ona dijeta

a ti si se polomila pa se ne krecesh?
pa mozes neke vezbe snaga i to?
ne znam zanimaj se necim d an emislis na hranu : ))
evo ja sad jedem uizmedju obroka dosadila mi ova voda

e nije mi jasno mozda je pricest samo trip mozda sam ovo stvarna ja? meni nije nista bolje bilo nisam dala nijedan ispit.....samo se lazem da sam kao nesto dobra...ne ispovedam se jer mi deluje neiskreno oni ce samo da me teraju u ****. a i sta da kazem. sta da im kazem imam na listi 10 momaka i ocu da im pusim. "oces da im sta?"
da je l smeju banane

ma da nije trebali da se ozderem danas
 
eee moj znaku pitanja ,,,, ako krenemo na religiju ------- pravoslavlje bi trebalo da podržava sva dela čoveka u granicama morala ,, mislim da je sasvim pošteno da devojka poželi da puši bar dvojici za jedno veče ,,a ako joj kapacitet veći ,,, mislim u čemu frka ---svima lepo -niko ugrožen ,,,

nego da se vratimo na tvoju dijetu --ebala te ona ,,,,,, moj savet ti je da jedeš sve ali da si aktivna ,,, bilo kakav vid sporta i telo počne da ti samo traži zdrave namirnice ,,, verovatno nakon džoginga od pola sata nećeš otići kući i da se nakrkaš masne prasetine ,,, ja glasam za sport a vi se izgladnjujte
 
pa ugrozena je ona znas isprljana je..a realno likovi ce da je smaraju i losh glas i bla bla i ovoono boelsti pa kako ce ona posle samo muzu i tako
je l ti pusis dvojici tako mislim. kad te muzh smori. ali mene nekako to privlaci i mozda kad se pricestim pomoz bog onda manje mislim o tome. ali ebiga

e pa ne izgladnjujem se ja. ovo mi je bash super ovako.

e pajamaca kazhe ne orasi za proteine. zar nemaju ti orasi i kikiriki proteine stho to ne moze na dan 1
 
drage zene da li ste vi imale hormonalne ili neke druge poremecaje za vreme ovog sranje.ta
meni se povecao vrat, mozda sam hipohondar, ali mozda je to shtitnjacha. mozda nema veze s dijetom nego sto volim da kukam emocije i ovo. posto kao stitnjacha je povezana s emocijama. zanimljivo je procitati i o chakrama. a mene svi pomalo jebu u mozak pa i ja ***** nekog koga mogu. evo npr krstaricu. sama sam za to kriva. nauceno ovo ono zatvor ebem im ja mater sektashku

e dolazi neki kreten on me prati uvek kad sam ja u rcu i on je majke mi

mozda nije stitnjaca nego limfni chvorovi, pa imam rak

sve u svemu drago mi je bilo.

aj recite ovo za orahe zashto to ne moze i **** u all

trebalo bi da odem na neki volonterski kamp ali volim ovo kao sto volim da se cackam i da izigravam zvezdu
 
znaš znaku pitanja ja te sve razumem ,,,znaš???
mada jedno mi nije jasno --- koliko puta dnevno sme pendrek da se koristi u nesvrsishodne stvari --- i da koliko dooboko ???
 
pitas za masturbaciju
u kom smislu me pitas sa religijske strane ne sme uopste a ovako otkud znam, dok ne dobijes neku boleshtinu. ne koristim pendrek
 
?:
pitas za masturbaciju
u kom smislu me pitas sa religijske strane ne sme uopste a ovako otkud znam, dok ne dobijes neku boleshtinu. ne koristim pendrek


ma ćošak ne sme religija da prodire ,,, si čitala o onim pedofiličarima -- organizacija pri katoličkoj crkvi -- kad oni karaly retardiranu decu pa možeš i ti pendrek
 
avesic:
?:
pitas za masturbaciju
u kom smislu me pitas sa religijske strane ne sme uopste a ovako otkud znam, dok ne dobijes neku boleshtinu. ne koristim pendrek


ma ćošak ne sme religija da prodire ,,, si čitala o onim pedofiličarima -- organizacija pri katoličkoj crkvi -- kad oni karaly retardiranu decu pa možeš i ti pendrek

ne razumem ovu recenicu..sta je tu subjekat?
nisam citala
pa oni vrse greh
 
?:
avesic:
?:
pitas za masturbaciju
u kom smislu me pitas sa religijske strane ne sme uopste a ovako otkud znam, dok ne dobijes neku boleshtinu. ne koristim pendrek


ma ćošak ne sme religija da prodire ,,, si čitala o onim pedofiličarima -- organizacija pri katoličkoj crkvi -- kad oni karaly retardiranu decu pa možeš i ti pendrek

ne razumem ovu recenicu..sta je tu subjekat?
nisam citala
pa oni vrse greh


jeste draga greh jeste--- a u medjuvremenu mene proglasili za političara sa burnom prošlošću
 
avesic:
?:
avesic:
?:
pitas za masturbaciju
u kom smislu me pitas sa religijske strane ne sme uopste a ovako otkud znam, dok ne dobijes neku boleshtinu. ne koristim pendrek


ma ćošak ne sme religija da prodire ,,, si čitala o onim pedofiličarima -- organizacija pri katoličkoj crkvi -- kad oni karaly retardiranu decu pa možeš i ti pendrek

ne razumem ovu recenicu..sta je tu subjekat?
nisam citala
pa oni vrse greh


jeste draga greh jeste--- a u medjuvremenu mene proglasili za političara sa burnom prošlošću
Ali i prosperitetnom budućnošću, ako koncentrišeš svu energiju na svoje PRIRODNE sklonosti, a ne raspršiš se u kojekakvim jalovim debatama !!!
Dakle, MIKROFONE koristi u prave svrhe, na opšte zadovoljstvo !!! :lol:
 
dobro moye li neko da potvrdi da li mozhe kikiriki kad je meso i soja i pecurke. ok soja i pecurke su usvojene da mogu. mada sam smrshala i ako izvrtim josh jedan ciklus. ako ne umrem ili ne obolim od neke bolesti. ma i ako obolim neka, sve za lepotu. nejasne konstrukcije :I tad cu da objavim da sam bolesna necu da krijem tako da mozete da mi shaljete donacije

pozdrav kreten sa vratom
 
menjaj kikiriki za pistaće,
šaka pistaća ti je ko 4 kikirikija!
(gledaj da ne budu prženi nego pečeni)

btw. šta ti je to kreten sa vratom? Kome da zahvalimo za pozdrav? :D
 
beti dušo --i ja mislim da se krvolok bacio na mene ,,,,jel da,, čak crkava za mnom --zato sebi i dade taki nick ???? ---- mada ajd to po strani,,podseti me ,,,,šta misliš o onim ribama što misle da ih svi muvaju ---ja znam par komada --- dakle frajer joj bezazleno pridje za bilo kakvu informaciju ....ona bez blama protumači da on odkida na nju --- ja mislim da to nije normalno ,,,eto ti dileme
 
hehehe....ja mu nisam u vidokrugu, ali komentarišem :wink:
Te ribe što misle da ih svi muvaju, pa šta rade? Jel su kučke pa spuste frajer što ih je pitao gde je neka ulica, ili flertuju? Tp je presudno.
 

Back
Top