon da ga sises ili da ga pojedes"! Ma daj,ovim se uci dete da bude debil i nikad nece ukapirati istinu! A izmedju ostalog nije ni zanimljivo!
 
Da, ovaj put pesnica kroz vrata, sledeci put pesnica kroz zube. To je taj impulsivan i fizicki agresivan tip mushkarca...

Mogu da skapiram da se devojcice loze na fudbalere, burzuje, namazane, lepo gradjene, popularne, ovakve-onakve... al' nikad necu shvatiti zasto se loze na siledzije.

Ovaj lik je bokser,lepo gradjen,miran,namazan,popularan i opet ga trpi!
 
znaci trebalo je da odgovorim ovako?
"Ne, decko,ti moras nju da razumes! Devojcice u tim godinama imaju odredjene probleme i odredjena shvatanja koja ti kao mlad ne mozes da razumes! Osnovno je da budes smiren i strpljiv,a ako ne mozes da je cekas onda nisi za nju! Nije ona kriva,vec si ti suvise ne zreo i ne strpljiv,ona je htela tebe da smuva tim bulshitom od jebene price...wtf? samokontrola,samokontrola! A da.. ona je htela da tebe smuva pricom jer si ti mlad i bujaju ti hormoni pa je to rekla u toj nameri,a ne da ima neke odnose! Trebalo bi da priodje neko vreme da te zavoli i ako je ti budes voleo onda ce ti mozda dati bombon da ga sises ili da ga pojedes"! Ma daj,ovim se uci dete da bude debil i nikad nece ukapirati istinu! A izmedju ostalog nije ni zanimljivo!

ne,trebalo je da odgovoris ono sto sam ja odgovorila.

i da dodas da eventuano,i devojke,kao i momci u tin godinama,pa i nadalje,vole da se igraju sa onim za sta znaju da im je totalno pristupacno.
 
ne,trebalo je da odgovoris ono sto sam ja odgovorila.

i da dodas da eventuano,i devojke,kao i momci u tin godinama,pa i nadalje,vole da se igraju sa onim za sta znaju da im je totalno pristupacno.

Sta si odgovorila? Znam da is odgovorila da sam debil,mentalno zaostao i da sumljas da nemam nogu i jos tonu stvari sto se ticu mene! Ispade da me bolje znas od mene samog!
 
Zashto su devojke (ili barem tinejdzerke) toliko dvolichne? Evo dacu generalni primer:
Kazu da im ne treba zgodni mushkarac, ni nishta slichno tome - samo da bude duhovit, pametan i romantichan, jel tako? A kad god stupe u vezu s likom bude s nekim frajerom/zenskaroshom, a kad tragichno zavrshi veza budu iznenadjene shto ih je prevario ili napravio neko njeSra...
Drugi primer je jedan moj lichni:
Nakon shto sam smuvao jednu devojku krenuli smo mnogo da se dopisujemo do sledeceg vikenda kad bismo se opet videli... Obecavala svakakva uzitka i perverzije.. necu sad da nabrajam... a kad je stigao taj dan kada smo se videli ishlo je sve svojim putem... i kad smo stali negde gde smo bili sami, krenuli da se krljamo i to, a ja da je uhvatim za guzu (shto nije ni bilo priblizno stvarima koje mi je obecala), a ona mi gurne ruku i kaze kao nemoj... :O
Dobro, meni i nisu najvaznije perverzije, vatanje i krljanje... Mogao bih da budem u vezi sa devojkom i bez tih "elemenata"... Ali shto se tiche i prvog i drugog primera mogle bi devojke da budu malo iskrenije?
Izvini ako sam sve pogreshno protumachio, bash zato sam i zapocheo ovu temu da bih dobio obrazlozenje iskusnih zenskih osoba... Hvala :)

Koliko se samo puta meni to desilo...i meni to ide na onu stvar, obecavaju sve i svasta, a onda ispala...k'o da su se kandidovale za predsednika ***...
 

Back
Top