Ovde možete da čestitate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno smo pokazali visok nivo politicke zrelosti, tako sto smo nevidjenom demokratskom voljom reizabrali dosadasnjeg predsednika ciji se politicki program svodi na- ovu bedu- osvajanje Evrope teniserima i Ivom Andricem:shock::shock:

Dok je par excellence fasista dobio podrsku samo 2 160 000 visokosvescenih biraca.Way to go, Srbio:-(:-(

Prijatelju, znam šta pričaš i slažem se. Sam si izabrao manje od dva zla. A ja kažem da je dobro što si to uradio. Ako Bog da da na sledećim izborima glasa jedna Srbija za boljeg, a ne manje lošijeg kandidata.

I opusti se malo. Sad sledi the radicals show. :D
 
Stvarno smo pokazali visok nivo politicke zrelosti, tako sto smo nevidjenom demokratskom voljom reizabrali dosadasnjeg predsednika ciji se politicki program svodi na- ovu bedu- osvajanje Evrope teniserima i Ivom Andricem:shock::shock:

Dok je par excellence fasista dobio podrsku samo 2 160 000 visokosvescenih biraca.Way to go, Srbio:-(:-(

Najpametniji komentar do sad!

Zadovoljan sam Tadićevom pobedom, ali nema puno mesta slavlju!
 
Честитаћу кад буде званична победа Тадића или Николића. У изборном штабу СРС води Николић. Не верујем ја цесиду и телевизији Б92. То што они кажу то није ништа. Неко сачекајте да СРС да коначне резултате па онда славите.
ajde sad pevajte "molitvu":grin::grin:
 
Cestitam Tadicu (ako su ovo zvanicni rezultati) i njegovim glasacima, ali da li vas je sramota da birate istog coveka kojeg podrzavaju svi vasi (nasi) "neprijatelji" ? :roll:

Danas se Srbija odrekla Kosmeta, a gde ce da zavrsi i koliko daleko da dogura sa ovim predsednikom videt cemo uskoro...
 
drazex
Registrovan korisnik

Učlanjen: 24.11.2006.
Poruke: 51


icon1.gif
Re: Doš'o je i taj dan...
ОД СРЦА ЧЕСТИТАМ ПОБЕДУ ПРЕДСЕДНИКУ ТОМИСЛАВУ НИКОЛИЋУ!!!
user_offline.gif

post_old.gif
danas, 19:54 #516 дрињача
Registrovan korisnik



Učlanjen: 19.08.2007.
Lokacija: Стара Пазова, Србија
Poruke: 553


icon1.gif
Re: Doš'o je i taj dan...
Citat:
Original postavio drazex
ОД СРЦА ЧЕСТИТАМ ПОБЕДУ ПРЕДСЕДНИКУ ТОМИСЛАВУ НИКОЛИЋУ!!!

Придружујем се честиткама. Изгледа да је Тома победио.
user_online.gif



:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Cestitam Tadicu (ako su ovo zvanicni rezultati) i njegovim glasacima, ali da li vas je sramota da birate istog coveka kojeg podrzavaju svi vasi (nasi) "neprijatelji" ? :roll:

Danas se Srbija odrekla Kosmeta, a gde ce da zavrsi i koliko daleko da dogura sa ovim predsednikom videt cemo uskoro...

Nema razloga za dramu. Srbija se danas nije odrekla ničega, pa čak ni radikala, jer i ovaj tesan rezultat dosta znači i govori o stanju u zemlji.
Ja znam nekoliko radikala koji su sada glasali za Tadića i kao razlog naveli da smatraju da je on bolji za predsedničko mesto od Tome. U smislu da je bolji za odnose sa Evropom, od čijeg hira ipak zavisimo. Na parlamentarnim i lokalnim će glasati za radikale.

A two-headed boy je dao dobar komentar.
Ova pobeda je velika, ali nije toliko velika. Premala je razlika.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top