OVA TEMA NIJE BILA

Nismo ti mi krivi sto nema blata po gradu. Tamo gde ima blata - izuvanje je u redu.

A to sa burzoazijom... - to si verovatno cuo u kuci, neko trabunjanje iz vremena copavog ubice i kriminalca... Nemoj to da zadevas kao temu, ne treba ti to.

pokazi mi grad u srbiji koji nema blata, da vidim i to cudo:)
jer ja sam iz najveceg grada u srbiji i ima blata. kolko oces:P
 
:lol:

...dobro...ajde...sve si u pravu...

haha...tipichno za tebe...sad se kao povlachish pa chesh na nekoj drugoj temi zaledjno da "iznesesh mishljenje"
Malo tolerancije, dilajte
malo shiri vidici
zzivish u evropskoj zemlji velikih ljudi
ne morash biti sitni kokoshar i pilichar.

I ne fali ni burzzoaziji ni intelektualcima ama bash nishta. Samo ih komunjare proganjale
iz istih kompleksa iz kojih ih i ti pominjesh.

I da, u pravu sam, bolje razmisli mesto shto se cerekash ko lud na brashno.
 
haha...tipichno za tebe...sad se kao povlachish pa chesh na nekoj drugoj temi zaledjno da "iznesesh mishljenje"
Malo tolerancije, dilajte
malo shiri vidici
zzivish u evropskoj zemlji velikih ljudi
ne morash biti sitni kokoshar i pilichar.

I ne fali ni burzzoaziji ni intelektualcima ama bash nishta. Samo ih komunjare proganjale
iz istih kompleksa iz kojih ih i ti pominjesh.

I da, u pravu sam, bolje razmisli mesto shto se cerekash ko lud na brashno.

napal si coveka bezveze.
i sad ocekujes da on nastavi da se svadja oko gluposti. normalno da nece.
 
Molim vas gospodjice pipi da se suzdrzite od tih uvreda...to je ispod vas..a mislio sam da ste fina i kulturna dama..:( jako ste me razocarali sada...:( vredjate gospodina DLOA,a covek je samo izneo svoj stav...stvarno nije u redu sa vase strane...:neutral:
 
Nemam ja nishta protiv njegovog stava.

A da sam ja napisala ne trazzim da se izuvaju gosti kod mene zato shto to rade samo seljachine u ruralnim sredinama, el bi to bilo fino?

Ne bi. Isto tako nije lepo shto on proziva ljude koji zzive u gradu.
To ne nervira, a ne on.

Svadjamo se mi chesto, zato shto se volemo. :aha:
 
Nemam ja nishta protiv njegovog stava.

A da sam ja napisala ne trazzim da se izuvaju gosti kod mene zato shto to rade samo seljachine u ruralnim sredinama, el bi to bilo fino?

Ne bi. Isto tako nije lepo shto on proziva ljude koji zzive u gradu.
To ne nervira, a ne on.

Svadjamo se mi chesto, zato shto se volemo. :aha:

ne prozivam ja ljude koji žive u gradu, nego sam napisao one koji glume buržoaziju...a pri tome nisam mislio na tebe...
 

Back
Top