Osmeh dana

adidas.jpg


sta je sportis spirit :mrgreen:
 
1. Muvanje riba
Džo i ja smo seli u pab. Znate onu priču, cure se druže sa gejevima da bi spoznale svoju mušku stranu. Meni je Džo svakako ukazala na moju žensku. Stucala je 3 tamna od pola litre dok sam se ja borio sa mojih 0,3. Usisavala je kikiriki kao slon, zajebavala mene što ne jedem , jer slano ipak diže pritisak. Onda sam počeo da joj se jadam… Kako su sve ribe iste, kako previše taktiziraju, kako nemam samopouz… Prekinuo me je šamar kog je isporučila ruka koja svakako zna gde da udari čvornovato drvo.
- Kada ćeš prestati da budeš jebena pičkica!? Kada ćeš prestati da glumiš žrtvu?
- Džo, raskrvarila si mi desni, ******… Samo sam hteo…
- Vidiš onu tamo. Priđi joj.
- Ali ne mogu sad, ipak je popodne… Nemoj, nemoj više po glavi.
Prišao sam. I uzeo sam broj, na svoje zaprepašćenje. Složio sam ribi priču da ću da dobijem batine ako ne bude rezultata, znate ono ’’Učiteljice tući će me tata jer ste mi dali 2 na tablicu množenja’’, sažalila se… Sa mojom Džo nije bilo raspravljanja. U pravu je, ljudi 21. veka su od muvanja napravili čitavu filozofiju. A prelako je. Moje razmišljanje o tematici prekinuo je glasan podrig. Džo je bila gladna. Zver se morala hraniti.


http://www.tarzanija.com/moja-lezbo-drugarica/
AHAHAHAHAHHAAHAHAAHAAHAHA
 
reputacija "a pogled na vrtic sa jelisejskih polja" :rotf:
poruka za forumasicu : je l verujes da sam prekjuce pitala jednu od nasih da li je svirala deci klavir kad je vec mesila proju,prala kupatilo,spremala rucak za sutra... pa smo se bas smejale :D
 
Имаш тему о вицевима, ово овде је спам, овде се пишу ствари које су нас насмејале. На три стране си копирао вицеве!!!
 
Pivo sadrži ženske hormone! Baš tako ŽENSKE hormone!

Pre mesec dana, na Univerzitetu u Klužu (Rumunija) naučnici su objavili rezultate
najnovijih istraživanja koji potvrdjuju prisustvo ženskih hormona u pivu!

Ispitivani su muškarci za vreme konzumiranja piva.
Proveravana je teorija da pivo sadrži ženske hormone (hmelj sadrži Fitoestrogene)
i konzumiranjem dovoljnih količina piva muškarci se postepeno pretvaraju u žene.
Da bi proverili teoriju, 100 muškaraca je popilo po 8 krigli piva, za vreme od jednog (1) časa.
Posmatrano je 100% ispitanika, svi su bili muškarci. Rezultati su bili frapantni:

1) Raspravljali su se bez razloga,
2) Nije im na pamet padalo da priznaju da greše,
3) Dobijali su na težini.
4) Brbljali su preterano i bez smisla,
5) Postajali su vrlo emotivni
6) Vozili su katastrofalno
7) U krevetu ih je bolela glava
8) Razmišljali su neracionalno, i
9) Morali su da sede da bi pišali.
Nije bilo potrebe za dodatnim testiranjima!!
Pošaljite ovo vašim prijateljima da se zabrinu zbog preteranog ispijanja piva!
:hahaha:
 
Telefon
Pričaj često i mnogo – ako si u državnoj firmi, na svakih pet minuta zovi kuma da proveriš šta radi – kum nije dugme, svakodnevno zovi druga iz osnovne koji se pre 20 godina odselio u Australiju, jednom sedmično okreni sve bivše devojke i razmotri mogućnost kombinacije. Razgovore sa pravim kolegama o pravom poslu prekidaj u drugoj sekundi rečima: „Ej imam drugu liniju, mislim da je generalni!“ Ukoliko se vade listinzi brojeva ili u kancelariji ima više ljudi, onda isključivo razgovaraj sa izmišljenim drugom Petrom koristeći se rečenicama poput: „Ne zanima me, druže Pero, fakture neka budu na mom stolu do podneva!“ ili „Pobogu, par desetina hiljada evra gore-dole, meni je bitno da radnik bude zadovoljan!“ Profesionalci pričaju istovremeno sa dva telefona, ali se amaterima to ne preporučuje.


http://www.tarzanija.com/kako-da-ladis-jaja-a-izgledas-zauzeto/

:rotf:
 
Насмејала ме ,,говоранција''моје млађе сестричине:,,Били смо код градоначелника на пријему, ми ,,вуковци''. И потписао нам књиге, и угостио нас..а сутрадан више није био градоначелник! Не знам да ли да се сад покријем ушима... А добили смо књигу ,,Мудре изреке великих људи'' на поклон. Ја бих то назвала ,,ЗБИРКА ЛОШИХ СТАТУСА ЗА ФБ!'' :zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top