NVO i istina

Crkva nigde na zapadu ne placa, samo uskladjujemo EUropske i "zapadne" zakone ;) ali isto tako NVO nemaju pravo da se bave politickim pitanjima na "zapadu", a prostor u medijima im je toliko ogranicen da ljudi ne znaju ni da postoje :D demokratski

Kazes uskladjujemo sa zapadom, a onda da NVO ne mogu da se bave politikom. :lol::lol:

Na zapadu ne mogu, jel? Smesni ste
 
Kazes uskladjujemo sa zapadom, a onda da NVO ne mogu da se bave politikom. :lol::lol:

Na zapadu ne mogu, jel? Smesni ste

Evo ja zivim na zapadu i nigde ih ne vidim, a da ne pricam da sam nesto ikad cuo o njima u novinama, tv-u itd. :twisted: nije valjda da su ovde mentoli, a da su Kandic, Biserko & Co. toliko pametne pa se njima u Srbiji moze ;)
 
a mi smo kao nedemokratska zemlja a? kako sad pa to? priprema za pad 11 maja pa ce da se proglasi lopovluk i krađa :lol:

A? Narodi i po vise od vek grade demokratsko drustvo. Srbija posle samo 8 godina ne mozemo biti demokratska, sto sew vidi na svakom koraku uostalom. Drugo je to sto su za vas 90-te bile demokratske 8)
 
Evo ja zivim na zapadu i nigde ih ne vidim, a da ne pricam da sam nesto ikad cuo o njima u novinama, tv-u itd. :twisted: nije valjda da su ovde mentoli, a da su Kandic, Biserko & Co. toliko pametne pa se njima u Srbiji moze ;)

Ma ima ih koliko hoces "zapadnih" koji se bave promocijom ljudskih prava, demokratijom, civilnim drustvom i ostalo. Ustvari, vecina se time bavi. Zrtvama ratova itd. Imas neke i bas politicke, recimo za Kosovo imas njih par tako da smo mi pre par godina na TV stanicama mogli da gledamo jednog lika Amerikanca koji govori Srpski, zaboravih kako se zove.
 
A? Narodi i po vise od vek grade demokratsko drustvo. Srbija posle samo 8 godina ne mozemo biti demokratska, sto sew vidi na svakom koraku uostalom. Drugo je to sto su za vas 90-te bile demokratske 8)

pa ja videh i chuh od celog sveta da su kod nas demokratske institucije... imamo u parlamentu sve stranke od neukih kvazi liberala do nacionalistickih stranaka, imitacija demokrata i blagih konzervativaca, narodnih, manjinskih.... :lol:
 
Не Владине Организације . То је погрешно име . Они су Владине организације. Самоп не Српске Владе, него страних Влада, које их индиректно финансирају.
 
pa ja videh i chuh od celog sveta da su kod nas demokratske institucije... imamo u parlamentu sve stranke od neukih kvazi liberala do nacionalistickih stranaka, imitacija demokrata i blagih konzervativaca, narodnih, manjinskih.... :lol:

A jesi čuo da je ovde reč o svrsi NVO?
Razlozi da čovek vidi samo što želi su malobrojni...
 

Back
Top