Ovde možete da čestitate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala kolega:-D
Nego, jel neko primetio da nema :
Jerry-ja, Barbike, Skijašice, infostud-a, svedoka_saradnika....

pa gde su svi ti ljudi?
icon10.gif

Ne zovete na slavlje???:-D:-D:-D
 
Nema razloga za dramu. Srbija se danas nije odrekla ničega, pa čak ni radikala, jer i ovaj tesan rezultat dosta znači i govori o stanju u zemlji.
Ja znam nekoliko radikala koji su sada glasali za Tadića i kao razlog naveli da smatraju da je on bolji za predsedničko mesto od Tome. U smislu da je bolji za odnose sa Evropom, od čijeg hira ipak zavisimo. Na parlamentarnim i lokalnim će glasati za radikale.

A two-headed boy je dao dobar komentar.
Ova pobeda je velika, ali nije toliko velika. Premala je razlika.

Odnose sa Evropom ? Sto, ako radikali pobede oni ce da nas izbace sa kontinenta ? Evropa se zalaze za rasparcavanje Srbije (tj. odvajanje njenog dela); ti mi lepo objasni zasto nama treba OPET Tadic koji sve ove godine na vlasti nije uspeo da popravi odnose sa tom istom Evropom - jer kao sto sam naveo, ocigledno je na cijoj su strani ???
 
Odnose sa Evropom ? Sto, ako radikali pobede oni ce da nas izbace sa kontinenta ? Evropa se zalaze za rasparcavanje Srbije (tj. odvajanje njenog dela); ti mi lepo objasni zasto nama treba OPET Tadic koji sve ove godine na vlasti nije uspeo da popravi odnose sa tom istom Evropom - jer kao sto sam naveo, ocigledno je na cijoj su strani ???

Sta tebe boli ***** ko ce biti predsednik Srbije?Cuti i smrdi tamo u Kanadi.
 
Odnose sa Evropom ? Sto, ako radikali pobede oni ce da nas izbace sa kontinenta ? Evropa se zalaze za rasparcavanje Srbije (tj. odvajanje njenog dela); ti mi lepo objasni zasto nama treba OPET Tadic koji sve ove godine na vlasti nije uspeo da popravi odnose sa tom istom Evropom - jer kao sto sam naveo, ocigledno je na cijoj su strani ???

J.b.g ja ti kažem šta su mi ljudi rekli. Misle da Nikolić nije za to mesto, da bi bio "prst u oko" i da nam to sad ne treba. A ubeđeni su radikali i na ostalim izborima glasaće za radikale.
 
J.b.g ja ti kažem šta su mi ljudi rekli. Misle da Nikolić nije za to mesto, da bi bio "prst u oko" i da nam to sad ne treba. A ubeđeni su radikali i na ostalim izborima glasaće za radikale.

Nisam ja to pitanje pitao njih, vec tebe. Sta nam sada treba ili ne treba dobit cemo bez obzira ko ce biti predsednik, samo je razlika u tome kako cemo to primiti, stojecki ili na kolenima.
 
Тадић ће изгледа победити зато што га је Коштуница подржао и Веља Илић. ******, прелазим у демократе. Видим има добрих девојака у ДС, зато прелазим. Честитам свима из ДС-а победу Бориса Тадића од срца. Размишљам чак о томе да се учланим у ДС.
 
Тадић ће изгледа победити зато што га је Коштуница подржао и Веља Илић. ******, прелазим у демократе. Видим има добрих девојака у ДС, зато прелазим. Честитам свима из ДС-а победу Бориса Тадића од срца. Размишљам чак о томе да се учланим у ДС.


ma ne moraš, odmori malo od politike:-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top