Od nove godine registracija automobila bice cak tri puta skuplja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je ovo i tacna racunica, jeftinije ce mi biti da se vozim taxijem! :evil:
Znaci, mene bi moja sirotinja kostala za reg. po novom 60000 din!!! Mnogo je!!!! :evil::evil::evil::evil:

па и мени ће бити јефтиније таксијем да идем. Ево кад прерачунам уопште се не исплати да региструјем ауто.
 
Da, al svi zaboravljamo cuvenu taksu na luksuz koja se placa upravo na automobile preko 2000 ccm, a koju je uveo onaj seselj, zato se i zove "seseljeva taksa", mada ni ovi posle5oktobarci nisu radi da je ukinu, niti su to ucinili!!!! :evil::evil::evil::evil:

brate do 2000te regisrtacija auta najskuplja je bila 200 maraka a sad je najskuplja registracija 74.000 din sto ti je 900 eura

mislim o cemu mi pricamo.

ok je da bude ta taksa recimo za vozila do 4 godine starosti preko 2000 kubika al da bude nesto normalno tj recimo da registracija starih auta bude 100-150e mesecno a tih luksuznih maksimum 500e .

ali ne bice registracija od nove godine za prosek auta 600 eura a za ova preko 2000 kubika ce da ti bude preko 2000 evra registracija.
 
brate do 2000te regisrtacija auta najskuplja je bila 200 maraka a sad je najskuplja registracija 74.000 din sto ti je 900 eura

mislim o cemu mi pricamo.

ok je da bude ta taksa recimo za vozila do 4 godine starosti preko 2000 kubika al da bude nesto normalno tj recimo da registracija starih auta bude 100-150e mesecno a tih luksuznih maksimum 500e .

ali ne bice registracija od nove godine za prosek auta 600 eura a za ova preko 2000 kubika ce da ti bude preko 2000 evra registracija.

Koji je bre luksuz auto od 3000 ccm star 15-20 god?! Za ove nove ja ok...
Za ovo crveno, da se nisi zajebo nesto?! :mrgreen:
 
brate do 2000te regisrtacija auta najskuplja je bila 200 maraka a sad je najskuplja registracija 74.000 din sto ti je 900 eura

mislim o cemu mi pricamo.

ok je da bude ta taksa recimo za vozila do 4 godine starosti preko 2000 kubika al da bude nesto normalno tj recimo da registracija starih auta bude 100-150e mesecno a tih luksuznih maksimum 500e .

ali ne bice registracija od nove godine za prosek auta 600 eura a za ova preko 2000 kubika ce da ti bude preko 2000 evra registracija.
..:hahaha::hahaha::hahaha:..dodjite kod nas u CRO..lijepo registrirajte na nase pločice..:hahaha::hahaha:i mirna bačka/ravan srijem...:hahaha::hahaha:
 
idijote , yugo i ovi nisu automobili!!!!!!
moj auto ima 1990 ccm, a ti slobodno vozaj yuga i te krsine i uzivaj!
Auto ispod 2000 ccm nije auto!

Ja sam idiJot sto su clio,yugo iliti saxo funkcionalni ?

Clio i saxo krsine :hahaha::hahaha: ma vazi,kupicu BMV iz 80-te ko najveci shaban i placati godishnje 100 000 registraciju,koji izmedju ostalog srche vishe nego ruski oklopnjaci :rotf::rotf:

Ma vazno je da shaban vozi BMV iliti mercedes kada ga neko pita.........SRPSKA SHABANSKA POSLA..........:mrgreen::hahaha:

Ja bih te sto voze kola sa vise od 3000 starije od 15 godina u ludaju :mrgreen:
 
prosecna cena registracije vozila je do sada bila 300 eura.

nakon ovog poskupljenja prosecna registracija vozila bice nekih 700-800 eura

jos kad tu dodate porez koji dajete drzavi na osnovu PDVa i akcize kad sipate gorivo , i ako sipate mesecno 100 litara sto je potrosnja za recimo 1000 km predjenih mesecno na tih 100 litara vi dajete 8200 dinara mesecno a od tih 8200 din mesecno drzavi ide 80% iliti 6000 din. To znaci da na godisnjem nivou samo na sipanju goriva drzava uzme od vozaca MINIMUM jos 1000 evra jer niko ziv skoro ko ima auto ne prelazi godisnje manje od 10.000 km

to znaci da ce drzava kroz raznorazne poreze svakog vozaca automobila od sledece godine oporezovati u proseku sa 2000 evra godisnje!

TJ DRZAVA CE SVAKOM VOZACU AUTOMOBILA UZETI NA IME POREZA I PDVA SKORO 6 PROSECNIH LICNIH DOHODAKA U DRZAVI!

Znaci ako radite za prosek platu i imate auto , koji vam je neko i poklonio 6 meseci prakticno vi celu platu dajete drzavi na ime upotrebe tog vozila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :eek:

Па знаш кад ће им народ ово платити! НИКАД!!! Нико није луд да ово плати! Радије ће плаћати казне и цепати пријаве. Држава ће имати велики проблем ако ово уведе. Најозбиљније кажем, ово неће проћи тек тако. Престаће народ да плаћа регистрације као што неће да плаћа тв претплату.
 
Dobro dobro vrati pendrek o pojas necu vise :mrgreen:

па шта треба да радим, да можда не треба да им делим аплаузе.

Ма не каже наш народ џабе "батина је из раја изашла" има и бољих решења од псовки :super:

браво мајсторе! :D Овај духовити коментар заслужује аплауз! :klap:

Verujte mi na reč, neću tolerisati ovakvo ponašanje zato što smatram da sam potpuno u pravu kad tražim da ne psujete bespotrebno. Srpski jezik ima dovoljan broj reči da biste mogli da iskažete svoje nezadovoljstvo ili zadovoljstvo.

