OVA TEMA NIJE BILA

ne prozivam ja ljude koji žive u gradu, nego sam napisao one koji glume buržoaziju...a pri tome nisam mislio na tebe...

Jel. Aj da vidimo.
Oni koji se ne izuvaju, oni glume burzzoaziju.
To je prozivka.

I lichna je, jer sam i ja napisala da ne trazzim da se ljudi izuvaju.

A to znachi da ti tvrdish da je samo ispravno onako kako ti mislish, a ostale si izvredjao.
Razumesh. A zaista smatram da nema potrebe za tim.
Ja poshtujem i one koji se izuvaju, i kad dodjem kod njih u kuchi, skinuchu cipele i nechu ih nazivati raznim pogrdnim imenima zbog toga shto zzive drugachije nego ja.
 
Jel. Aj da vidimo.
Oni koji se ne izuvaju, oni glume burzzoaziju.
To je prozivka.

I lichna je, jer sam i ja napisala da ne trazzim da se ljudi izuvaju.

A to znachi da ti tvrdish da je samo ispravno onako kako ti mislish, a ostale si izvredjao.
Razumesh. A zaista smatram da nema potrebe za tim.
Ja poshtujem i one koji se izuvaju, i kad dodjem kod njih u kuchi, skinuchu cipele i nechu ih nazivati raznim pogrdnim imenima zbog toga shto zzive drugachije nego ja.

DOSTA!
 
Jel. Aj da vidimo.
Oni koji se ne izuvaju, oni glume burzzoaziju.
To je prozivka.

I lichna je, jer sam i ja napisala da ne trazzim da se ljudi izuvaju.

A to znachi da ti tvrdish da je samo ispravno onako kako ti mislish, a ostale si izvredjao.
Razumesh. A zaista smatram da nema potrebe za tim.
Ja poshtujem i one koji se izuvaju, i kad dodjem kod njih u kuchi, skinuchu cipele i nechu ih nazivati raznim pogrdnim imenima zbog toga shto zzive drugachije nego ja.
dobro, to s buržoazijom i neizuvanjem sam možda i preterao...
ali...ja sam u samom startu napisao da poštujem tuđe mišljenje, takođe i tvoje, ali da je kod mene i u mom kraju običaj da se ljudi izuvaju...svako može da pročita...makar dok nisu brže bolje dotrčali da obrišu sve ovo...:lol:
...i takođe sam napiso da ne može niko da me ubedi da je pseće govvno manje gadnije od pljuvačke ili sline...
...al dobro...to i nije poenta cele priče, nego ta tvoja želja da tvoja reč bude zadnja, da se tvoje mišljenje jedino ispoštuje, da nametneš drugome svoje mišljenje, što se sve to iz tvojih postova baš lepo vidi...

...stvarno ne volim ovakve situacije gde dovodim u pitanje svoj kredibilitet na forumu, al brate ne volim i neću da dozvolim da mi se soli pamet i jebbe u zdrav mozak tako što će da mi se sugeriše da korigujem svoje stavove i ponašanje zato što neko misli da je samo njegovo tačno, a moje neispravno...ono u stilu kojekakve starateljice...
 
Poslednja izmena:
možda je nepristojno gore kod vas u in sredini...mi dole ruralni se i dalje izuvamo kad idemo u tuđu kuću...misim...bolje da otrpim smrad petodnevne čarape koji će da se izluftira kad on ode, nego da sa tepiha skidam ko zna čiji zelembać, kučeće il nedo bog čovečje govvance koje će da miriše još duuuugo...a baška to što ni neće da se skine kako treba...

...al dobro...ko kako voli...

kod nas je vidiš obrnuto...ako se ne izuješ nego uđeš obuven, to je odraz nepoštovanja domaćina...
...e sad...[COLOR="red"[SIZE="6"]] i [/SIZE]ovde ima onih koji glume buržoaziju pa tolerišu da im se ulazi obuven po stanovima i kućama...

...tako ja ovako glup i prost posmatram na stvari, a i većina mojih sugrađana...[/COLOR]

edit
...a što se tiče rukovanja i čačkanja nosa...misim...ja ne bi nikad uporedio kučeće govvance i slinu...misim...ako baš moram da biram odabro bi slinu...jer nju dezintegrišeš ili eventualno veštim pokretima palca i kažiprsta napraviš kuglicu koju baciš ...a kaku već ne možeš...:lol:

Jel primechujesh koliko je ovo nadmeno i uvredljivo? Perfidno i uvijeno da, ali ochigledno?
 
Poslednja izmena:

Back
Top