Novi zakon o zabrani pušenja

sta tjemo sad?

  • prestajem pusisti; nije vise...moderno

  • nastavljam pusiti...udvostucicu...trud; za "slobodu"

  • propusicu...iz inata

  • nemam pojma o cemu vi to...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
143eww5.jpg
 
Da ja sad pocnem da nabrajam nobelovce koji su pusili , a sa druge strane masovne ubice , koje nikad nisu , a i neznaju sva slova . Al eto ne puse .

pa ima i gomila izvanrednih umetnika glumaca , pisaca ,muzicara , filozofa koji su uzivali raznorazne narkotike od opijuma i barbiturata ranije ,do heroina , kokaina ,lsd i ostalih stvari pa to ne znaci da sada treba to da bude drustveno prihvatljivo ,ili gomila onih koji su bili ****** pa opet ne verujem da bi ti se svidelo da imas takve ljude u blizini ,iako to duduse nije formalno zabranjeno
 
Kampanja je cak degutantna .
Cak mislim da je vise velikih ljudi pusilo , nego sto nije . A narocito naucnika , i umetnika . pisaca, pesnika , mislioca .
Samo ne znam , koliko je dresura ovde moguca , a za ispiranje mozga , vec sam video da smo podlozni .

Pa kampanja protiv duvana je novijeg datuma, a duvan se pušio vekovima.
Biljka koja se koristila kao lek je prokažena kao najveći otrov.

Stoji da su današnje cigarete masovne proizvodnje štetne za zdravlje, ali najviše zbog toga što se proizvodi teški krš. Da u njima ima d od duvana, ni najokoreliji pušači ne bi mogli da stuku paklu dnevno. Ko je pušio cigare, tompuse, bilo šta sa pravim duvanom, zna razliku.

Ali to se ne osuđuje, a takvu proizvodnju bih i ja mirne duše razbucala. Umesto da pooštre zahteve za kvalitet, pa koliko košta pakla nek košta, sve se ostavlja dostupnim i legalnim, ali ako te uvate - kazna.

A što se kancera tiče:
Prvo: posle osiromašenog uranijuma, paz da me ne zaplaše.
Drugo: i bez uranijuma, pre ću da ga zapatim od kokakole zero sa onom tonom zaslađivača koji sadrži, a koja se opušteno reklamira kao "zdrava", jer je bez šećera.
 
Zato što je takva kampanja sprovođena - da je pušenje porok za niži sloj.

onda je to dobra kampanja.ljudi u nekim srednjim godinama uglavnom kazu da su poceli da puse jer su videli od....profesora,lekara...ili ljudi koji su im se cinili ili bili vazni.
moja prva uciteljica je pusila a to smo saznali kad smo je skoro obisli.....i rekla nam je da je uvek pusila ali da je strogo pazila da je nikada ne vidimo.svaka joj cast.zelela je da ostavi cigarete ali nikada nije uspela.stalno nam je pricala o stetnosti nikotina.....
 
Pa kampanja protiv duvana je novijeg datuma, a duvan se pušio vekovima.
Biljka koja se koristila kao lek je prokažena kao najveći otrov.

Stoji da su današnje cigarete masovne proizvodnje štetne za zdravlje, ali najviše zbog toga što se proizvodi teški krš. Da u njima ima d od duvana, ni najokoreliji pušači ne bi mogli da stuku paklu dnevno. Ko je pušio cigare, tompuse, bilo šta sa pravim duvanom, zna razliku.

Ali to se ne osuđuje, a takvu proizvodnju bih i ja mirne duše razbucala. Umesto da pooštre zahteve za kvalitet, pa koliko košta pakla nek košta, sve se ostavlja dostupnim i legalnim, ali ako te uvate - kazna.

A što se kancera tiče:
Prvo: posle osiromašenog uranijuma, paz da me ne zaplaše.
Drugo: i bez uranijuma, pre ću da ga zapatim od kokakole zero sa onom tonom zaslađivača koji sadrži, a koja se opušteno reklamira kao "zdrava", jer je bez šećera.


pa sad...ima i tu fora; u procesu proizvodnje duvana
hint - furadan z:mrgreen:
 

Back
Top