ona dijeta

pa lepo ja rekoh tebi --nema pivo ... sanrajz --a jel se držiš propisno ...so limun lizanje ... ne pijem tekilu ... ali nekako mi dodje da se muški odkinem ,,, konooobar
 
avesic:
pa lepo ja rekoh tebi --nema pivo ... sanrajz --a jel se držiš propisno ...so limun lizanje ... ne pijem tekilu ... ali nekako mi dodje da se muški odkinem ,,, konooobar

kad pijem samu tekilu, da-okus limuna u ustima posle tekile je fenomenalan. A sanrajz popijem brzo jer kad stave puno leda, razvodni se okus. Uh ***** ti, što bih sad popila nešto!
 
Betty:
menjaj kikiriki za pistaće,
šaka pistaća ti je ko 4 kikirikija!
(gledaj da ne budu prženi nego pečeni)

btw. šta ti je to kreten sa vratom? Kome da zahvalimo za pozdrav? :D

mrzim to ogranichavaje :II
ma meni se juce naduo vrat tako sam zakljuiclia a ja sam kreten. inace imam ko ce da me zheni. ali mislim da sam josh dovoljno pametna da ne nasedam
 
Queen_:
avesic:
pa lepo ja rekoh tebi --nema pivo ... sanrajz --a jel se držiš propisno ...so limun lizanje ... ne pijem tekilu ... ali nekako mi dodje da se muški odkinem ,,, konooobar

kad pijem samu tekilu, da-okus limuna u ustima posle tekile je fenomenalan. A sanrajz popijem brzo jer kad stave puno leda, razvodni se okus. Uh ***** ti, što bih sad popila nešto!


popila nešto -----isto ,,, čini mi se kao da imam nedostatak alkohola u krvi ,,, pa sam malo nešto sve na ćošak ,,,,,,
 
e ja nisam stroga i tako ali sad mozete to da pishete gore a ovde o kikirikiju i 2 dl supe. ili treba da zovem neke terminatore. a de da ih nadjem
 
?:
e ja nisam stroga i tako ali sad mozete to da pishete gore a ovde o kikirikiju i 2 dl supe. ili treba da zovem neke terminatore. a de da ih nadjem

U 2 dl vrele vode ubaciš pola goveđe ili pileće kocke (ili onu jednu malu), prokuvaš 2, 3 minuta i to ti je supa za posle 3 hotelske šnicle.
Eto
 
avesic:
Queen_:
avesic:
pa lepo ja rekoh tebi --nema pivo ... sanrajz --a jel se držiš propisno ...so limun lizanje ... ne pijem tekilu ... ali nekako mi dodje da se muški odkinem ,,, konooobar

kad pijem samu tekilu, da-okus limuna u ustima posle tekile je fenomenalan. A sanrajz popijem brzo jer kad stave puno leda, razvodni se okus. Uh ***** ti, što bih sad popila nešto!


popila nešto -----isto ,,, čini mi se kao da imam nedostatak alkohola u krvi ,,, pa sam malo nešto sve na ćošak ,,,,,,
PIjanduro..
 
da da mene je zanimala biljna varijanta 1. dana.. popila sam supu od soje...ali to valjda nije to. ali ebiga:)
shto ne bi mogao kikiriki onda :I
pokusacu da nadjem na netu neshto o toj dijeti, odakle vam to uopshte?
 
avesic:
ti si jedina žena koja pravilno kaže vidokrug--- svi kažu videokrug ... ajmo na pivo

AJMO
samo moram prvo da opljačkam muža
i da popijem ovo pivo što sam počela na poslu
:lol:

jagodo, UZMI SE U PAMET i zaboravi na jelo (ja jedino tako mogu da smršam, nehotice) :wink:
 
ma ja smrshala : ) za sad je ok ova dijeta jer mogu da znam sta cu kad ...pa kazem aha danas mogu pogacice i onda opusteno jedem...doduse prejedm se malo :I
pa ti nisi debela u mishicima si
 
SABOTAZAAAAAAAA! :lol:

coko35th.jpg
 
Danas sam pojela 2 kocke
a pre toga nisam mesec dana
ne ljubim čokoladu u inikad nema potrebu za njom, čudno, al šta ću :wink:
Tako da dušmani mogu da crknu! :mrgreen:
 
a dijeta??? :III
aj bre gore na temu
ja se p... danas nije to bitno nego mi pokvarilo shta sad da radim... blam me da pitam
ali sam mirnija i gluplja
e protero me pasulj konachno
spojila sam rucak i veceru....
sve sto je lepo ima kraj...zasto to vazi i za prebranac
a taman sam se malo stanjila...
ehehe ja ko piton
 

Back
Top