Od ljubavi do mržnje, linija je tanka

Mastrangello

Aktivan član
Poruka
1.304
Iz prica, sticem utisak da je, cesto, tako.
Mozda zbog mog neiskustva u musko-zenskim odnosima, ali, ovo me je, oduvek, cudilo.

Kako dvoje predju put od ljubavi i deljenja najvece intime, do mrznje jedno prema drugom?
Cak i kada su bivsi muzevi, sa decom, u pitanju... Benigna stvar kao poziv na kafu izaziva cudjenje, i to sto, na kraju, sve prodje uljudno i bez tenzija...

Sta se to desi izmedju dvoje, pa da zavrse tako?

GettyImages-1200626134-2e13674b0c3d476b921779f3480ce3c2.jpg


Patoloski slucajevi se neracunaju
 
Heh,zavisi kako kome,nekima je jako lako da zamrznu osobu koju su voleli ako stvari nisu isle po njihovom....a nekima je to jednostavno neizvodljivo...ja nikad nisam zamrzeo osobu koju sam voleo jer jednostavno ne mogu...jedino sto mogu je da postanem ravnodusan prema toj osobi...ali to treba da bude osoba koja me je zesce uvredila i nije iskoritila jedno mali milion prolika koje obicno pruzam da mi se iskreno izvini...
Mozda zvucim kao budala ali samo volim da stvari zavrsim u najboljem svetlu.
 
uostalom svaki baja se spram bivsih ponasa na nacin bas kako se one ponasaju spram bivsih kad se i ako slucajno sretnu... sve fino nako ljigavo kao jao sto si se prolepsao pa kez sa svih 32 zuba do umnjaka :rotf:

cinizam je majka mara za mnoge zene koje se proseravaju..posle stalno strucas a nemas pojma zasto :lol:
 

Back
Top