Новак помедеио Федерера- Забранити Србима због нацизма да играју тенис!

Derer:
Majka Roberta Prosinechkog je chista Srpkinja iz Chachka.
Da li to znachi da je Robert Prosinechki Srbin?

За Србе је Србин - само АКО МУ ЈЕ ОТАЦ СРБИН ... или ако се на попису тако осећа и тако ИЗЈАШЊАВА........
 
eremita:
За Србе је Србин - само АКО МУ ЈЕ ОТАЦ СРБИН ... или ако се на попису тако осећа] и тако ИЗЈАШЊАВА........
lol-1.gif
 
Stvarno ste yebeni bolesnici........umesto da se pise , kako je decko razvalio prvog igraca sveta, mentoli analiziraju sta mu je keva , a sta baba.............

Evo, i Ana Ivanovic je pobedila u LA...........bravo mala.......

Sta mislite, da li je ona cistokrvna srBkinja, ili i ona ima nekog hrvata ili siptara u familiji.......nesto mi sumnjive obrve ima........
 
inagadadavida:
Stvarno ste yebeni bolesnici........umesto da se pise , kako je decko razvalio prvog igraca sveta, mentoli analiziraju sta mu je keva , a sta baba.............

Evo, i Ana Ivanovic je pobedila u LA...........bravo mala.......

Sta mislite, da li je ona cistokrvna srBkinja, ili i ona ima nekog hrvata ili siptara u familiji.......nesto mi sumnjive obrve ima........
Crnogorka :lol: :lol: :lol: :lol:
 
inagadadavida:
Stvarno ste yebeni bolesnici........umesto da se pise , kako je decko razvalio prvog igraca sveta, mentoli analiziraju sta mu je keva , a sta baba.............

Evo, i Ana Ivanovic je pobedila u LA...........bravo mala.......

Sta mislite, da li je ona cistokrvna srBkinja, ili i ona ima nekog hrvata ili siptara u familiji.......nesto mi sumnjive obrve ima........

Изволте покатоличени форум, http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=8

Како само дивну хуманост и љубав према Србима приказују :roll: .

Шиптари "воле" исто тако Србе.
 
inagadadavida:
pu, bre........znao sam ja............nije prava SrBkinja, cim onako dobro govori engleski :evil:
Americka placenica....... :evil:
da li ćeš mi verovati, negde sam čitao, ne mogu se setiti gde, da su je kritikovali jer mnogo koristi engleski, pa čak i kad greši, psuje na engleskom
seljančura :D :D :D :D
 

Back
Top