Ocajna sam! Ali ne mogu bez njega. Kako da nastavim ili da ga vratim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova tema traje nekoliko dana i vec je trebala da mu saspe sta misli i presece a ako nije onda je izabrala vec svoj pacenicki put i troluje ovde i trazi paznju...

Zelimo rezultate dosta je svima politike, hocemo izvestaj sa terena...
Radim na tome. Ne javljam mu se vise. Plan je da se uopste ne javljam i ti je to
 
Kako bi mu naplatila. I ja sam zapravo osvetoljubiva vrlo. Ja bih volela da ga povredim. Milo za drago :D Kreten
Najbolja osveta je potpuni zaborav!
Što se više budeš bavila njim više ćeš ulaziti u blato...

A i nije on tebi toliko povredio čast koliko si ti sama sebe zayebala.
Moje mišljenje je da je najbolja osveta za njega da ga potpuno zaboraviš kao da nikada nije ni postojao...

1) Prođeš pored njega ne javiš se...
2) Smara te i zove te, a ti odgovoriš sa "Beži od mene ludaku" ili ne odgovoriš ništa.
3) Nastavi da te juri, a ti angažuješ ili treće osobe ili tražiš zabranu prilaska od policije.
Tvoje zdravlje i tvoj život je u pitanju. Upravo tako i trebaš da reaguješ.
 
Tema definitivno treba da se zatvori 🤦😂 pretvorila se u sprdnju.
Obavestavam za 3 meseca da li sam uspela, jer to je celendz 😂

Битно је да си ти насмејана. Остало су решиве ствари. Слажем се око затварања теме.

п.с. Седимо кући, уносимо протеине преко ноктију и чекамо вести!
 
Cao svima. Imam jednog decka sa kojim sam bila u vezi pa nisam i tako u krug, 4 godine. Poslednji put kada smo raskinuli, zapravo on meni raskida uvek, sa pricaom da ne oseca to i bla bla. On sada ima vezu u trajanju od 5 meseci. Ta veza se razvila, i rekao mi je da je sa njom sve prelepo sem sexa, da ga ne privlaci ali da ono, super mu je. Vidja se sa mnom, prica da me voli, da se pokajao, da ne zna kako da raskine itd. Ok, kapiram da je sa mnom zbog sexa, ali, zasto je vara? Zasto bas sa mnom kada zna da ga volim i da mi je tesko? Sada je meni totalno palo samopouzdanje. Mislim, sada mi je rekao kad god je zeleo da raskine sa njom ona je u fazonu "ajmo ovamo, ajmo onamo", a ja nisam tako, nazovimo, zabavna, sto mu se verovatno to i nije dopalo kod mene. Ne mogu da prihvatim da nema nikakva osecanja prema meni, kao prema devojci, ali sve izgleda da je tako. Isla sam kod psihijatra, psihologa, pila sam lekove, imala sam drugog momka, medjuti ne mogu, zelim samo njega, da zbog toga pristajem da budem druga.
Kako da ga sacuvam, da bude samo moj? Ili kako da pobegnem a da mi teleo ne umire bez njegovih poruka, bez njega? Kada ga nema dugo ja sam dno dna, ne zivi mi se, bukvalno. A kada je tu, ljubomorna sam, dolazi kolima njegove devojke, slavice sa njom Novu Godinu. I uh, osecam se fuj, imam osecaj kao da to treba moje mesto da bude a ne njeno. ne mogu da prihvatim :(((
kupi kola, daj mu ključeve pa će umesto slavicinih da voza tvoj auto po kraju.
i voala eto ti rešenja :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top