Obama obećao oporavak SAD

Donje Brijanje je asocijacija na "brazilku", to mi je slabost i u tome svakodnevno uživam. Šteta što nikad nećeš saznati šta je to.

Inače, pokrij se ušima i ćuti, jer kad ti uteram tako glupom, nemoraš da se vadiš i da cepkaš post u nadi da ćeš naći neki detalj na koji ćeš moći da repliciraš. Ne možeš, jer nisi dovoljno pametan, tako da su ti pokušaji jadni.

Теби реплицирати је заиста губљење времена ...
"idedeibaba" је, за разлику од тебе, и духовит и интелигентан ... Скоро да ми недостаје ...
Ти си ми већ досадио ...

ИГНОРЕ
 
Obama obećao oporavak Amerike
Обећао је и да неће више запалити џоинт пре емисије и доћи у ситуацију да га водитељ пита: "Шта вам је, што се смејете стално, да нисте грогирани"? :rotf:
Dakle jasno je da će Ameri kao i uvek da se izdignu iz pepela i da razvale celu planetu. Svi oni koji su se smejali će biti kažnjeni. Uzmite se u pamet i poštujte SAD! Jasno je da ćemo jednog dana svi biti uključeni u SAD i vlada SAD će biti svetska vlada... koja je razvijena u svakom svom kutku, zemlja koja uz sebe ima najmoćniji jevrejski kapital.
Мени се чини да теби треба канта ледене воде и десет "родитељских" шамара да дођеш себи. Или евентуално да позовеш Милана Тарота. Делујеш као неко коме би он могао да помогне :think:
Država koja ima 13 000 milijardi BND godišnje
Та цифра само значи да годишње толико потроше, али не говори из којих извора. Зато благо њима имају дуг од 60.000 милијарди који се не може отплатити, јер имају робовласнички монетарни систем. Ускоро неће моћи да сервисирају ни камату (главница је нетакнута, само се повећава), зависни су од увоза и иностраних кредита (морају примити 2 милијарде долара инфузије страних кредита сваког дана), у инфраструктуру нису улагали 50 година па им се многи путеви и мостови распадају, милиони бескућника и незапослених са тенденцијом убрзаног раста, бедна социјална и здравствена заштита, итд.
 
Poslednja izmena:
Обећао је и да неће више запалити џоинт пре емисије и доћи у ситуацију да га водитељ пита: "Шта вам је, што се смејете стално, да нисте грогирани"? :rotf:
Мени се чини да теби треба канта ледене воде и десет "родитељских" шамара да дођеш себи. Или евентуално да позовеш Милана Тарота. Делујеш као неко коме би он могао да помогне :think: Та цифра само значи да годишње толико потроше, али не говори из којих извора. Зато благо њима имају дуг од 60.000 милијарди који се не може отплатити, јер имају робовласнички монетарни систем. Ускоро неће моћи да сервисирају ни камату (главница је нетакнута, само се повећава), зависни су од увоза и иностраних кредита (морају примити 2 милијарде долара инфузије страних кредита сваког дана), у инфраструктуру нису улагали 50 година па им се многи путеви и мостови распадају, милиони бескућника и незапослених са тенденцијом убрзаног раста, бедна социјална и здравствена заштита, итд.

1. BDP je proizvodnja a ne potrosnja :D
2. Mnogo si nevaspitan i prijavicu te vaspitacici u vrticu da znas.
3. To sto pricas za Rusiju potpuno je tacno :D
 
1. BDP je proizvodnja a ne potrosnja
Претпоставка је кажу мајка свих зајеба ;) БДП се рачуна на три начина, један је преко потрошње : лична, инвестициона и државна потрошња + разлика извоза и увоза (у случају Америке у дебелом минусу)
Mnogo si nevaspitan i prijavicu te vaspitacici u vrticu da znas.
Пази шта пишеш, па нећеш морати :p
To sto pricas za Rusiju potpuno je tacno :D
Мислиш чим није било на CNN, онда сигурно није истина
 

Prilozi

  • debt_dees.jpg
    debt_dees.jpg
    93,4 KB · Pregleda: 3

Back
Top