Новак помедеио Федерера- Забранити Србима због нацизма да играју тенис!

blockhead:
Moze Nole da bude i Aboridzin ali je najvaznije to sto on igra za Srbiju,a mogao je da uzme britansko drzavljanstvo.On je svoj patriotizam pokazao tako da je glupa ova rasprava sta je po nacionalnosti.I onaj mali Caba Siladji nije Srbin pa donosi medalje Srbiji sto je zapravo i najvaznije.

Ma bre Djokovica zabole cije ima drzavljanstvo.On je najmanje u Srbiji uglavnom je u inostranstvu. A od tih tenisera jedino svaka cast onoj Jeleni Jankovic posto se ona bacila u humanitarni rad.
 
Lacibg:
Чекај, откуд знаш ? Ово за воз ? Мене је моја мајка родила у возу ... Јесам ли то већ негде причао ? :shock:

Ста ти пише у личној карти?
Место рођења: ''Воз, линија Београд - Бар''
Мала шала :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Dr.Torrente:
Ma bre Djokovica zabole cije ima drzavljanstvo.On je najmanje u Srbiji uglavnom je u inostranstvu. A od tih tenisera jedino svaka cast onoj Jeleni Jankovic posto se ona bacila u humanitarni rad.
Докторе, ти опет науеба због "браће" :shock: , није ваљда опет трајно ?
 
Pepeo:
Ста ти пише у личној карти?
Место рођења: ''Воз, линија Београд - Бар''
Мала шала :lol: :lol: :lol: :lol:
Ма јок Скопје-Београд. А "испоручен" сам негде око Рашке ... :lol: Дуго ми је писало воз док администрацији није досадило па ми рекли да изаберем било шта ... :lol: Изабрао сам Г.Трешњевицу (село на Букуљи код Аранђеловца) :lol:
 
Lacibg:
Ма јок Скопје-Београд. А "испоручен" сам негде око Рашке ... :lol: Дуго ми је писало воз док администрацији није досадило па ми рекли да изаберем било шта ... :lol: Изабрао сам Г.Трешњевицу (село на Букуљи код Аранђеловца) :lol:


:-D :-D :-D :-D :-D :-D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Yebote, sada sam svratio na Banjicku pijacu po neko voce, i snimim nekoliko pitoresknih likova, zavijaju malo kao da su ljuti Krajisnici ( rekao bih od one sorte, koja je od Knina do Bg, oborila sve rekorde u trcanju i bacanju puske...), kako pljuju Novaka, onako musavi i usrani, sa po dva zuba u ustima.


Napljuvase decka, sto mu je kao, keva hrvatica, a on , eto nije bacio pehar u glavu onom neinformisanom nesrecniku........kao,decko je zato smrad, a oni bi to samo tako............

Cak jedan od debila , vice, kako je onaj deda sto je najavljivao Novaka, francuz (kapiram, da nesreca i ne zna da se u Kanadi prica i francuski )......

Znaci, u Srbiji nista novo.......bilo nakupci sa pijace, ili ovi satro hakeri PatriJote, svi ispljuvase decka, samo zato sto se neka budaletina zayebala, i proglasila ga Hrvatom, a on, eto , nije izvadio iz sportske torbe kamu, i preklao lika, ko pravi PatriJota........

E, Srbijo medju sljivama..........yebo te ko te napravi takvu.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
inagadadavida:
Yebote, sada sam svratio na Banjicku pijacu po neko voce, i snimim nekoliko pitoresknih likova, zavijaju malo kao da su ljuti Krajisnici ( rekao bih od one sorte, koja je od Knina do Bg, oborila sve rekorde u trcanju i bacanju puske...), kako pljuju Novaka, onako musavi i usrani, sa po dva zuba u ustima.


Napljuvase decka, sto mu je kao, keva hrvatica, a on , eto nije bacio pehar u glavu onom neinformisanom nesrecniku........kao,decko je zato smrad, a oni bi to samo tako............

Cak jedan od debila , vice, kako je onaj deda sto je najavljivao Novaka, francuz (kapiram, da nesreca i ne zna da se u Kanadi prica i francuski )......

Znaci, u Srbiji nista novo.......bilo nakupci sa pijace, ili ovi satro hakeri PatriJote, svi ispljuvase decka, samo zato sto se neka budaletina zayebala, i proglasila ga Hrvatom, a on, eto , nije izvadio iz sportske torbe kamu, i preklao lika, ko pravi PatriJota........

