Od nove godine registracija automobila bice cak tri puta skuplja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da nama pod hitno treba jos jedan "5 oktobar", ako je moguce "crni januar".
ovu kompletnu kliku koja je na vlasti treba pohapsiti i obesiti na bandere! za primer.

@ toki-voki
decko - extra sto si glup al koliko si zaostao to je cudo jedno!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E pozarevacki ljakse.... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
pametnice pozarevacka, poznato je koliko ste pametni, vidi se po onom sto lezi ispod drveta.... :hahaha::hahaha::hahaha:

evo ja imam prdavac od 1700 kubika,spreman sam da ti stanem na crtu ali znam da ces odustati pre nego sto budes uopste pomislio da se nadmeces samnom.sa tim da je mom autu maksimalna brzina 140 km/h opet garantujem da neces smeti da stanes na crtu

ko me poznaje zna o cemu pricam

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
A sta cemo posle tih famoznih 140kmh? :think: :mrgreen:
Jel i ti gasis klimu(ako je imas) uz bubanj potok da izvuce jedva u trecoj? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
E ovako,
ne dokazuje se muskost, nego da li neko ima muda ili ne.
tebe je mama stavila na ignore kad si se rodio sto se i vidi.
da li si bolji vozac, to se da proveriti.
bmw je bolji od tog saxa po svemu, brzi, udobniji, komforniji, sigurniji, veci, lepsi itd.
a to sto ti racunas auto po tome koliko trosi i kolika mu je registracija, vidi se da si pravi srBski patriJota, hteo bi da ima bmw, ali da trosi ko golf dizel, registracija ko za ficu... i ostale karakteristike tipicnog srbova.... Usput, najnoviji bmw 530d trosi 10-11l a voznja je kakvu ti mozes da sanjas u tom saxu, a i u drugim dosta boljim automobilima, tako da ne seres o bmw-u jer nemas pojma.
A ti mislis da si nesto kao mangup pa si bezao muriji?!
pa, nisam ni ja mlad bas toliko ko neki ovde sto pisu po forumu...
e, sad jos i ovo, **** ti saban sve ... ako na mene mislis...
i slazemo se da ovakve bmw-e voze sabani, al zato jer nemam love za noviji, za sad, i bolje bi za te pare vozio ovakav bmw nego golfa, opela, saxa i sl. kante. i da, tzv. kockice voze sabani, a ne 5-ce koji su porodicni automobili, cisto da te naucim.


Ja sam pravi srpski patrijota po tome sto gledam koliko koji auto trosi........:dash::dash::dash:

E sad ozbiljno momak -da li si ti normalan uopste-kakve to veze ima sa svim tim stvarima osim sa ekonomicnosti i parama.......ceo svet gleda koliko koji auto trosi i to ti je jedna od najvaznijih stavki.

Naravno da gledam koji auto koliko trosi posto nemam nameru da placam chorbu 2000 dinara dnevno.

Kao drugo da imam nameru to bih uradio sam BMW-om od 2002 pa na ovamo.

BMW nije brzi od napr. clia jer je voznja dozvoljena do koliko?120,160180 a toliko clio moze da razvije bez problema tako da mi 200 uopste nije potrebno.

Ne nego si ti klasican kompleksas koji nista nije video u zivotu....sto se tice ovoga ne znam sto si ti mene poceo da vredjas i da me nazivao idiotom sto sam rekao da treba kupiti napr. clia-i da zapravo nemam mooda da stisnem gas jer sam kupio clia:roll:
Mislim ti si teshi mentol decko i to je neporecivo......

Gde sam ja izjavio da bih voleo da vozim BMW-a i kakve ovo ima veze sa patriotizmom,ja sam iz svega video da si ti dilea koja se u zivotu nije potukla a kamo li nesto vise i sada mislis da ti neka krntija povecava onu stvar.:hahaha:

Da li ti slusas sebe sta pricas,pa normalno da gledam koliko auto trosi to mi je najvaznije i gde si ti procitao uopste da bih ja vozio BMW-a koji trosi 5 litara,mislim katastofa.

