Muku mucim sa odabirom polovnog automobila.

Zato ja odem u ovlašćeni servis i za 60 evra mi promene ulje i filtere
Opet lazes a vec smo kacili kakva je situacija sa ovlascenim servisom.
MAli servis gde se samo promeni filter za ulje i ulje je 70€ a ako menjas sve filtere ide i do 169€.
Eto malo da se podsetimo a ne da nam ti solis pamet koliko je sta jer sve tvoje lazi su na ovom forumu odavno provaljene.
 
Opet lazes a vec smo kacili kakva je situacija sa ovlascenim servisom.
MAli servis gde se samo promeni filter za ulje i ulje je 70€ a ako menjas sve filtere ide i do 169€.
Eto malo da se podsetimo a ne da nam ti solis pamet koliko je sta jer sve tvoje lazi su na ovom forumu odavno provaljene.
Ovde jedino ti mučeniče lažeš kako zineš :lol:

Screenshot_2024-03-18-02-34-28-363-edit_com.miui.gallery.jpg
 
Sta god uzmes polovno moraš znati da moraš i imati 3000 eur+ u đžepu da ga ispopravljaš da bude ispravan.Ako sam rekao dovoljno para.Možda i više.Prodaju se kanta do kante.Jedino pre kupovine kod Žike na kanal da isproverava svaku sitnicu i da li su uzupčili motor kako treba majstori koji su jahali po autu.
 
Kakvih 3000€ na auta stara 4-5g .. moras biti dobar baksuz. Evo primer ovog mog sto sam kupio u kuću da se vozi ,pretezno zena vozi ..Za 20k km ulozeno 150€ grejac na 3 cilndru i mali servis nekih 50€ ..Znaci total 200€ NA 20K KM a to vecina u Srbiji ne prede za par godina .. jedino sto morare znati je da odaberete dobar promerak .. Ja sam svog dobio sa odradenim velikim servisom tako da nema tu sta da se radi
 
To ona alfa što si menjao pola auta da je osposobiš za vožnju?
Ne Passat .Alfa je kupljena defekt tj da bi se pravila a Pasat je kupljen tip top da se vozi .. Moras prvo nauciti razliku kod tih kupovina pa onda mozes da komentarises ... Taj sto je dobio Alfu od mene će da je vozi bez nekih ulaganja jedan period to je sigirno ali je zato platio 8k € a ne 4k koliko sam ja dao za nju a on je za 4k preko servisa nebi mogao napraviti da bude u tom stanju.. Tako da nije lose ni za njega .
 

Back
Top