Ocajna sam! Ali ne mogu bez njega. Kako da nastavim ili da ga vratim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja znam dosta ljudi koji su izvrsili samoubistvo. I uvek sam se bojala da ne budem u toj situaciji, najveca frka je PMS jer tada se sve pojaca. Ali, kapiram da necu. Jer svi ti ljudi su ziveli u iluziji do poslednjeg dana, ne kapirajuci. Tesim se - ja razumem svoj problem i zelim da ga resim. Muzika igra veliku ulogu, dobro je to sto ja slusam "kul" muziku pa izbegavam sve ove balade koje dovode do trans.
Danas sam bolje... inace
Postoje sasvim opravdani razlozi za samoubistvo. Npr. neizlečiva bolest koja nanosi patnju i završava smrću. Razlozi emocionalne prirode nisu opravdani, pošto su emocije promenljive. Tuga je prolazna, depresija izlečiva. S tim osoba može i treba da se nosi. U suprotnom ćemo postati društvo koje legalizuje eutanaziju zbog dosade ili raskidanja veze.
 
Ako do sad nije razvio emociju prema tebi da mu budeš devojka za ozbiljnu vezu, teško da će ikad.
Prvo, bila si degradirana i dok si bila u vezi sa njim, jer jte je ostavljao i vraćao se i pri tom ti govorio da te ne voli dovoljno, a ovim što te je učinio sex varijantom,a zna koliko ga voliš još više te je ponizio.
Druga stvar, ne poštuje ni tu devojku sa kojom je, ne samo tebe.
Obe imate posla sa egoistom koji nije ni za kuću ni za oko kuće.
Ali avaj...sve smo mi nekad...jel... bile na tvom mestu...
Uglavnom, ne mogu te utešiti. Treba da se rešiš budale.
Proći će. Trebaće vremena, boleće, ali u nekom trenutku će mozak nadvladati.
Ako i tada bude želeo sex od tebe ili bilo šta drugo što mu bude potrebno, nadam se da ćeš imati dovoljno snage dam u se najbš milosne majke. :)
Ok je i da se okreneš i odeš, izbrišeš ga i to...ali ja ne bih odolela da mu naplatim. :D

Srećno!
Kako bi mu naplatila. I ja sam zapravo osvetoljubiva vrlo. Ja bih volela da ga povredim. Milo za drago :D Kreten
 
Treba :D imam debila posao, gde radim sama i nemam tog slobodnog vremena niti odmora. Sve je protiv mene... Kazem va
pitaj da ti daju neplaceno i idi negdje daleko gdje nijesu u svojoj zoni konforta. Da li govoris engleski? idi u centralnu Ameriku tri mjeseca putuj. Nadjes hostele gdje ces morati da radis dva tri sata za sobu I to je to.
 
to ti je kao droga.... kad se navučeš na nekog....
vidiš da vara svoju devojku znači i kad bi bio s tobom i tebe bi varao..on nema osnovno poštovanje za osobu sa kojom je u vezi...
ne treba ti takav lik u životu....oteraj ga i preboli ....
smejaćeš se za par godina sebi kolika si budala bila što si bila opsednuta njime i idejom da je on taj pravi...
svet je pun mnogo kvalitetnijih ljudi


Учини овако и за пар година ће ти све ово бити чак и симпатично.
 
Ne mogu. Kada smo prvi put raskinuli zvanicno, imao je devojku, sa kojom je bio u vezi godinu dana. Meni se kad kad javiljao da me pita kako sam itd. I kada je raskinuo sa njom vratio se meni. Ja sam te godine umrla. Sve sam pokusala da ne mislim o njemu. I kada se vratio, uverio me da me voli, i to je trajalo 2 meseca i sada je opet u nekoj vezi. Vidno je da nema ta osecanja prema meni, da ga eventualno samo privlacim. Ali ******, sta cu ja ? Bojim se da necu nikad da ga zavoravim, i da cu samo da prezivljavam. Bas kao droga

***** се ти са њим слободно само немој уносити осећања више у то и користи заштиту нормално.
 
Вара је са тобом, јер код тебе има лак пролаз.

Није баш да птичка виси на грани, па да може да убере кад хоће, већ има ту пуно цимања,

а ти си му сигурица. Кад год хоће, добије лагано.

Озбољна је тема, не смем да се за'ебавам. :(
 
situacija ti je teška i komplikovana
postoje dva puta

prvi je da nastaviš vezu sa njim i da se za jebavaš i patiš i nerviraš ceo život
drugi je da prekineš vezu sa njim i da rešiš verovatno najveći problem u životu sa kojim si se do sad susrela..

drugi put je naravno teži po tebe ali verujem da je bolji..najteže je prekinuti zauvek sa nekim koga voliš.. vidim da si pisala kako ste nekoliko puta raskinuli.. ne..vi nikada niste raskinuli... lepo je neko napisao..kada raskidaš sa takvom osobom moraš da ga potpuno izbrišeš iz svog života..prekineš svaki kontakt.. blokiraš mu tel i zabraniš da ti prilazi.. obrišeš ga sa fejsa, ints itd.. obrišeš sve zajedničke slike,pobacaš poklone i stvari koje te podsećaju na njega, ne ideš na mesta na kojima bi mogla da ga sretneš.. nemaš pojma s kim je, šta radi, kog jbe itd.. boleće te 6 meseci do godinu dana ali posle toga bićeš ok..

na tebi je.. mada čitajući ove tvoje komentare stičem utisak da ćeš ipak izabrati ono prvo i da će budala i dalje, još dugo dugo vremena da ti se se re u život

Три пута размисли кога заокружујеш!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top