On zreo, a ona???

Juce raskinem sa devojkom nakon kratke rasprave. Par godina smo zajedno, polako je vec doslo vreme da se uzmemo, pa samim tim usli malo dublje u razgovor o zivotu, sto je mene malo probudilo iz zaslepljenosti.
Radimo oboje i imamo dobra primanja, ja dosta vise od nje, ali to nema veze. Nismo do sada imali vecih svadja i lepo smo se slagali. Medjutim u prici o nasoj buducnosti ona se izlane kako njoj treba sigurnost i zastita od mene???:eek: Whtf, ja tu poludim i pomislim kako je nezrela cim to od mene ocekuje, pa ja sam joj decko a ne tata:eek:??? :dash:
Bilo mi je tesko da tako nesto uradim:cry::cry::cry::cry:, ali ipak sam uradio. Zakljucujuci da je za mene devojka mojih shvatanja i spremna na zivot jednako kao i ja, znaci svadba je odlozena, a kada cu naci takvu devojku, ne zna se, ali bolje je i tako nego da se unazadim.

Zasto u danasnje vreme i pored vecih zarada nasih devojaka i dalje u njima postoji strah od zivota, dokle bre mi muski vise da radimo i za nas i za njih? Mozda gresim:???:



1. nick s-laki keš
2. dva od tri posta na pdf posao i novac
3. sigurnost i zaštita - po defaultu znači da ona oće lovu od tebe

Uradio si pravu stvar....! Spasio si devojku od samoga sebe...Sutra bi joj brojao svaki dinar koji potroši, bio njen ili ne daj bože tvoj...:D
 
pa lepo voli ga ali primecuje da joj ne pruza dovoljno ljubavi...bla bla...al i dalje je u vezi jer ga prosto voli.....boze kako ste ograniceni...a kad je doslo pitanje braka zena htela da iskaze svoje misljenje....

Nismo mi ograniceni nego se pravimo blesavi..poput toga kad te neko zgazi u autobusu a ti ocekujes da tvoj muzjak starca pukne u glavu kao pravi zastitnik tebe:ok:
 
Svaka zrela osoba, bilo kog pola, treba da bude svesna da joj treba sigurnost i zastita.
To sto je ona to rekla naglas, znaci da je toga svesna. A ti ,"zrela" osobo ? Tebi netreba sigurnost i zastita?
Dobro razmisli sta je time htela da ti kaze. Mozda to da si joj potreban, a ne da ce biti na tebi zavisna.
A ti, brze bolje da pobegnes od uloge zastitnika, "zrela"osobo.
 
Svaka zrela osoba, bilo kog pola, treba da bude svesna da joj treba sigurnost i zastita.
To sto je ona to rekla naglas, znaci da je toga svesna. A ti ,"zrela" osobo ? Tebi netreba sigurnost i zastita?
Dobro razmisli sta je time htela da ti kaze. Mozda to da si joj potreban, a ne da ce biti na tebi zavisna.
A ti, brze bolje da pobegnes od uloge zastitnika, "zrela"osobo.

tacno!!

....ma da ...zreo je on ...kako da ne......e stvarno mi se povraca......
 
Medjutim u prici o nasoj buducnosti ona se izlane kako njoj treba sigurnost i zastita od mene???:eek: Whtf, ja tu poludim i pomislim kako je nezrela cim to od mene ocekuje, pa ja sam joj decko a ne tata:eek:??? :dash:
i sta je tu lose? ja te ne bi ni razmatrala za decka ako mi ulivas nesigurnost i osecaj nestablinosti, nego bih te sutnula za vreme krace od onog potrebnog za logovanje na forum...

ti joj nisi tata, ali nisi ni decko, ocigledno...:lol:
 
Saljem poruke i ne vide se???
Ma bre ljudi ona je mislila da cim rodi decu da vise ne radi, na sto sam poludeo. Sta ako se meni nesto desi na poslu, ono lupam, ali sve je moguce. I taj posao sta sada radi je nasla preko mog oca, tesko se danas nalazi posao. Bas iznenadilo, da cim se uda da gleda da sedi kuci uz decu, umesto da radi i stvara za decu i njihovu buducnost kao i ja.

Pa ****** zar je sigurnost da neradi i oslanjanje na rad partnera i trosenje jedne njegove plate. A stan mi je ostao od oca, za to bar ne mora da placa kredit kao svi u ovoj drzavi sto se pate kreditima.
 

Back
Top