aa jel bila skoro..

Inače pisala sam na nekoliko mesta pa da kucnem i ovde :sije:

Nije mi se dopala ta ideja kada sam pu§enje videla prvi put u video uretku.
Bila sam jako bojažljiva i rezervisana kada sam prvi put pristupila tom organu.
Svrš u usta nije se smeo ni pomenuti predamnom. Izmicala sam se kao da ispaljuje najjači otrov.
Vremenom sam prihvatila pu§enje nešto što uradim svremena na vreme jer vidim da ga uzbuđuje i da mu znači.
Kako je vreme prolazilo počela sam da "razumem" igru i da učestvujem onako malo više sa dušom. Da kazem da unesem i sebe u to.
Gutanje mi se "desilo" tek sa mojim dragim. Spremala sam se. Nekoliko puta se predomislila pred sam kraj. I onda se desilo. Mislila sam prvo svrš u usta pa pljuc. Pa onda nekad tamo da gucnem.
Medutim nešto sam se "spetljala" i ode niz grlo.
Ukus... pa ako se ne razmislja o njemu može da prođe. U glavnom dobra stvar je što ga nema mnogo.

O ljubljenju posle. Mislim ljubimo se kada me liže. Zasto se nebi ljubili kada mu progutam.
Baš bi mi bio bedak kada bi se izmakao:azdaja:
 
.. tema o pušenju?
ne o oralu gde se ćaska o tome ko će kome.. i nzm.. o 69 i tako nekim uzajamnim aktivnostima
nego baš o klasičnom dudlanju kare

okej, sad pravo pitanje
tj.pitanja
kakvo mišljenje muškarci imaju o ženama kojima nije problem svrš u usta?
i da li žene uživaju u tome ili rade to samo da bi zadovoljile muškarca?
i pitanje za oba pola.. tj,nije pitanje.. nego tema.. sisanje jaja
raspalite!

Нијесам јоште дебитова’ на филм! :(
 
Najbolje moguce. A jos bolje ako je i gutanje nakon toga. Perfekcija.
Како ово иде са оним?
Uzdam se da će Isus doći uskoro da počisti ovakve ljude za vek vekova.
Drži se još uvek svet oko morala tu i tamo, tako da neće skoro, ali se vreme približilo.
Хоће ли те Исус почистити што семе не користиш за размножавање него дајеш да гутају?

Договори се сам са собом, јеси ли верник или си за гутање.
 
Како ово иде са оним?

Хоће ли те Исус почистити што семе не користиш за размножавање него дајеш да гутају?

Договори се сам са собом, јеси ли верник или си за гутање.
Biblija ne govori direktno šta mogu dvoje u braku, odnosno tokom seksualnog odnosa. Ali, na tvoje buduće postove ne odgovaram troliću, a ti me citiraj do sutra ;)
 

Back
Top