ONI SU PRODALI BEOGRAD...

Pod ovim nazivom osvanuli su plakati na beogradskim ulicama.
Prljavo da prljavije ne može da bude.Šta radi ovaj umobolni BoTa sa svojom demokracijom???

Samo dokona budala može da lepi plakate sa jeftinim parolama.
Samo još veća budala može da se tangira na napisano.
Odoh da napišem na tarabi "Ona stvar" pa da vidim šta ćete da radite?
Kad pokrenem temu o prodaji Svete Zemlje i formiranju BG pašaluka, nadju se lokalne dileje a tema o plakatima ispade goruća?

Bolje da pričamo o papirićima nego o Svetoj Zemlji...
Ili opet zamazujemo oči jedni drugima?
 
Pa Beograd je pola Srbije.Formiraće Vladu i u Beogradu i na republičkom nivou.
Ako ne ja vodim revoluciju.Znači svi oni onda moraju u političku istoriju.DS i G17+ su mi se smučili.Dosta mi je više tih odvratni faca.
Svi su postali nedodirljivi i nezamenljivi.Dosta je narodu svih njih.

Protivkoga ćeš to da se biješ? Meni su se radikali odavno smučili , asada i DSS.
 
Stranka Gvozdenog Jedinstva?

Dragi napaćeni gradjani, u daljem tekstu "paćenici", glasajte za mene jer ja znam da vam je teško. Svaki dan želite da vam se što pre završi. Niko vas ne razume. Čak vam misle loše. I to ne neko tamo već iz vaše najbliže okoline. Ako imate problema u porodici, komšiluku, familiji, po inostranstvu - glasajte za Stranku Gvozdenog Jedinstva. Ono što ste od pola kile mesa stvorili - danas vas ne poštuje. Vi ste na dnu socijalne lestvice i svi vas preskaču. Glasajte ovaj put za nas! Jes da vam neće biti lakše ali će bar meni biti bolje.
 
Debeli se oglasio.... IRON....prava ironija.....21. vek,vek fitnesa,teretana,sprava za vezbanje,sredstava za mrsavljenje....ali nekima to ne pomaze jer alavost koju poseduju nema granica....:mrgreen::worth::super::rotf:

Зашто си употребио " алавост " кад је то старословенскосрпска реч која значи изгладнелост, или глад, јел због лакшег изговора?
 
Jeli zuti i ldp-ovci, jedno pitanje, a u cijem je to vlasnistvu Beograd pa ce ovi da ga prodaju? Da nije mozda vlasnistvo ds-a? Ili se mozda brinete sto nece vise jedino monterra izvoditi gradjevinske radove po Beogradu, i ostale ds firme, pa nece biti provizija i kradje? Da nije to mozda u pitanju?
 
gledao sam n discoveryju onaj most dugacak 36 kilometara sto ce kinezi da ga naprave z samo godinu dana.

kinezi za 3 meseca naprave most dugacak 10 kilometara a ove nase zute lopine nisu mogle da naprve jedan od 1 km duzine za citavih 12 godina. strasno....
 
Poslednja izmena:
gledao sam n discoveryju onaj most dugacak 36 kilometara sto ce kinezi da ga naprave z samo godinu dana.

kinezi za 3 meseca naprave most dugacak 10 kilometara a ove nase zute lopine nisu mogle da naprve jedan od 1 km duzine za citavih 12 godina. strasno....

prvo, 11 godina ne 12.

drugo, onda nije ni trebalo napuštati komunizam kad kinezima tako dobro ide. sram bilo šešelja što je bio protiv komunizma sad bi sava i dunav bile ponornice da smo bili pametni ko kinezi.
 
prvo, 11 godina ne 12.

drugo, onda nije ni trebalo napuštati komunizam kad kinezima tako dobro ide. sram bilo šešelja što je bio protiv komunizma sad bi sava i dunav bile ponornice da smo bili pametni ko kinezi.

DS je na vlasti u beogradu od 1996 godine i za to vreme nisu uspeli da sklepetaju ni jedan obican drveni most kao onaj iz filma ko to tamo peva, a kamoli nesto ozbiljnije da urade....
 
Ja bi taj most u BGD napravio za mesec dana. Gradili bi mi ga lopovi od 90-ih pa do danas sve sa porodicama.Ni deca i unuci im ne bi bila postedjena. Znaci od raznim Bozovica,Lilica,Tomica...preko Cedomira,Djilasa,Dinkica,Jelasica,Labusa,Dacica,Ilica,Nikolica,Vucica..................

Zidali bi da sve prsti a one cigane ispod gazele bi iselio tako da bi taman njihove one kartonske kucice dobro dosle kao "barake" za ove sto bi pravili most.
 
DS je na vlasti u beogradu od 1996 godine i za to vreme nisu uspeli da sklepetaju ni jedan obican drveni most kao onaj iz filma ko to tamo peva, a kamoli nesto ozbiljnije da urade....

od 1997. 96'97 su bili protesti a đinđić je posle njih postao gradonačelnik, kasnije je spo umesto njega doveo one svoje budale koje su praktično sve zaustavile.

aaaaa, znači to da očekujemo otvaraćete drvene mostove. ja se zabrinula kako ćete naći sredstav za mostove ali sada mi je sve mnogo jasnije.
 
Ja bi taj most u BGD napravio za mesec dana. Gradili bi mi ga lopovi od 90-ih pa do danas sve sa porodicama.Ni deca i unuci im ne bi bila postedjena. Znaci od raznim Bozovica,Lilica,Tomica...preko Cedomira,Djilasa,Dinkica,Jelasica,Labusa,Dacica,Ilica,Nikolica,Vucica..................

Zidali bi da sve prsti a one cigane ispod gazele bi iselio tako da bi taman njihove one kartonske kucice dobro dosle kao "barake" za ove sto bi pravili most.

a jel bi prenosio sve to live ko sto ovi prenose gradjenje kuce na U-92 :mrgreen:
 
a jel bi prenosio sve to live ko sto ovi prenose gradjenje kuce na U-92 :mrgreen:

Vidis to mi nije palo na pamet. Eto da i od tebe neka korist bude Markowac ;)

Tacno bi mogao da ih podelim po stranackom opredeljenju i pripadnosti i tajkune i politicare i svake nedelje bi gledaoci glasali da jedna ekipa ispadne ( u prevodu da budu eliminisani ,liseni zivota,zbrisani sa lica zemlje ) Lep show bi to bio a i koristan.Ipak bi se most napravio.
 
Vidis to mi nije palo na pamet. Eto da i od tebe neka korist bude Markowac ;)

Tacno bi mogao da ih podelim po stranackom opredeljenju i pripadnosti i tajkune i politicare i svake nedelje bi gledaoci glasali da jedna ekipa ispadne ( u prevodu da budu eliminisani ,liseni zivota,zbrisani sa lica zemlje ) Lep show bi to bio a i koristan.Ipak bi se most napravio.

Pa kad ćeš već jednom da se kandiduješ ? Da već jednom glasam ZA a ne za manje zlo ... :lol:
 

Back
Top