Da ali ne ceo paket.

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.362
Jel bi se ljutili da vam buduci muz na vencanju nosi vision pro?

1709111610425.png

https://www.sfgate.com/tech/article/apple-vision-pro-viral-wedding-photos-18691467.php
 
Pa pravim paralelu na konto toga da ako nesto nisi iskusio da ne mozes da donosis sud o tome.
Ako sam dobro shvatio tvoj odgovor " U pravu si".
postoji i jos jedan faktor koji odlucuje kakav cemo imati odnos sa , naprimer, samoubistvom, heroinom, svingerima.................a to je logika.
Ne treba da skocim pod voz kako bih ispitao dal ce prezivim ili ne. Ako za nesto nisi odvojio ni trenutak za razmisljanje (u ovom slucaju, o svingerima) onda si potpuno u pravu............nije u sferi tvog interesovanja pa je i tvoj odgovor u kontekstu toga.
 
postoji i jos jedan faktor koji odlucuje kakav cemo imati odnos sa , naprimer, samoubistvom, heroinom, svingerima.................a to je logika.
Ne treba da skocim pod voz kako bih ispitao dal ce prezivim ili ne. Ako za nesto nisi odvojio ni trenutak za razmisljanje (u ovom slucaju, o svingerima) onda si potpuno u pravu............nije u sferi tvog interesovanja pa je i tvoj odgovor u kontekstu toga.
Znas kako. Bas imas napadan stav. A rekoh ti na startu da nema potrebe.
Razmisljao sam ja o tome. Ima tu gomile pitanja.
Na pr, dodjem na zur i ni jedna cica mi se ne svidja, ili se ja ne dopadnem ni jednoj, al zenska kad sam je vec doveo bude u fazonu, e pa kad si me vec doveo da malo, prozujim okolo.
I nemoj one nezrele fore cikanja: pa budi faca imaj samopouzdanja.
Drugo, koliko to utice na vezu?Ako dolazis s nekim sa kim si u vezi.
Za nas muskarce, moje je misljenje, to zapravo veci udarac na samopouzdanje nego na zene. Ne mislim ono u fazonu jel ima neko vecu kitu od moje, vec ako joj se osladi ona tu ima izbor samo takav. Moze sama da ode i pustice je na zurku. Mene nece ako ne dovedem zensko. Kapiras taj odnos? Cemu onda nasa veza?
S druge strane, jeste, to moze da bude kontrolisano upravo tim namenskim okupljanjem i mozda je bolje nego da izadje s drugaricama u dgra pa se svede na isto. Ali onda se postavlja pitanje sta ce ti takav partner? Nadjes neku prijateljicu i lomite se ali se ne obavezujete jedno na drugo.

Trece, ljudi koji se okupljaju tu mi deluju nekako malo kao sljam. Upoznao sam svingere i svaki imaju neku crtu - ona fem fatal kompleks a on neki ol biznis fazon. Meni ti ljudi jednostavno po mentalitetu nisu privlacni.
Aj da kazes nesto privatno, pa se upoznate bla bla ali to vise nije sving.

Dalje, mislim da mnogi rizikuju da prsnu jer ne preispituju sebe.
Na pr, jedan lik me davno muvao kad sam imao 20ak da mu budem s zenom dok nas on vozi. Klasican cuckold. Cuckold je cesto nesto sto ispliva u losim bracnim odnosima. Nece mu to pomoci vec ce mu dati jedan kratak seksualni uzitak sa kasnije vecim problemima.
I tako dalje. Vidis o cemu pricam?
 
A mogu da pretpostavim sta je njemu u glavi, jedna od varijanti.
Zena mu je fizicki privlacna ali ne dovoljno eroticna. I onda on zeli da je vidi prihvacenu od drugog muskarca. "Kad se on pali na nju, znaci yebozovna je, onda se ja palim." plus faktor kontrolisem jer je predamnom (ali ne kontrolisem).
A umesto da vidi s njom da mu bude eroticna on trazi trece lice. A to je opasno po njega. U njeno ime necu da pricam. Zene su tu surovije, nemaju toliku instiktivnu potrebu da zastite muskarca kao ovaj nju, pa ce je i dati drugome samo da budu ok i da je ne vidi hladnu.
 