Ovo smatrajte poslednjom opomenom pred isključenje sa foruma.
 
Verujte mi na reč, neću tolerisati ovakvo ponašanje zato što smatram da sam potpuno u pravu kad tražim da ne psujete bespotrebno. Srpski jezik ima dovoljan broj reči da biste mogli da iskažete svoje nezadovoljstvo ili zadovoljstvo.

Ovo smatrajte poslednjom opomenom pred isključenje sa foruma.

извињавам се заиста. Није било намерно, просто сам била изнервирана и тако сам реаговала. Извињавам се.
 
Nie problem u ssp-u, nego u nasim politicarima-lopovima!
Ista stvar ko i sa pdv-om, svuda je to dobra stvar, osim kod nas, tako je isto i sa otvaranjem trzista, u svim zemljama cene idu dole, samo u srbiji idu gore! I ko je tu lopov? :think: :mrgreen:

Ti izgleda imas onu devizu ''ides negde da ti ****** put vidi''

E,takav je tvoj odgovor.

Drugi put kada pokusas nesto da revitalizujes i umanjis procitaj tekst naslova teme,kapish!

Ovako ispadas.................''smesan'':rtfm:

Međutim, taj iznos, kako je u nedelju potvrđeno “Novostima” u Ministarstvu finansija, ne može da pokrije ni delić nedostajućih prihoda koji su, zbog primene Prelaznog trgovinskog sporazuma sa EU, projektovani na više od 20 milijardi dinara.
 
Verujte mi na reč, neću tolerisati ovakvo ponašanje zato što smatram da sam potpuno u pravu kad tražim da ne psujete bespotrebno. Srpski jezik ima dovoljan broj reči da biste mogli da iskažete svoje nezadovoljstvo ili zadovoljstvo.

Ovo smatrajte poslednjom opomenom pred isključenje sa foruma.

Pa i nismo nesto psovali,jesmo malo pa presli polako na shalu sto je pozitivno :mrgreen:
E sada se polako preshaltavamo na ozbiljnost..........mada ne znam da li je ta vrsta kazne za udaljavanje ali ajd.:roll:

Pa i ne psujemo,psovanje prestalo od prvog posta :rtfm:
 
Prosecna cena registracije vozila je do sada bila 300 eura.

nakon ovog poskupljenja prosecna registracija vozila bice nekih 700-800 eura

jos kad tu dodate porez koji dajete drzavi na osnovu PDVa i akcize kad sipate gorivo , i ako sipate mesecno 100 litara sto je potrosnja za recimo 1000 km predjenih mesecno na tih 100 litara vi dajete 8200 dinara mesecno a od tih 8200 din mesecno drzavi ide 80% iliti 6000 din. To znaci da na godisnjem nivou samo na sipanju goriva drzava uzme od vozaca MINIMUM jos 1000 evra jer niko ziv skoro ko ima auto ne prelazi godisnje manje od 10.000 km

to znaci da ce drzava kroz raznorazne poreze svakog vozaca automobila od sledece godine oporezovati u proseku sa 2000 evra godisnje!

TJ DRZAVA CE SVAKOM VOZACU AUTOMOBILA UZETI NA IME POREZA I PDVA SKORO 6 PROSECNIH LICNIH DOHODAKA U DRZAVI!


Znaci ako radite za prosek platu i imate auto , koji vam je neko i poklonio 6 meseci prakticno vi celu platu ima da dajete drzavi na ime upotrebe tog vozila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :eek: :eek:
 
Ja sam idiJot sto su clio,yugo iliti saxo funkcionalni ?

Clio i saxo krsine :hahaha::hahaha: ma vazi,kupicu BMV iz 80-te ko najveci shaban i placati godishnje 100 000 registraciju,koji izmedju ostalog srche vishe nego ruski oklopnjaci :rotf::rotf:

Ma vazno je da shaban vozi BMV iliti mercedes kada ga neko pita.........SRPSKA SHABANSKA POSLA..........:mrgreen::hahaha:

Ja bih te sto voze kola sa vise od 3000 starije od 15 godina u ludaju :mrgreen:

Sta cu ti ja kad nisi musko, pa ne smes da sednes u pravi auto i stisnes gas...
nego vozis te prdavce.....
nek stane taj tvoj prdavac mom bmw-u na crtu po bilo cemu!
A to da auto ispod 2000ccm nije auto, delimicno je tacno za bmw, dobri su, ali nije to to, ko preko 2000 ccm, isto kao sto ne mozes da poredis opel ili tako neki auto od 2000 sa bmw-om od 2000 ccm.
 
Ti izgleda imas onu devizu ''ides negde da ti ****** put vidi''

E,takav je tvoj odgovor.

Drugi put kada pokusas nesto da revitalizujes i umanjis procitaj tekst naslova teme,kapish!

Ovako ispadas.................''smesan'':rtfm:

Međutim, taj iznos, kako je u nedelju potvrđeno “Novostima” u Ministarstvu finansija, ne može da pokrije ni delić nedostajućih prihoda koji su, zbog primene Prelaznog trgovinskog sporazuma sa EU, projektovani na više od 20 milijardi dinara.
Ti si izgleda ortodoxno glup!!!! Ako me nisi skapirao sta sam hteo da kazem, onda cuti i ne seri, i informisi se prvo kako funkcionise pdv u svim normalnim zemljama, a kako kod nas!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top