Ocajna sam! Ali ne mogu bez njega. Kako da nastavim ili da ga vratim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
situacija ti je teška i komplikovana
postoje dva puta

prvi je da nastaviš vezu sa njim i da se za jebavaš i patiš i nerviraš ceo život
drugi je da prekineš vezu sa njim i da rešiš verovatno najveći problem u životu sa kojim si se do sad susrela..

drugi put je naravno teži po tebe ali verujem da je bolji..najteže je prekinuti zauvek sa nekim koga voliš.. vidim da si pisala kako ste nekoliko puta raskinuli.. ne..vi nikada niste raskinuli... lepo je neko napisao..kada raskidaš sa takvom osobom moraš da ga potpuno izbrišeš iz svog života..prekineš svaki kontakt.. blokiraš mu tel i zabraniš da ti prilazi.. obrišeš ga sa fejsa, ints itd.. obrišeš sve zajedničke slike,pobacaš poklone i stvari koje te podsećaju na njega, ne ideš na mesta na kojima bi mogla da ga sretneš.. nemaš pojma s kim je, šta radi, kog jbe itd.. boleće te 6 meseci do godinu dana ali posle toga bićeš ok..

na tebi je.. mada čitajući ove tvoje komentare stičem utisak da ćeš ipak izabrati ono prvo i da će budala i dalje, još dugo dugo vremena da ti se se re u život
I to sam uradila. Imali smo ozbiljan razgovor gde sam mu rekla kako se osecam i da ne mogu da nastavim dalje dok god je tu. Plakao je kao dete, i rekao je ako se predomislim da ce uvek da bude tu. Blokirali smo se. Mesec dana nista nisam znala o njemu. Nakon toga je poceo da me trazi, dolazio je na moj posao, kada sretne moje poznanike govori im da mi kazu da me voli i da mu nedostajem. I ja opet budem na nuli. Kada sam imala momka, bilo je okej, tih mesec dana dok njega nije bilo, cim je poceo da me trazi ja sam se odljubila i raskinula.
 
Nemojte je odgovarati i nagovarati da nadje nekog normalnog, poludeo bi taj pored nje.

Njoj treba konstantna drama, ima je.
Kazem lepo na drugoj temi. Kriscanska patnja folklorizovana kod nas kroz naorodnu liriku i tragidramu: Mita bekrija, cekam te ceo zivot da ti majku gledam pitu spremam. Patiim pahahahatiim. Al volim. E neka! Neka patim!
 
Prosle godine sam sve probala, ali sve sve. Sta se desilo, upravo to, upala u lose drustvo, pila, drogirala se. Nakon toga sam pocela od toga da se vadim, trenirala sam, putovala. Nista, nista nije pomoglo
Ne smeš da ga viđaš uopšte.
Preseli se u drugi grad najbolje.
Razgovaraj sa roditeljima ili bratom/sestrom da ti oni nađu neko rešenje i podršku.
Ne smeš da ga viđaš uopšte ako si toliko luda za njim.
I neka tvoj otac/majka/brat/sestra porazgovara sa njim da je najbolje zbog tebe da i on pobegne od tebe.
A ne da te iskorišćava ovako.
Ako ima makar malo ljudskosti prihvatiće šta oni kažu.
Tip je očigledno neka maloumna kretenčina kad do sada nije skontao da te je povredio nenormalno.
 
Sta ti se toliko dopada na njemu, pa mislis da ne mozes bez njega?
Sta je to sto toliko volis?
Ima li tu bilo kakve ljubavi?
Ili si samo zaljubljena u taj osecaj vruce-hladno? U to sto te drzi u konstantnom stanju uzbudjenja?
Bez njega ti se malo sta desava?

Moje misljenje je da ti sa njim samo gubis vreme, koje vise nikada neces moci vratiti.
Bez njega mi se nista ne desava. Ne mogu da se pokrenem. Moj zivot je tako sto se napijem Zolofta, prespavam, odem na posao, odigram neki gejm i tako u krug. Ne vidja mi se ni sa kim. Izgubila sam i drustvo zbog "Umorna sam, ne izlazi mi se"
 
Ne pusta me. Kad god stisnem zube i odlucim okrene ceo grad da me nadje i vrati...
Biber sprej. Zabrana prilaženja u MUP-u. Selidba u drugi grad.
Ako si toliko poludela za njim moraš da ga se otarasiš.
Možda bi ti bilo pametno da nađeš nekog i zatrudniš i svu tu ljubav prebaciš makar delimično na decu.
Onda bi njega sigurno zamrzela...
Mada ne znam...

