Pit Bull Terrier

Perla je izvanredan pas!

A ovo je nas neustrasivi Dabac :D, lokacija Dunav
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    51,6 KB · Pregleda: 17
  • 2.jpg
    2.jpg
    26,4 KB · Pregleda: 13
  • 3.jpg
    3.jpg
    19,7 KB · Pregleda: 21
  • 4.jpg
    4.jpg
    38,2 KB · Pregleda: 14
Perla je genijalna ja sam odusevljena ovom kujom....odavno sam gledala klipove,a ima ih bas mnooogoo..njen vlasnik je bas ocaran njom. A ono kad vuce ona kola koja su tonu ma daj luud pas, a ima samo 20tak kila....A macan je prva liga hehehe
 
Sad ja moram da pitam jer ne znam, zasto su malamuti tako teskog karaktera?

Jeste da je tema od pitbulu al mislim da nece smetati korisne informacije :D Malamut je pas koji je na morao nekada sam da donosi odluke jer usuprotnom zivot bi mu bio ugrozen(npr tanak led dok vuce sanke) i to je jedna od odlika vrste nikad nece da urade nesto sto oni smatraju nepotrebnim ili opasnim i to je ono sto mene kod njih najvise privlaci.Avaks me slusa stvarno fantasticno,idemo bez povodca,ne jede nista na ulici ali na primer ako ga ja pozovem 3,4 puta bez razloga da dodje dok je u igri sa drugim psima on me samo ignorise ali ako stvarno mislim da krenemo odmah prekida igru i dolazi do mene.Isto tako komande sedi,lezi,glas,on ih sve zna ali radi ih samo kad on hoce ili kad vidi da je meni bitno(pred drugim ljudima) jer jednostavno u njegovoj glavi je to nepotrebno i cini to samo zato jer me voli i to je slucaj i sa drugim malamutima.Inace strasno se privrzeni i lojalni psi,ne vole da se odvajaju od gazde i uzivaju u svakom trenutnku provedenom sa njim i prema ljudima su stvarno fantasticni ali ce isto tako da odbrane gazdu ako zatreba.I kao sto je mimis mom navela treba im dosta aktivnosti iako oni to nikad nece pokazati(spavaju celi dan) tako da dva sata kvalitetne setnje i igranja su neki podnosljivi minimum.Ko ostvari pravi odnos sa malamutom moze biti ponosan na sebe i na svoga psa jer boljeg prijatelja nece imati(vazi za sve pse :D )
 
@Mihailo..Mogu pitacu ga.

E da vam se pohvalim.. daba je nasao devojcicu bili smo dva puta na druzenju :) tako da ocekujemo stence negde u januaru juhuuuu :)
A video sam i stence tu na placu kod drugara, pa reko da ih slikam da vam pokazem slike, mnogo su slatki, steta Mihailo ni jedno se ne poklanja.

Jao sto su slatki, oce li biti na prodaju i kolika je cena? Hvala..:)
 
Stenci ce biti na prodaju krajem Januara, tako da cu ti tada reci koja je aktuelna cena.
Moram da ti napomenem i nema ljutis ja to svima kazem kad kupuju stence APBT-a preko mene ili ako su stenci ciji je otac moj Daba da ako planiras da ih spremas za borbe ili tako slicno necu ti ih prodati.

kakve bre borbe????ja sam ljubitelj pasa, i protiv sam bilo kakvih borbi, planiram da ga poklonim drugu, koji je takodje ljubitelj....
 
Stenci ce biti na prodaju krajem Januara, tako da cu ti tada reci koja je aktuelna cena.
Moram da ti napomenem i nema ljutis ja to svima kazem kad kupuju stence APBT-a preko mene ili ako su stenci ciji je otac moj Daba da ako planiras da ih spremas za borbe ili tako slicno necu ti ih prodati.

ne ljutim se naravno, ali ne znam nista o tim spremanjima za borbe i sl, niti me zanima....ali ima nazalost ljudi koji pitove za to koriste..
 
Odlicne fotke Dabo!!:super::super: Daba je divan , ima super liniju i faca je ...obozavam kad se smeju...ne mogu da verujem da vam je dozvolio da mu stavite one ukrase heheh moja Mrvica bi to pojela, ne da nista na nju da se stavi..Planirala sam i ja nesto ovako da uradim ,ali kad budem imala vremena..valjda cu stici.. :cao:
 
Odlicne fotke Dabo!!:super::super: Daba je divan , ima super liniju i faca je ...obozavam kad se smeju...ne mogu da verujem da vam je dozvolio da mu stavite one ukrase heheh moja Mrvica bi to pojela, ne da nista na nju da se stavi..Planirala sam i ja nesto ovako da uradim ,ali kad budem imala vremena..valjda cu stici.. :cao:

Nisam te pitao koliko je Mrvica stara, mozda bi mogli Daba i Mrvica da se druze :)
Ajde napravi klip ne treba ti puno vremena za to, nekih sat vremena :bye:
 
Mrvica ima 3 god, ali uskoro ide pod noz..nazalost..nece da se pari ni jedan muzjak ne moze da joj pridje..katastrofa je, tako da posto joj je sad prestalo teranje ide na sterilizaciju...Meni je jako zao bas sam htela bebirone, ali sta da radimo...Negde sam procitala da mnoge zenke koje su jako vezane za vlasnika nece da dozvole muzjacima da im pridje..A ova je poseban slucaj, u onim danim kad treba da se pari oce da pokida sve koji joj pridju..osim kastriranih njima se jos i namesta :hahaha::hahaha: opasna zenska hoce samo siguran sex...Inace hoce da se igra samo sa zenkama,naravno ona da dominira, a muzjake prima u drustvo samo kad ih dovede u red..bez naskakanja molim;) Ona u stvari misli da je covek :think::think:
 

Back
Top