E, Srbijo medju sljivama..........yebo te ko te napravi takvu.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Па где си ти ? :lol: Видим, остао си блесав као што си био - хвала богу. :wink: Добро ти нама дошао ! :lol:
Иначе, у праву си за она два несрећника на пијаци ... Али, знаш и сам да будалетина има где хоћеш ...
 
ja, kao Hrvat jedno ne razumijem
on igra u ime Srbije, i igra izuzetno dobro (osim Federer pobijedio je i Nadal-a i Rodick-a)
umjesto da ste ponosni na to, vi trazite "dlaku u jajetu"
na vasem mjestu mene bi radovalo da se konacno o Srbiji pozitivno pise u svijetu..
iako, sto je i tema ovoga, zabraniti nacistima itd.
i sto rijede i manje pokazuje "tri prsta" pri pobjedi, to bolje za Srbiju i za normalne u Srbiji
jer "tri prsta" su obisla svijet u negativnom kontekstu (Vukovar, Srebrenica, Dubrovnik)
mi smo bili sretni sto je Ivanisevic (i ostali) za nas ucinili...vise nego Tudman
Koristite te sportske uspjehe da pokazete i neku drugu Srbiju...
 
slavonija:
ja, kao Hrvat jedno ne razumijem
on igra u ime Srbije, i igra izuzetno dobro (osim Federer pobijedio je i Nadal-a i Rodick-a)
umjesto da ste ponosni na to, vi trazite "dlaku u jajetu"
na vasem mjestu mene bi radovalo da se konacno o Srbiji pozitivno pise u svijetu..
iako, sto je i tema ovoga, zabraniti nacistima itd.
i sto rijede i manje pokazuje "tri prsta" pri pobjedi, to bolje za Srbiju i za normalne u Srbiji
jer "tri prsta" su obisla svijet u negativnom kontekstu (Vukovar, Srebrenica, Dubrovnik)
mi smo bili sretni sto je Ivanisevic (i ostali) za nas ucinili...vise nego Tudman
Koristite te sportske uspjehe da pokazete i neku drugu Srbiju...

50% se slažem sa tobom
 
robespjer:
A sto se ne bi slozio bar 99%?

Sto se tri prsta tice, za njih sam nekako sentimentalno vezan, jer su ona rodjena kao pokret otpora prema Milosevicu, a tek kasnije su u anale usla kao nekakav nacionalisticki predznak.

razumijem...
ali "tri prsta" su obisla svijet zajedno sa pjesmama
"slobo, Slobodane, salji salate, bit ce mesa, klat cemo hrvate"
"noz, zica, Srebrenica"
itd....
p.s. ja sam se prvi put upoznala sa tri prsta prije nekih 30-ak godina u Osijeku kad sam isla (tada zabranjeno) na krstenje jednog djeteta...bilo je velicanstveno i duhovno i doista religiozno....i naravno misticno...zbog tog dozivljaja ta tri prsta nemaju za mene, kao Hrvata, samo negativan kontekst (unatoc zloupotrebe).
 
robespjer:
A sto se ne bi slozio bar 99%?

Sto se tri prsta tice, za njih sam nekako sentimentalno vezan, jer su ona rodjena kao pokret otpora prema Milosevicu, a tek kasnije su u anale usla kao nekakav nacionalisticki predznak.

Због та три прста који у наш поздрав, и који радо користим.
 
slavonija:
razumijem...
ali "tri prsta" su obisla svijet zajedno sa pjesmama
"slobo, Slobodane, salji salate, bit ce mesa, klat cemo hrvate"
"noz, zica, Srebrenica"
itd....
p.s. ja sam se prvi put upoznala sa tri prsta prije nekih 30-ak godina u Osijeku kad sam isla (tada zabranjeno) na krstenje jednog djeteta...bilo je velicanstveno i duhovno i doista religiozno....i naravno misticno...zbog tog dozivljaja ta tri prsta nemaju za mene, kao Hrvata, samo negativan kontekst (unatoc zloupotrebe).

nisu ta tri prsta ista.... skupljeni prsti koriste se kad hoces da se prekrstis, a rasirena tri prsa je vuk draskovic uveo kao simbol


licno, meni se tri rasirena prsta ne svidjaju jer me strasno podsecaju na znak koji su srbi prilikom pokrstavanja u NDH morali da pokazuju....

rasireni prsti simbolisu razjedinjenost
 
slavonija:
i pitanje je dana kad ce on uzeti americko drzavljanstvo, i onda opet
prosla baba sa kolacima
i jadikovke i kukanje...
E znam da ti je krivo ali yebiga...bolje prihvatite,ovo je tek pochetak.
A to shto ste podplatili najavlivacha da ga predstavi kao vasheg samo govori o tome ko voli da broji"krvna zrnca".
Shto se 3 prsta tiche ima jedna veeeoma interesantna slika Janice-Hrvatice ima je Silent Bob pa ako bi bio ljubazan...:)
 

Back
Top