o ljubavi

"ljubav je mocna i snazna da je ne moze pobediti nista do bekstvo"

servantes
Тачно!

da li ste bezali?
Јок!
zasto? kako? da li ste time nesto resili?

За мене не важе та питања, пошто сам на претходно одговорила са НЕ, али једном је један побего од мене. Не знам да ли је ишта решио тиме, јер од себе не може побећи.

da li je beg od ljubavi hrabrost ili kukavicluk?

Кукавичлук!
 
Mislim da ljubav ne može biti razlog za bežanje, to može da bude da ne nabrajam šta sve, što baca ljubav u senku. Zbog tih stvari su mnogi pobegli i preboleli i shvatili da je to bio pravi potez.

Utešna su sećanja na tu osobu koja ne prestanu skoro nikada.
 
Sta je ljubav,sem hrabrost voleti drugog

Ma ljubav je umetnost.
Čovek je nedovršeno biće, njega bitno konstituiše praznina, ništa, on čezne da bude totalitet. E tu dolazi ljubav - od svih mogućih načina da čovek sebe učini potpunim najbolje je voleti, naći svoju "drugu polovinu", nekog ko sa svoje strane takođe nije dovršeno biće, pa traži da i mi njega upotpunimo.
 
Тачно!


Јок!


За мене не важе та питања, пошто сам на претходно одговорила са НЕ, али једном је један побего од мене. Не знам да ли је ишта решио тиме, јер од себе не може побећи.


Кукавичлук!

:| isto takodje :(..ako je nesto resio, blago njemu..
 
Ne bezzi se od/zbog ljubavi. Bezzi se od straha od vezivanja, bezzi se od osechaja konachnosti i nepovratnosti, bezzi se od straha da chesh se izgubiti, da nechesh mochi, da si pogreshio, da nisi ono shto onaj drugi vidi, da chesh razocharati, da nechesh podneti, da che se predomisliti, da chesh nestati ako se prepustish...jer se plashish da chesh izgubiti kontrolu nad sopstvenim zzivotom i josh hiljadu gluposti-negluposti...
Za vezu treba biti spreman, treba raschistiti sam sa sobom i osvetliti sopstvene mrakove...shto uopshte nije lako...pa tek onda polako videti tudje...pa verovati sebi i svom izboru...
Pa nachi osobu zbog koje smo spremni da kazzemo;" Ostajem makar crkla od straha..."
 
"ljubav je mocna i snazna da je ne moze pobediti nista do bekstvo"

servantes


da li ste bezali? zasto? kako? da li ste time nesto resili? da li je beg od ljubavi hrabrost ili kukavicluk?

Kukavicluk.... Da, bezim.. Kad osetim da me neko gusi, kad osetim da ja tako nekog gusim jer mi taj neko previse znaci.. Bezala sam cesto. I smatram to velikim porazima kao nemogucnost da se suocis sa samim sobom i sopstvenim emocijama.. I beg ne pomaze.. Ta neka emocija te saceka vec u sledecoj ulici ili na sledecem raskrscu...
:heart:
 
Kukavicluk.... Da, bezim.. Kad osetim da me neko gusi, kad osetim da ja tako nekog gusim jer mi taj neko previse znaci.. Bezala sam cesto. I smatram to velikim porazima kao nemogucnost da se suocis sa samim sobom i sopstvenim emocijama.. I beg ne pomaze.. Ta neka emocija te saceka vec u sledecoj ulici ili na sledecem raskrscu...
:heart:

Radim kao saobracajni policajac na raskrsnici puteva...:)
 
Ljubav je kad se mushkarac i zena obavezu da ce ona njega dozivotno da maltretira i smara i stalno ga kritikuje i ***** mu neshto...
Ili to beshe brak?
pomeshao..
 
Ne bezzi se od/zbog ljubavi. Bezzi se od straha od vezivanja, bezzi se od osechaja konachnosti i nepovratnosti, bezzi se od straha da chesh se izgubiti, da nechesh mochi, da si pogreshio, da nisi ono shto onaj drugi vidi, da chesh razocharati, da nechesh podneti, da che se predomisliti, da chesh nestati ako se prepustish...jer se plashish da chesh izgubiti kontrolu nad sopstvenim zzivotom i josh hiljadu gluposti-negluposti...
Za vezu treba biti spreman, treba raschistiti sam sa sobom i osvetliti sopstvene mrakove...shto uopshte nije lako...pa tek onda polako videti tudje...pa verovati sebi i svom izboru...
Pa nachi osobu zbog koje smo spremni da kazzemo;" Ostajem makar crkla od straha.
.."

Само да болдујем! ;)
 

Back
Top