Odabir partnera

Necu plakati kad nije tu
Ali je sve lepse kada je tu
I kad smo zajedno
Osecaj da je ta osoba tvoj dom

Možda je do mene kom je podjednako lepo bio sam ili sa nekim. :D

Nije on meni partner samo emotivno i seksualno
Mi smo postali najbolji prijatelji
Neko sa kim volim da podelim i lepo i manje lepo. I obrnuto
Kad je necija sreca i tvoja, kad je necija tuga i tvoja, kad ste nekako sinhronizovani

Naravno, razumem i to, ali opet i najbolji prijatelj ti je ok kad ste zajedno, logično čim je najbolji, ali kapiram da ljudi nemaju neki problem i kad ta osoba nije tu, ok biće sutra, prekosutra. Razumem i to, možda je samo do tipa ljudi.

Nisam je ja citirala nego ti. Meni je to tako izgledalo, zato sam i stavila roll smajlija i navela da misliš ko ona.

Verovala ili ne ima ljudi koji kažu svoju misao, a nisu upoznati sa likom i delom dotične :D
 
Možda je do mene kom je podjednako lepo bio sam ili sa nekim. :D



Naravno, razumem i to, ali opet i najbolji prijatelj ti je ok kad ste zajedno, logično čim je najbolji, ali kapiram da ljudi nemaju neki problem i kad ta osoba nije tu, ok biće sutra, prekosutra. Razumem i to, možda je samo do tipa ljudi.



Verovala ili ne ima ljudi koji kažu svoju misao, a nisu upoznati sa likom i delom dotične :D
Nigde ja nisam rekla da meni nije lepo kad sam solo
Imam ja svoj zivot
Ali je sve lepse kad je tu 🙂

Izasli za srpsku novu
I zezamo se
Pun lokal
On i sali me zeza, ribe na sve strane a ja samo tebe gledam, sta mi uradi 😂

Kad s nekim mozes da budes ono sto zaista jesi, da budes i malo blesav i malo detinjast s vremena na vreme 🙂
Zivot je kratak

Gledam ja parove oko sebe
Cesto me rastuze kad cujem kako razgovaraju i kako se ponasaju jedno prema drugome
 
Nigde ja nisam rekla da meni nije lepo kad sam solo
Imam ja svoj zivot
Ali je sve lepse kad je tu 🙂

Izasli za srpsku novu
I zezamo se
Pun lokal
On i sali me zeza, ribe na sve strane a ja samo tebe gledam, sta mi uradi 😂

Kad s nekim mozes da budes ono sto zaista jesi, da budes i malo blesav i malo detinjast s vremena na vreme 🙂
Zivot je kratak

Gledam ja parove oko sebe
Cesto me rastuze kad cujem kako razgovaraju i kako se ponasaju jedno prema drugome

Eto sad bih nešto rekao, ali neću :D
 
Ne
Ne ogranicavam
Vrc dajem sebi mir i spokoj
I nalazim srecu u trenutku i uzivam u tome sto imamo sada
Mastam kontantnim da nas ceka neko bolji mi zapravo ne zivimo u sadasnjosti i propustamo mnogo
Sasvim je okej da neko "živi u prometu" pošto nije našao onu ljubav za sva vremena.
Sasvim je okej i da menja devojke kako mu se ćefne ako ima izbor. Po kojim god kriterijumima želi.
Kako neko živi i nije nečija stvar. Nije baš ni okej da mu neko kaže da mnogo propušta i da mu je vreme da se skrasi sa nekom i da je nekakav pubertetlija zbog toga.:roll:
Mešanje u tuđi život. Ne samo mešanje već čak i POPOVANJE.:lol::roll:
Niko ni tebi nema pravo da govori kako ćeš da živiš - kada ti je vreme da se udaš, kada da se razvedeš itd.
 
Sasvim je okej da neko "živi u prometu" pošto nije našao onu ljubav za sva vremena.
Sasvim je okej i da menja devojke kako mu se ćefne ako ima izbor. Po kojim god kriterijumima želi.
Kako neko živi i nije nečija stvar. Nije baš ni okej da mu neko kaže da mnogo propušta i da mu je vreme da se skrasi sa nekom i da je nekakav pubertetlija zbog toga.:roll:
Mešanje u tuđi život. Ne samo mešanje već čak i POPOVANJE.:lol::roll:
Niko ni tebi nema pravo da govori kako ćeš da živiš - kada ti je vreme da se udaš, kada da se razvedeš itd.
Ti onda ne razumes napisano
Odgovor je na njegovo pitanje meni kako znam da sam srecna trenutno i da mi ne trebaju frugi
A ne o tome sta ja mislim kako treba drugi da zive
Zaista treba uvesti neki test pre nego sto se dopusti da svako citira i izvofi neke zakljucke van konteksta
 
Show program
Ne znam samo kako si uspeo da taj moj odgovor shvatis kao mesa je u tudje zivote a ja u odgovoru pricam o sebi i kako ja znam sta je za mene
Treba ugasiti svetlo i skinuti osigurace
Ti si mu ovde rekla da izađe iz puberteta. Na ovo sam se nadovezao...
Mislim da ipak nisam pogrešio...

1706799788205.png
 
Sve to jeste, ne kažu džabe da se čovek bespotrebno nervira oko pola stvari koje se i ne dese, nego mi je uvek bilo to kao tema u glavi ako većina nađe u susednom selu ili svom gradu, da li se tu zaista radio tome našli su sebi sve ili prosto im je ok i odluče to za ceo život ili što imamo situacije odluče za to pa nastave dalje kao da i nisu odlučili za to jedno? Razmišljanje.



Jel ima iko da se nije pitao uopšte da li je?

Slažem se i sa ovim da je uvek negde drugo trava zelenija, ali je suština da je zelenija tamo gde je zalivamo... Nego je samo pitanje što još očigledno ne znam, kako čovek zna i šta mu tačno kaže to je ta osoba?

Evo, sinoć konkretno u većem društvu sedim i tu jedna devojka, sve pet lepa, zgodna, obrazovana, proputovala pola sveta, komunikativna, na prvu kad pogledaš vau, bukvalno posle dva sata slušajući je pomislim u sebi "kako čovek može da se za*ebe"...



Koje je to vreme?



Nisu ni znali, već se išlo logikom iz dobre kuće, ovo, ono, onda vas spoje, onda za nju sramota da ode, njega bi njegovi ubili da se popišmani kad su oni dogovorili i živeli su srećno (bar za druge) do kraja života. To je skroz druga tema.
Mozda je drugs tema.
Ali je poenta tu.
Mi smo ti Koji birami,mi gresimo Ili ne, mi ne umemo da izaberemo Ono sto je za Nas same najbolje....
 

Back
Top