Novi pasoši i LK

Duh Sekire:
Никада, делоимице одговорношћу власти од 5. октобра 2000 до сада. Вала, могли су да испуне техничке услове...
Са друге стране, кад не знаш како се зове земља у којој живиш...

pa nek pisu SCG - nece ovi otici samo se kurce
secam se da je svilanovic govorio 2002. "pa tamo negde 2004 bi trebalo da smo beli"
bilo je uslova to oko pasosa, da panduri kontrolisu granicu, da se poveca ekonomska moc stanovnistva i ukidanje viza za njih. mi smo ukinuli vize svima skoro, panduri kontrolisu ja mislim, i sad ovo oko pasosa i ekonomije.
 
Ja ne znam kako niko od Vas ne konta da su glavni stos za primanje na beli sengen Albanci na Kosovu i Metohiji !!! Oni su i dalje zvanicno gradjani SCG i mogu u nasem ministartsvu izvaditi pasos bez po muke! Svi oni koji odu na zapad i tamo naprave papazjaniju se izjasnjavaju da su iz SCG, tj. Srbije, zato smo i napuseni !!!

Pa ni Makedonija, koja je "kandidat" za prijem nije na belom sengenu! Zapitajte se zasto? Mozda zbog toga sto tamo zivi 30% Albancerosa, ha?

Kada Zapadnjaci preseku pitanje Kosova i Metohije (onako kako su oni zacrtali), tada cemo i mi doci na belu listu. Da ne pominjem sve te gluposti oko imena drzave i njenih granica.....
 
@elvin: da radi i ovaj plavi pasos ali jedva :roll:

samo moras da ga aktiviras nekoliko meseci ranije ako oces u eu ili ne daj boze jos dalje...
izvor mojih vecitih frustracija taj pasos i bela lista :roll:
'ebiga,tri meseca ranije moram brizljivo da organizujem put a ne znam hocu li sutra biti ziva :roll:

a kad pomislim da sam mogla imati i dva druga pasosa da moj stari nije bio lenj da dobije ono na sta ima pravo...a sad sam ja matora za to :roll:
 
ma kad se tako potrudim da dobijem vizu,dodje mi da krenem da placem ispred ambasade :roll: i da dignem ruke od svega.
pa onda kada krenu npr. carinici na minhenskom aerodromu da mi detljno pregledaju pasos,ispituju me sto presedam,gde idem i kada se vracam...:shock: pa kada moram da pokazujem i da dokazujem ko sam i sta sam i da ne idem u eu da se kurvam i tako to...:roll: ponizavanje....a moglo bi da se regulise mnogo brze makar taj deo sa nase strane.

srecno se tim problemima (sa vizom valjda) :)
 
srecno se tim problemima (sa vizom valjda)

ma i nisu neki problemi...
ma kad se tako potrudim da dobijem vizu,dodje mi da krenem da placem ispred ambasade i da dignem ruke od svega.
pa onda kada krenu npr. carinici na minhenskom aerodromu da mi detljno pregledaju pasos,ispituju me sto presedam,gde idem i kada se vracam... pa kada moram da pokazujem i da dokazujem ko sam i sta sam i da ne idem u eu da se kurvam i tako to... ponizavanje....a moglo bi da se regulise mnogo brze makar taj deo sa nase strane.

i ja sam doživeo slične peripetije...al' tako ti je kad živiš u srbiji...to ti je deo paketa,ne verujem da će biti poboljšanja u narednih nekoliko godina...
 
Banshee, није проблем ни у теби ни у твом пасошу то што недојебани цариници и изфрустрирана стока мисли да идеш у ЕУ да се курваш, па шта ти мислиш за шта служе државе трећег света него за лечење нејебице и фрустрације културних и цивилизованих становника цењених САД и ЕУ.

Нећемо ми бити на белој листи ни кад будемо добили документа а ла 1984-а јер није фора да нама буде лепо него да се провери како функционише нова технологија у сваком погледу с тим да ће ту технологију последња усвојити лијепа наша домовина Црна Гора и то легално јер сви воле банана државе, полудивље насеобине где је за паре све дозвољено.
 
Istekao mi je stari plavi pasos,hocu da uzmem novi plavi pasos koji vazi do kraja 2009,jer ne mogu da cekam novi crveni,koliko kosta taj novi plavi pasos u inostranstvu,u nasim ambasadama i konzulatima??

Jel moze da se nadje negde na netu??
 

Back
Top