Znas kako. Bas imas napadan stav. A rekoh ti na startu da nema potrebe.
Razmisljao sam ja o tome. Ima tu gomile pitanja.
Na pr, dodjem na zur i ni jedna cica mi se ne svidja, ili se ja ne dopadnem ni jednoj, al zenska kad sam je vec doveo bude u fazonu, e pa kad si me vec doveo da malo, prozujim okolo.
I nemoj one nezrele fore cikanja: pa budi faca imaj samopouzdanja.
Drugo, koliko to utice na vezu?Ako dolazis s nekim sa kim si u vezi.
Za nas muskarce, moje je misljenje, to zapravo veci udarac na samopouzdanje nego na zene. Ne mislim ono u fazonu jel ima neko vecu kitu od moje, vec ako joj se osladi ona tu ima izbor samo takav. Moze sama da ode i pustice je na zurku. Mene nece ako ne dovedem zensko. Kapiras taj odnos? Cemu onda nasa veza?
S druge strane, jeste, to moze da bude kontrolisano upravo tim namenskim okupljanjem i mozda je bolje nego da izadje s drugaricama u dgra pa se svede na isto. Ali onda se postavlja pitanje sta ce ti takav partner? Nadjes neku prijateljicu i lomite se ali se ne obavezujete jedno na drugo.

Trece, ljudi koji se okupljaju tu mi deluju nekako malo kao sljam. Upoznao sam svingere i svaki imaju neku crtu - ona fem fatal kompleks a on neki ol biznis fazon. Meni ti ljudi jednostavno po mentalitetu nisu privlacni.
Aj da kazes nesto privatno, pa se upoznate bla bla ali to vise nije sving.

Dalje, mislim da mnogi rizikuju da prsnu jer ne preispituju sebe.
Na pr, jedan lik me davno muvao kad sam imao 20ak da mu budem s zenom dok nas on vozi. Klasican cuckold. Cuckold je cesto nesto sto ispliva u losim bracnim odnosima. Nece mu to pomoci vec ce mu dati jedan kratak seksualni uzitak sa kasnije vecim problemima.
I tako dalje. Vidis o cemu pricam?
dobro je da si dao odgovor na osnovu razmisljanja.
Poznajes svoje kapacitete, kapacitete svoje partnerke i prema tome delujes.
Zato si u pravu. To je igra sa vatrom i ako ne poznajes sebe, nju i vas medjusobni odnos, takve avanture mogu vam doneti probleme.
Jedan svinger mi je rekao da se time on i njegova zena bave jer imaju apsolutno medjusobno poverenje da im seks-avanture nece poremetiti njihov medjusobni emotivni odnos. Prihvatili su te avanture kao, recimo, fitnes. Cak sta vise, danas su povezani vise nego ikad jer, gde ce i ona i on naci partnere koji ce akceptirati takve avanture i njihove fantazije.
 
dobro je da si dao odgovor na osnovu razmisljanja.
Poznajes svoje kapacitete, kapacitete svoje partnerke i prema tome delujes.
Zato si u pravu. To je igra sa vatrom i ako ne poznajes sebe, nju i vas medjusobni odnos, takve avanture mogu vam doneti probleme.
Jedan svinger mi je rekao da se time on i njegova zena bave jer imaju apsolutno medjusobno poverenje da im seks-avanture nece poremetiti njihov medjusobni emotivni odnos. Prihvatili su te avanture kao, recimo, fitnes. Cak sta vise, danas su povezani vise nego ikad jer, gde ce i ona i on naci partnere koji ce akceptirati takve avanture i njihove fantazije.
Ne iskljucujem da postoje takvi ljudi, ali mislim da su dooosta redji od onih koji to kazu a imaju kosture u plaharu.
Jesi li ih dobro upoznao i popricao s njima dublje o svemu?
 

Back
Top