Ovde možete da čestitate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači po tebi 50 % Srbije je glupo da ne može da razmišlja svojom glavom pa su zaplašeni.......Pre će biti da ste vi dopingovani otrovima centralne otadžbinske uprave.......čije je sedište u Haag-u izgleda...............

hej bato, zivimo u istoj drzavi(valjda) pa kao sto rekoh,NASTAVLJAMO zivot i idemo PRAVCEM koji je izglasala vecina....samo sto je MENI vise muka da slusam nebuloze koje prosipa VLAST.....vecini izgleda nije....ako mislis da nije STRAH pobedio,mozes li mi reci program aktuelnogbuduceg predsednika u ovoj i prosloj kampanji a da nije plasenje naroda povratkom u 90te,ratovima,sankcijama?...a da smo u istim go.nima,jesmo...
 
hej bato, zivimo u istoj drzavi(valjda) pa kao sto rekoh,NASTAVLJAMO zivot i idemo PRAVCEM koji je izglasala vecina....samo sto je MENI vise muka da slusam nebuloze koje prosipa VLAST.....vecini izgleda nije....ako mislis da nije STRAH pobedio,mozes li mi reci program aktuelnogbuduceg predsednika u ovoj i prosloj kampanji a da nije plasenje naroda povratkom u 90te,ratovima,sankcijama?...a da smo u istim go.nima,jesmo...

Tadić kroz celu kampanju pominje EU,vize,bolji standard građana...............Zar to nisi primetio.....A šta pominje Nikolić: hapsiće,puštaće iz zatvora ubice,srpska gubernija,rupa na evropskom tepihu.............Debil..............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top