Pit Bull Terrier

Prelepo! Samo još da dodam da moje dete, naravno, na mamu, obožava sve pse i dešavalo se da potrči prema nepoznatom malom pufnastom i u zadnjem momentu je izmaknem da je ne ujede a sa pitovima, i napuštenim i vlasničkim, imali oni ožiljke iz borbi ili ne, imam samo problem kako da ih sprečim da je oližu od glave do pete, uključujući i lice. :lol:
 
Oh hvala hvala :) veoma nam je drago da vam se dopadamo :)) i da vam se dopada tekst.
Na ovu temu imam da kazem jos mnogo toga, evo na blic. Da li ste znali da su pekinezeri takodje korisceni u borbama i to upravo da napadaju ljude? Da da i to veoma uspesno u bliskoj borbi prsa u prsa. Naime samuraji su ih koristili zbog njihove velicine jer su mogli da im stanu u rukav a bili su dovoljno prgavi da mogu uspesno da obave zadatak. Kad bi se nasli u blizini protivnika samuraji su ih izbacivali iz rukava ka protivnikovoj glavi, oni bi napali, protivnik bi se zbunio, sasvim dovoljno da samuraj moze da mu zada fatalni udarac :)) Eto pa posle nek neko kaze da velicina nije bitna :)) Takodje sam procitao post jednog clana koji se bog zna kako nacudio da je Atiko Inu pojeo dva Pit Bula.. Ja smatram da to uopste nije nemoguce jer Akito je takodje borbeni pas i uopste ne bi voleo da imamo bliski susret sa njim. To sto nije toliko popularizovan kod nas ne umanjuje njegove sposobnosti, veoma je opasan, agilan i jak. A da jos i ovo.. kopao sam po rodovniku mog pitca i nigde ne mogu da nadjem Tudors DIBO-a.. malo mi je heavy prica.. pa ako zadjemo dovoljno duboko moze vrlo lako da nam se desi da su nam pra pra pra pra cukun babe bile sestre bliznakinje :))
Toliko od nas, vidimo se sutra caos.
 
Oh hvala hvala :) veoma nam je drago da vam se dopadamo :)) i da vam se dopada tekst.
Na ovu temu imam da kazem jos mnogo toga, evo na blic. Da li ste znali da su pekinezeri takodje korisceni u borbama i to upravo da napadaju ljude? Da da i to veoma uspesno u bliskoj borbi prsa u prsa. Naime samuraji su ih koristili zbog njihove velicine jer su mogli da im stanu u rukav a bili su dovoljno prgavi da mogu uspesno da obave zadatak. Kad bi se nasli u blizini protivnika samuraji su ih izbacivali iz rukava ka protivnikovoj glavi, oni bi napali, protivnik bi se zbunio, sasvim dovoljno da samuraj moze da mu zada fatalni udarac :)) Eto pa posle nek neko kaze da velicina nije bitna :)) Takodje sam procitao post jednog clana koji se bog zna kako nacudio da je Atiko Inu pojeo dva Pit Bula.. Ja smatram da to uopste nije nemoguce jer Akito je takodje borbeni pas i uopste ne bi voleo da imamo bliski susret sa njim. To sto nije toliko popularizovan kod nas ne umanjuje njegove sposobnosti, veoma je opasan, agilan i jak. A da jos i ovo.. kopao sam po rodovniku mog pitca i nigde ne mogu da nadjem Tudors DIBO-a.. malo mi je heavy prica.. pa ako zadjemo dovoljno duboko moze vrlo lako da nam se desi da su nam pra pra pra pra cukun babe bile sestre bliznakinje :))
Toliko od nas, vidimo se sutra caos.

ovo sa pekinezerima je super:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::worth::worth::worth:mada je malo heavy
 
Poslednja izmena:
Ma opasni ti pekinezeri , nema sta...vidi im se u ocima...:mrgreen::mrgreen:
Dabo kucov ti je prelep, vidi taj osmeh...Pitovi su psi koji se smeju kad su srecni...:hahaha::hahaha:

Image825-1.jpg


:cao::cao:
 
heheheh vidim da vam je bilo veoma zanimljivo dok ste citali tekst, eto otkrili ste jednu novu stranu vasih ljubimaca.. the dark side of the moon :))

Ja i Dabac pomno citamo vase komentare :)))
 

Prilozi

  • dabac.jpg
    dabac.jpg
    46,4 KB · Pregleda: 33
Poslednja izmena:
Danas sam cula jednu ludu pricu, naime pinch moje drugarice (Mrvica se zove heheh) , stene od nekih 6 meseci juri njenog papagaja koji ima 100 godina:mrgreen: i hoce da je pojede, oblizuje se i tako to...A da pre nekih mesec dana je odgrizla jednom piletu nogu i joj perje je letelo pocelom dvoristu....jadno malo pilence:sad2:

E ko je sad opasan pas aaa...Pa ova moja guska bre ni mrava ne bi zgazila, proslog leta je imala drugara macana , bio je bebac kad je dosao kod nas u dvoriste...Obozavala je tog macora, mislim da je tripovala da je njeno stene :think::think:

085-1.jpg


:cao:
 

Back
Top