On zreo, a ona???

jaooo pa vi jos o ovom mamlazu....kukuuuu!!! jos je aktuelan....pa de je on da vidi ovo...juhu autor...pa postao si zvezda bre....jos malo pa ce iazdjes na tv...:hahaha:

ma ja navijam za njegovog caleta...tu lezi lova...a vi vidite.....:cool:

mala je glupa sto sa njega nije presla na tatka.....:rotf:
 
Juce raskinem sa devojkom nakon kratke rasprave. Par godina smo zajedno, polako je vec doslo vreme da se uzmemo, pa samim tim usli malo dublje u razgovor o zivotu, sto je mene malo probudilo iz zaslepljenosti.
Radimo oboje i imamo dobra primanja, ja dosta vise od nje, ali to nema veze. Nismo do sada imali vecih svadja i lepo smo se slagali. Medjutim u prici o nasoj buducnosti ona se izlane kako njoj treba sigurnost i zastita od mene???:eek: Whtf, ja tu poludim i pomislim kako je nezrela cim to od mene ocekuje, pa ja sam joj decko a ne tata:eek:??? :dash:
Bilo mi je tesko da tako nesto uradim:cry::cry::cry::cry:, ali ipak sam uradio. Zakljucujuci da je za mene devojka mojih shvatanja i spremna na zivot jednako kao i ja, znaci svadba je odlozena, a kada cu naci takvu devojku, ne zna se, ali bolje je i tako nego da se unazadim.

Zasto u danasnje vreme i pored vecih zarada nasih devojaka i dalje u njima postoji strah od zivota, dokle bre mi muski vise da radimo i za nas i za njih? Mozda gresim:???:

Mislim da je tu ona trazila neku drugu sigurnost,sigurnost u tebe kao osobu a i zastitu od tebe,djevojka je mozda vise emotivnija i treba joj ljubavna potpora i zastita osobe koju voli da ima kod nekog da se svije u krilo i da dijeli sve! A to takav prekid i iz tog razloga bas pred svadbu je bezveze!
 

Back
Top