On zreo, a ona???

Opet se pravimo blesavi da bi dobili poshten odgovor pod kakvom se sigurnoscu zelite osecati i sta ocekujete od muskaca osim paznje i neznosti koja nema veze sa sigurnoscu i preprekama koje zivot nosi?

Ma nije to sto zene traze tako neopisivo. Recimo, vidim pauka na zidu. Naravno, mogu ja taj problem da resim sama, ali nekako mi dodje mnogo prirodnije da kazem svom "zastitniku": Molim te, ukloni ovo stvorenje.
Ne treba nama sigurnost i zastita zato sto smo mi zene, boze, slabasne i nezasticene. Ali treba imati nekog ko ce da ti, kad zatreba pomogne u resavanju ma kakvog problema. Ne tata nego pravi prijatelj.
 
Saljem poruke i ne vide se???
Ma bre ljudi ona je mislila da cim rodi decu da vise ne radi, na sto sam poludeo. Sta ako se meni nesto desi na poslu, ono lupam, ali sve je moguce. I taj posao sta sada radi je nasla preko mog oca, tesko se danas nalazi posao. Bas iznenadilo, da cim se uda da gleda da sedi kuci uz decu, umesto da radi i stvara za decu i njihovu buducnost kao i ja.

Pa ****** zar je sigurnost da neradi i oslanjanje na rad partnera i trosenje jedne njegove plate. A stan mi je ostao od oca, za to bar ne mora da placa kredit kao svi u ovoj drzavi sto se pate kreditima.

a sta ti mislis da bacis decu u jaslice cim se rode, pa ja joj saljem sve pohvale, gledam danasnje majke ybt beba jedva da je presta la sisa ona je vec tutne u jasle pa ko je ****, zinula im ****** za pare, a ima i onih sto nece ni da doje, pa nemoj da ga radjas ybt ako te mrzi da ga cuvas....
 
Juce raskinem sa devojkom nakon kratke rasprave. Par godina smo zajedno, polako je vec doslo vreme da se uzmemo, pa samim tim usli malo dublje u razgovor o zivotu, sto je mene malo probudilo iz zaslepljenosti.
Radimo oboje i imamo dobra primanja, ja dosta vise od nje, ali to nema veze. Nismo do sada imali vecih svadja i lepo smo se slagali. Medjutim u prici o nasoj buducnosti ona se izlane kako njoj treba sigurnost i zastita od mene???:eek: Whtf, ja tu poludim i pomislim kako je nezrela cim to od mene ocekuje, pa ja sam joj decko a ne tata:eek:??? :dash:
Bilo mi je tesko da tako nesto uradim:cry::cry::cry::cry:, ali ipak sam uradio. Zakljucujuci da je za mene devojka mojih shvatanja i spremna na zivot jednako kao i ja, znaci svadba je odlozena, a kada cu naci takvu devojku, ne zna se, ali bolje je i tako nego da se unazadim.

Zasto u danasnje vreme i pored vecih zarada nasih devojaka i dalje u njima postoji strah od zivota, dokle bre mi muski vise da radimo i za nas i za njih? Mozda gresim:???:
Nisi ti O.K mislim da ovo nije istinita prica , a ako jeste ti si onda kreten .
Covek koji voli ne raskida zbog jedne recenice i svog laznog znaka :eek:???:dash: .
Za tebe vazi:banovati:
Toliko si istinit kao lazna falsifikovana novcanica :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Ime koje si sebi dao govori dosta o tebi::bye:
 
Ma nije to sto zene traze tako neopisivo. Recimo, vidim pauka na zidu. Naravno, mogu ja taj problem da resim sama, ali nekako mi dodje mnogo prirodnije da kazem svom "zastitniku": Molim te, ukloni ovo stvorenje.
Ne treba nama sigurnost i zastita zato sto smo mi zene, boze, slabasne i nezasticene. Ali treba imati nekog ko ce da ti, kad zatreba pomogne u resavanju ma kakvog problema. Ne tata nego pravi prijatelj.

Bas iz tih razloga citanja izmedju redova kakav je vas muzjak i moji komentari...znaci konkretno da li je muskarac losh zastitnik ako ne zameni sijalicu?
 
Ja ne vidim ništa loše u tome što ona očekuje od tebe sigurnost i zaštitu. Naravno, to ne znači da bi ona bila parazit, a ti rintao za nju, mislim da je ta podrška i zaštita koju očekuje više emotivne prirode koja je svojstvena svakoj ženi.
 
aaaaahhhhhh george, sto si dosadan... evo, ja cu da ti odgovorim sta je za jednu zenu sigurnost:

1. spremnost muskarca da resava aktvino i zajedno sa njom (u dogovoru, timski) sve probleme koji u zivotu nalete, a ne da pobegne u posao, u avanturu, u misiju rupu, u pesak.
2. ponasanje muskarca po kome on vazne odluke ne donosi impulsivno i u afektu (npr. jedna svadja sa sefom, i on odmah daje otkaz ne razmisljajuci o posledicama, ili ko ovo sa pocetka teme, jedna rasprava sa devojkom i raskid i ponistavanje svadbe)

je li jasno, ili imas pitanja? :D
 
aaaaahhhhhh george, sto si dosadan... evo, ja cu da ti odgovorim sta je za jednu zenu sigurnost:

1. spremnost muskarca da resava aktvino i zajedno sa njom (u dogovoru, timski) sve probleme koji u zivotu nalete, a ne da pobegne u posao, u avanturu, u misiju rupu, u pesak.
2. ponasanje muskarca po kome on vazne odluke ne donosi impulsivno i u afektu (npr. jedna svadja sa sefom, i on odmah daje otkaz ne razmisljajuci o posledicama, ili ko ovo sa pocetka teme, jedna rasprava sa devojkom i raskid i ponistavanje svadbe)

je li jasno, ili imas pitanja? :D

:lol:meni je to odavno jasno..samo volim ove nezrele sto seruckaju po temi..sinke pa sinke..a tabula prazna..i to je pravi zreo odgovor:ok:
 
aaaaahhhhhh george, sto si dosadan... evo, ja cu da ti odgovorim sta je za jednu zenu sigurnost:

1. spremnost muskarca da resava aktvino i zajedno sa njom (u dogovoru, timski) sve probleme koji u zivotu nalete, a ne da pobegne u posao, u avanturu, u misiju rupu, u pesak.
2. ponasanje muskarca po kome on vazne odluke ne donosi impulsivno i u afektu (npr. jedna svadja sa sefom, i on odmah daje otkaz ne razmisljajuci o posledicama, ili ko ovo sa pocetka teme, jedna rasprava sa devojkom i raskid i ponistavanje svadbe)

je li jasno, ili imas pitanja? :D

a kad je pa on to pitao???

e jadan li je ako mora da uci o zivotu na forumu....:dash:
 
Ne znam sta podrazumeva pod sigurnoscu i zastitom, ali kao opsti pojmovi, potrebni su svakom. Ne kapiram sto je ona nezrela, sto je svesna elementarnih ljudskih potreba od kad je covek nastao? Meni se cini da si se ti zaleteo da se zenis, a nemas blagu predstavu sta znaci bracna zajednica i cemu ona sluzi.
 
Ha, pa vi muškarci se plašite takvih žena jer ne umete da joj poklonite svoju ljubav i emocije :p Sad kao tražite savremene žene, a ako naletite na takvu, i njih se plašite jer je jača od vas.
Pa šta vi hoćete??????
 

Back
Top