Olja Beckovic: Utisak je zabranjen, ja sam ucenjena!

комшија

Stara legenda
Poruka
92.510
После емисија "У центру", "Од А до Ш" и "Сапариног проблема" на ТВ Студију Б, укида се и "Утисак недеље" на ТВ Б92 >>> http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/495146/Utisak-nedelje-se-seli-sa-B92

У четничкој Србији радикала без беџа на делу је потпуно медијско замрачивање.
 
ta emisija je bila sprdnja kao i vecina .niko nece da kaze koliko je saati a voditeljka je totalni idiot kad je u pitanju ekonomska politika i planiranje i medjunarodni ekonomski odnosi. da ne gvorimo o makkroekonomiji


Предлажем да Вучић направи једну емисију ,баш га ретко виђамо..... Треба мало народу да види свог вођу који све зна и све уме да демонтира и онеспособи, права реткост је видети таквог човека.
 
ta emisija je bila sprdnja kao i vecina .niko nece da kaze koliko je saati a voditeljka je totalni idiot kad je u pitanju ekonomska politika i planiranje i medjunarodni ekonomski odnosi. da ne gvorimo o makkroekonomiji

Која би по теби емисија требала да остане?
Баш да чујемо.
Знаћемо тако које тв уредништво одговара радикалско - колонијалној управи.
 
Poslednja izmena:
24. марта 1998. године постаје министар за информисање у Влади народног јединства Мирка Марјановића коју чине СПС, СРС, и ЈУЛ, и подноси оставку на место директора „Пинкија“. За време тог министарског мандата потписао је Закон о јавном информисању, који је остао запамћен по томе што је увео високе новчане казне за новинаре чије се писање косило са политиком режима Слободана Милошевића, као и гашењу редакција „Дневног телеграфа“, „Европљанина“ и „Наше борбе“.

Nece da vam bude tesko da pogodite ko je zagonetna licnost :whistling:

Ocekujete li sada nesto drugo ?!??!?!?!?!?!?!?
 
SNS ima najveći interes da Utisak prestane da postoji , pošto je i pored ne baš sjajnih kapaciteta voditeljke,ta emisija bila groblje naprednjaka ,kada god neko od njih gostuje uključujući i Vožda pogotovo , ispadne jadan ,čemeran i upadljivo glup ,o epskom gostovanju Sline da i ne pričam . Nije sigurno da su direktno uticali da se Utisak skloni sa glavnog programa B92,al im nestajanje istog svakako koristi ,tako da moguće da je bilo nekih prijateljskih razgovora uz kafu sa grčkim vlasnicima .
 
Б92 је приватна станица.

У данашњим новинама (Блиц, Курир, Информер) пише да је Оља тражила повишицу од 300%, да је Грцима нудила да прода права за 300.000 евра + отплата кредита..........
Дироктор Б92 тврди да је Оља алава на лову и да само жели паре, Митровић јој нуди прелазак на Пинк...

А Б92...Зар вам више није "светионик демократије и истине"?
 
B92 nije vise sto je nekada bio.

Smatram dobrim to sto postoji Insajder, ali smatram da su neki delovi toga napravljeni trapavo i sa previse ponavljanja. Kada budu okrenuli emisiju ka novijim politicarima na vlasti, to ce samo da popravi kvalitet.

Престао је да буде "то што је некада био" још средином 2001.
 
Ja ne znam da postoji neki kontakt program gde gradjanin moze da kaze svoje misljenje? Cak sam procitao na sajtu jedne tv da "svi neprimereni komentari ce biti obrisani" inace primereniost odredjuju oni sami. Olja je bila mnogo naduvena i umela je da sece ljude u pola reci ali je ipak emisija bila gledana i imala dobra ukljucenja.
 
Утисак недеље је давно престао да буде оно што је била основна замисао.

Оштра критика друштва и актуелне политике у земљи.

Од пада Милошевића, и сама Оља је почела да лута и приклања се разним странкама, и то је било толико очигледно...

Толико очигледно да је и њен отац морао да прокоментарише.
 
Њен тата би свакако боље водио емисију али то није битно.

Четнички син, Велики СрБски Пјесник, главни предводник оне струје у САНУ која је 1987ме подржала национал-шовинистичку контра-револуцију у СКС, пријатељ и саборац Коштуњавог недићевца, и да не набрајам, а ти тако о његовој кћерци? ц,ц,ц,ц,... еј радикали без беџа, да није таквих попут Пјесника, ви никада не би дошли на власт - баш сте незахвални... :hahaha:
 
Утисак недеље је давно престао да буде оно што је била основна замисао.

Оштра критика друштва и актуелне политике у земљи.

Од пада Милошевића, и сама Оља је почела да лута и приклања се разним странкама, и то је било толико очигледно...

Толико очигледно да је и њен отац морао да прокоментарише.

100% тачно.
 
Њен тата би свакако боље водио емисију али то није битно.

Nisam siguran. Ipak je tatice na kitu, servisirajući neke tekte iz CK SKJ postao popularan. Izgleda da je u toj porodici jedini da je valjao bio stari vojvoda Vuk koji je štitio i narod i partizane. Kažu stari partizani za njega da je bio odličan čovek i da mu dlaka ne bi falila da nbije sa Đurišićem krenuo za Austriju.

Четнички син, Велики СрБски Пјесник, главни предводник оне струје у САНУ која је 1987ме подржала национал-шовинистичку контра-револуцију у СКС, пријатељ и саборац Коштуњавог недићевца, и да не набрајам, а ти тако о његовој кћерци? ц,ц,ц,ц,... еј радикали без беџа, да није таквих попут Пјесника, ви никада не би дошли на власт - баш сте незахвални... :hahaha:

Sve tačno!
 
Четнички син, Велики СрБски Пјесник, главни предводник оне струје у САНУ која је 1987ме подржала национал-шовинистичку контра-револуцију у СКС, пријатељ и саборац Коштуњавог недићевца, и да не набрајам, а ти тако о његовој кћерци? ц,ц,ц,ц,... еј радикали без беџа, да није таквих попут Пјесника, ви никада не би дошли на власт - баш сте незахвални... :hahaha:

Чакај........... па СПС је у себе колективно учланио и вас СКСовце...

http://sh.wikipedia.org/wiki/Socijalistička_partija_Srbije

:rotf:
 

Back
Top