Novi pasoši i LK

izvadio u novembru za 20 dana, bez problema, lokacija mirijevska demokratska policijska stanica

inace, treba opet da se kaze, nema sengena bez novih pasosa, znaci vlada je zhbala sengen za ovu godinu, garant
 
treba da se setim, mislim da je 2000 pasos i nesto oko 200 dindzi plus

pa slike oko 200

pa krstenica i uverenje o drzavljanstvu, mozda oko 800,

sve ovo napamet picam. ako ti bas treba info malo u policiju, malo u opstinu, sve pise
 
treba da se setim, mislim da je 2000 pasos i nesto oko 200 dindzi plus

pa slike oko 200

pa krstenica i uverenje o drzavljanstvu, mozda oko 800,

sve ovo napamet picam. ako ti bas treba info malo u policiju, malo u opstinu, sve pise

Слике нису обавезне пошто те у канцеларији сликају али то јавно неће да кажу да не би узимали фотографским радњама хлеб из уста.Ја сам за ћеру вадио на самом почетку окилавио сам се у СУП-у Земунz:(
 
lol nemogu da verujem covek danas predo za novi pasos u ambasadu u becu dobio termin u septembar da dodje ali ne da podigne pasos nego samo termin svi koji su bili danas da predaju dobili isti termin u septembar kaze smejurija novi pasos kosta 50evra a ko nemoze da ceka moze da podigne plavi za 180evra ...lopovi lopovi ...propala drzava
 
Слике нису обавезне пошто те у канцеларији сликају али то јавно неће да кажу да не би узимали фотографским радњама хлеб из уста.Ја сам за ћеру вадио на самом почетку окилавио сам се у СУП-у Земунz:(

moje iskustvo sa slikama

doneses svoje slike u koloru, plus oni te slikaju sa canonom, mozda 540, tvoje slike skeniraju, pa onda ih program `pregleda` i kaze moze ili ne.

meni, za porodicu, za 3 osobe, rekli da ne mogu donesene slike u pasos, samo njihove, a meni licno dali da biram koju hocu da mi bude u pasosu.

naravno ima caka. njihov snimak, inace u koloru, u pasosu se stampa kao crnobeli
 
zasto su nas ispalili i nista od novih isprava od 01.01.2006.? ja sam stekao utisak da od toga nist nece biti. nevidim da se kupuje neka oprema ili nesto. nevidim da su od nemaca kupili nekoliko milliona pasosa i licnih karti... opet smo popusili kad smo retardi...
nadam se da gresim.
oce biti novi dokumenti u 2006?


Ko god da je zadigo temu od ovog čoveka ima da popase po labrnji samo tako...
Ebe se ovom i za lažovčiće radikalčiće i za demokrate...
Ovo je pitao zbog isprava radi sportskih dešavanja

HASAN SECKATI!
 
moje iskustvo sa slikama

doneses svoje slike u koloru, plus oni te slikaju sa canonom, mozda 540, tvoje slike skeniraju, pa onda ih program `pregleda` i kaze moze ili ne.

meni, za porodicu, za 3 osobe, rekli da ne mogu donesene slike u pasos, samo njihove, a meni licno dali da biram koju hocu da mi bude u pasosu.

naravno ima caka. njihov snimak, inace u koloru, u pasosu se stampa kao crnobeli

Meni su primili donesenu sliku za pasos. Zakazali su mi 3-4 nedelje ranije. Pozeljno je da se prvo izvadi licna karta, onda ne treba ni izvod iz drzavljanstva, ni izvod iz maticne knjige rodjenih.
 
predprosle godine davali ljudima plavi pasos na 5-10 godine samo sto vise pare da uzmu iako planirali da od prosle svi imaju crveni pa kako gi nije sramota sad oce opet ljudima da uvale plavi za 180 cevra koji moraju hitno dole
 

Back
Top