Evo rekao sam ti sve. Vidi šta ćeš i kako ćeš. Srećno, trebaće ti.
 
Ako do sad nije razvio emociju prema tebi da mu budeš devojka za ozbiljnu vezu, teško da će ikad.
Prvo, bila si degradirana i dok si bila u vezi sa njim, jer jte je ostavljao i vraćao se i pri tom ti govorio da te ne voli dovoljno, a ovim što te je učinio sex varijantom,a zna koliko ga voliš još više te je ponizio.
Druga stvar, ne poštuje ni tu devojku sa kojom je, ne samo tebe.
Obe imate posla sa egoistom koji nije ni za kuću ni za oko kuće.
Ali avaj...sve smo mi nekad...jel... bile na tvom mestu...
Uglavnom, ne mogu te utešiti. Treba da se rešiš budale.
Proći će. Trebaće vremena, boleće, ali u nekom trenutku će mozak nadvladati.
Ako i tada bude želeo sex od tebe ili bilo šta drugo što mu bude potrebno, nadam se da ćeš imati dovoljno snage dam u se najbš milosne majke. :)
Ok je i da se okreneš i odeš, izbrišeš ga i to...ali ja ne bih odolela da mu naplatim. :D

Srećno!
 
Kazem lepo na drugoj temi. Kriscanska patnja folklorizovana kod nas kroz naorodnu liriku i tragidramu: Mita bekrija, cekam te ceo zivot da ti majku gledam pitu spremam. Patiim pahahahatiim. Al volim. E neka! Neka patim!

Koliko vidim njoj je ispostavljeno sta on radi, zasto to radi, sta mu sve fali za njegovo ispunjenje i to je sve legitimno.
Na njoj je da odlucuje. I sama je rekla da nije preterano zanimljiva/uzbudljiva/zabavna. I muskarci kao i zene vole da su s nekim sa kim im je leprsavo, uzbudljivo, zabavno, ne sa stubom.
Nisam stub. Samo nemam toliko "zabavne" ljude oko sebe koji su stalno pod nekom akcijom. Ona radi neki posao gde stalno putuje, upoznaje svakakve ljude, dolaze joj iz raznog sveta itd, i njemu je to zabavno, pa i meni bi bilo. I kada smo raskinuli rekao mi je da je upoznao jako kul devojku i da je sa njom. Komleksi na max. Ne znas koliko mi je palo samopouzdanje. Osecam da ne vredim nista. Okej, zabavno mu je s njom, ludilo - zurka. Ali, realno, zasto bi to nesto kvario ako je toliko prelepo? - a kvari sa mnom. Mislim, polazim od sebe, jer smo svi isto krojeni. Ja kada sam se zabavljala sa njim i zaljubila u njega, nisam videla nikoga sem njega. Letos kada smo obnovili vezu, on i ja smo bili na vezi dan noc, zivela sam kod njega, bio je previse ljubomoran. I to su neke emocije? Ili sam i dalje krpa i devojka za sex, i stub?
 
Bez njega mi se nista ne desava. Ne mogu da se pokrenem. Moj zivot je tako sto se napijem Zolofta, prespavam, odem na posao, odigram neki gejm i tako u krug. Ne vidja mi se ni sa kim. Izgubila sam i drustvo zbog "Umorna sam, ne izlazi mi se"
Polako. Obzirom koliko si potonula ne mozes lako izaci iz svega toga.
Ali prvo moras da se maknes od njega, jer je takav odnos toksican. Znam da bi ti najvise volela da ti kazemo da si ti njegova jedina ljubav kojoj se on uvek vraca, ali to nije tako. To nije ljubav. Ne mogu da kazem da on prema tebi ne oseca nista, ali ocigledno nedovoljno da bi se samo tebi okrenuo.
To nije ono sto od zivota zelis, zar ne? Neprekidan stres i brigu.
Moras sama da se odlucis da se sklonis i ne reagujes na njehove pokusaje priblizavanja. I da budes spremna da ce da boli.
Veruj mi - pojavice se neko drugi. On nije tvoj kraj. Pokusaj da to tako gledas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top