Decko ovde rec o BMW-u koji je star 10-15 godina a ne o novom bmw-u ako nisi corav.

Naravno da imam pojma.

U naprimer saxu je veoma dobra voznja i za te pare koliko kosta je veoma dobar auto,ali to dokazuje da ti nemas blage o automobilima jer si..............SHABAN.

Vozis taj BMW jer nemas love.........a za tebe je neko napr.ja idiot i ne znam ti ja sta sto hoce lepo da kupi veoma kvalitetan auto koji manje trosi....zbog cega li je to..........a jesi li ti toliko gloop da shvatis da je i to zbog love a ne sto bi vozio to pre nego novi mercedes.

I jos nesto da te nauci cika-novi klio je barem duplo bolji nego stariji BMW- klio koji kupis za 6 000 eu je duplo bolji nego bilo koji BMW koji mozes da kupis za te pare,i jos ekonomicniji i sve da ne pricam sta jos.


Ti da me naucis :mrgreen: jeste jeste............nisi ti prosao pored mangupa u zivotu,da jesi znao bi da danas takvi momci voze bash takva mala neupadljiva kola a oni indijanci poput tebe pate da ih neko vidi posto nisu imali detinjstvo pa placaju ko pravi shabani registraciju vise nego sto im vrede kola:hahaha::rotf::rotf:

Ma dzabe tebi da i mlad ili star kada si u svakom zivotnom periodu shaban :mrgreen:
A jeli brate jel imas zlatni telefon,zlatni zub i onu seljacku prstencinu na ruci velicine krompira....mislim bash se uklapa u tvoj profil
:mrgreen::hahaha::rotf:

Brate prosla je 91 god. otrenzi se shabane...........i da nadji neku ribu i poyyebi,mesto da samo kuckas te reci ovde po forumu shabancino jedna neopevana:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
REGISTRACIJA ČAK TRI PUTA SKUPLJA?
NA sednici Vlade održanoj u subotu, predlog Ministarstva finansija bio je da se taksa za registraciju poveća značajno. Nezvanično, skoro tri puta u odnosu na postojeći iznos. Međutim, bilo je i protivnika takvom rešenju. Kontrapredlog je glasio - povećati samo porez na posedovanje luksuznijih automobila, glisera, jahti, aviona i helikoptera.
Međutim, taj iznos, kako je u nedelju potvrđeno “Novostima” u Ministarstvu finansija, ne može da pokrije ni delić nedostajućih prihoda koji su, zbog primene Prelaznog trgovinskog sporazuma sa EU, projektovani na više od 20 milijardi dinara. Taj iznos evidentira se kao gubitak prihoda u narednoj godini, za koju je, inače, predviđeno da se priliv u državnu kasu po osnovu carina umanji za, čak, 27,9 odsto u odnosu na ovu godinu, odnosno da se njihov udeo u strukturi ukupnih prihoda smanji sa ovogodišnjih 10,8 odsto na 7,3 odsto.
Smanjenje carina biće regulisano predlogom Zakona o carinskoj tarifi, a koja će se u Skupštini Srbiji razmatrati u paketu pratećih zakona usvojenog budžeta. Taj akt predviđa i dugo najavljivano umanjenje carine na automobile sa 20 odsto na 10 odsto.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=133476&datum=2008-12-08

--------------------------------------

ovi stvarno nisu normalni! :evil: :eek: :thumbdown:
Ako pravite temu na osnovu nekog teksta, onda naslov moraibiti istovetan naslovu teksta na koji se pozivate. Zato je naslov izmenjen tako što je umesto uzvičnika stavljen upitnik. Razlika je ogromna, jer to povećanje još nije usvojeno, a i pitanje je da li će i koliko će.
 
katanac800m-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top