o ljubavi

aha, kao svidjaju se jedno drugom ali se samo druze i ne predju tu granicu druzenja....hm...to se meni nije desilo. volim rasciscenje situacije..sto neko rece- oces ili neces :)..mislim, zvuci bezveze ali bolje baciti karte na sto...


svidjanje je nesto drugo tj. prvo.
u ovakvim odnosima ljudi bukvalno srastu, a da toga nisu ni svjesni (mozda?).
meni se dogodilo nesto slicno,
jednom u zivotu i pobjegla sam, glavom bez obzira.
naravno da sam kukavica, ali sta da radim.
evo, obecajem - necu to ponoviti. :D
 
svidjanje je nesto drugo tj. prvo.
u ovakvim odnosima ljudi bukvalno srastu, a da toga nisu ni svjesni (mozda?).
meni se dogodilo nesto slicno,
jednom u zivotu i pobjegla sam, glavom bez obzira.
naravno da sam kukavica, ali sta da radim.
evo, obecajem - necu to ponoviti. :D

bolje sto si pobegla. ostaje ti da verujes da bi bilo nesto dobro izmedju vas, a ja ti tvrdim da bi ti bilo samo veliko razocaranje.
 
"ljubav je mocna i snazna da je ne moze pobediti nista do bekstvo"

servantes


da li ste bezali? zasto? kako? da li ste time nesto resili? da li je beg od ljubavi hrabrost ili kukavicluk?

Jesam, posle ogromne ljubavi koja je dozivela fijasko bila sam sama i zatvorena bas bas dugo dok nisam shvatila da bezanjem od povredjivanja bezim i od svega lepog sto ljubav nosi.
Kada si dugo sam uhvati te neka bolesna kolotecina, a sto si duze sam teze ti je da se otrgnes samoci nego je racionalizujes na sve moguce nacine.
Nije ljubav ni laka ni jednostavna, ali nije ni samoca. Kljucna razlika je sto ljubav ispuni :heart:, a samoca isprazni zivot.
 
Ptica što pjeva u mojoj glavi
I ponavlja mi da te ljubim
I ponavlja mi da me ljubiš
Ptica što jedno isto ruje
Sutra ujutro ubit ću je.

hehe, Zak Prever - ali u hrvatskom prevodu... smesno je kako se covek veze za neke prevode pesama, pa su mu svi drugi bezveze... secam se da sam onomad davno imala dve prevode Barbare... jedan hit a jedan shit...

ptica sto peva u mojoj glavi
i ponavlja mi da te volim
i ponavlja mi da me volis
ptica sto peva od ranog jutra
ubicu je sutra...

tako nekako ide prevod kojeg se ja secam... divni Zak Prever... kako bismo ikad bili tinejdzeri da nije njega... :D
 
da li ste bezali? zasto? kako? da li ste time nesto resili? da li je beg od ljubavi hrabrost ili kukavicluk?

Jesam, par puta.
Voljela sam ga, bio mi je prvi muskarac, i imali smo divnu vezu......kako je samo bilo lako i divno razgovarati sa tim deckom, uklapali smo se......neke stvari nisu stimale, i to me grizlo.........a onda je on spomenuo brak i djecu!
A znao je moj stav po tom pitanju......uplasio me.........i sada kada se sjetim, pobjegla sam, jer, bilo me je strah da nisam prozivjela dovoljno i da ce me sa njim uhvatiti razne bubice.............
Vise ne zalim zbog ucinjenog, ispravan je to bio potez!

Pobjegla sam i nedavno.....i sada se polomih da ispravim stvari...........jer ovoga puta cu stojicki da podnesem sve strahove, opustim se i ima da bude savrseno!
 
"ljubav je mocna i snazna da je ne moze pobediti nista do bekstvo"

servantes


da li ste bezali? zasto? kako? da li ste time nesto resili? da li je beg od ljubavi hrabrost ili kukavicluk?

Dugo sam tako mislila, a sad iz ove perspektive kapiram da
odlazim kada mi stvarno nešto ne odgovara, kada preko nečega
ne mogu da pređem, kada bez obzira na količinu ljubavi prema
dotičnom, shvatam da mi život sa njim nije ona stvarnost koju želim...
i onda, sve ili ništa...neko ti jednostavno nije "suđen"..
 
Bezala....Ne iz nekog odredjenog straha vec kao odraz moje paranoje....Nisam imala razloga za nju ali,bila je jaca od mene...Stalno ta ideja da ce me neko { muski} zajebati,da se iza meni servirane priche krije neshto podlije,rade protiv mene,moj podznak valjda.....Pa ga onda upoznala....Rekla bu da probleme reshavam tako sto ih ovaj,ne reshavam,da bezhim..On me ubedio u suprotno,da se suocavam onog cega se bojim....I zajebao me u p.m..:evil:
 
Poslednja izmena:
"ljubav je mocna i snazna da je ne moze pobediti nista do bekstvo"

servantes


da li ste bezali? zasto? kako? da li ste time nesto resili? da li je beg od ljubavi hrabrost ili kukavicluk?

У праву је Сервантес.
Само, ја никад нисам ни желела ни имала потребу да победим љубав.
Љубави се препуштам и уживам. Узимам, дајем и никад не бежим.
И, најважније, никад се не кајем. :zaljubljena:
 
У праву је Сервантес.
Само, ја никад нисам ни желела ни имала потребу да победим љубав.
Љубави се препуштам и уживам. Узимам, дајем и никад не бежим.
И, најважније, никад се не кајем. :zaljubljena:

Super, jos ako je uzvracena...
 
Treba biti hrabar u ljubavi...Kada te povrede 10001 put ti ustanesh opet...Jer sama ta ideja o nekoj savrshenoj ljubavi treba da bude dovoljan razlog po sebi da nastavish borbu....It's the ideal,not the thing :) Lako je tako,skrenuti sa puta....
 

Back
Top