Olja Beckovic: Utisak je zabranjen, ja sam ucenjena!

ByfDQv7CMAA97qO.jpg


Biljo ti li si?
 
Poslednja izmena:
Ма колико да је докторка Оља несимпатична и иритантна једино је она уз Кесића и Сомборца 'ебала Господара у главу.

А како ова двојица имају шаљиве формате, она је једина имала озбиљну емисију, у озбиљном термину која је Господару кварила планове да од Србије направи тамни вилајет.
 
Vidiš da se Prva tv dokopala Grand parade, biće mrtva trka.

Vucicev rejting

- - - - - - - - - -

Sve treba pogasiti.

Kada neko od malobrojnih poslanika opozicije u Skupstini kritikuje neki predlog zakona, odmah skace 5-6 naprednih poslanika, spominju neke milijarde i otpustene radnike. Ne sme niko da prica protiv vlasti.

Sto vise guse to ce pre da puknu, a cekanje je najgore
 
После емисија "У центру", "Од А до Ш" и "Сапариног проблема" на ТВ Студију Б, укида се и "Утисак недеље" на ТВ Б92 >>> http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/495146/Utisak-nedelje-se-seli-sa-B92

У четничкој Србији радикала без беџа на делу је потпуно медијско замрачивање.

Žao me Oljice al žao me i radikala bez bedža.
 
AHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA AHA HA HA HA HA HAHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA A HA AHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA AHA HA HA HA HA HA HA HA HA HAHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA A AHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HAAHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA AHA HA HA HA HAHAHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA A HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA A HA HA HA HA HA HA HA AHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA AHAAHA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
 

Back
Top