Новак помедеио Федерера- Забранити Србима због нацизма да играју тенис!

Derer:
E znam da ti je krivo ali yebiga...bolje prihvatite,ovo je tek pochetak.
A to shto ste podplatili najavlivacha da ga predstavi kao vasheg samo govori o tome ko voli da broji"krvna zrnca".
Shto se 3 prsta tiche ima jedna veeeoma interesantna slika Janice-Hrvatice ima je Silent Bob pa ako bi bio ljubazan...:)

izvini, ali nerazumijem sto si htio reci...
 
slavonija:
izvini, ali nerazumijem sto si htio reci...
Pozdravlja vas sestra srpkinja...to sam "htio"reci.:lol::lol:

janica_kostelic5.jpg
 
Која сте ви ђ.брад овде на овом подфоруму Политике. Сви одреда и ултранационалисти и ултралиберали. (Мишљења сам да су сви ултра.. дебили)
Шта сте ви учинили за нашу земљу? Шта што тркељишете сваким даном форумом и исправљате криву Дрину? Новак, Ана и Јелена су за ових мало јаче од пола године много побољшали имиџ Србије и свет нас по томе сада препознаје. А не хвала Богу по оваквим креатурама које се само свађају и уваче неке антиполитичке ствари у политику.
Бај д Веј на концерту Стонса Рон Вуд је при поздраву публици имитирао један тениски сервис алудирајући на то да смо постали тениска суперсила!
 
Дафмен3:
Која сте ви ђ.брад овде на овом подфоруму Политике. Сви одреда и ултранационалисти и ултралиберали. (Мишљења сам да су сви ултра.. дебили)
Шта сте ви учинили за нашу земљу? Шта што тркељишете сваким даном форумом и исправљате криву Дрину? Новак, Ана и Јелена су за ових мало јаче од пола године много побољшали имиџ Србије и свет нас по томе сада препознаје. А не хвала Богу по оваквим креатурама које се само свађају и уваче неке антиполитичке ствари у политику.
Бај д Веј на концерту Стонса Рон Вуд је при поздраву публици имитирао један тениски сервис алудирајући на то да смо постали тениска суперсила!


Zar ti stvarno mislis da ove patriJote.....jadnici koji seciraju krvnu sliku Noleta, znaju ko je Ron
Wood ???.......pa oni misle, da je to jos jedan Sorosev komesar za KiM :D :D :D :D

Nole je jedni zamahom reketa ucinio vise za Srbiju , nego svi ovi gubitnici ,i dupeljupci Ratka Mladica.........vise vredi jedan Nole, Ana ili Jelena, od svih njihovih zlocinaca na gomili........iako poredjenje nije bas suvislo. Izvinjavam se stoga mladim srpskim teniserima , koje stavih u istu recenicu sa talogom i sljamom Srbije........
 
slavonija:
razumijem...
ali "tri prsta" su obisla svijet zajedno sa pjesmama
"slobo, Slobodane, salji salate, bit ce mesa, klat cemo hrvate"
"noz, zica, Srebrenica"
itd....
p.s. ja sam se prvi put upoznala sa tri prsta prije nekih 30-ak godina u Osijeku kad sam isla (tada zabranjeno) na krstenje jednog djeteta...bilo je velicanstveno i duhovno i doista religiozno....i naravno misticno...zbog tog dozivljaja ta tri prsta nemaju za mene, kao Hrvata, samo negativan kontekst (unatoc zloupotrebe).
Pa sta si? Hrvat ili Hrvatica?:lol: :lol: :lol:
 
inagadadavida:
[/B][/SIZE]

Zar ti stvarno mislis da ove patriJote.....jadnici koji seciraju krvnu sliku Noleta, znaju ko je Ron
Wood ???.......pa oni misle, da je to jos jedan Sorosev komesar za KiM :D :D :D :D

Nole je jedni zamahom reketa ucinio vise za Srbiju , nego svi ovi gubitnici ,i dupeljupci Ratka Mladica.........vise vredi jedan Nole, Ana ili Jelena, od svih njihovih zlocinaca na gomili........iako poredjenje nije bas suvislo. Izvinjavam se stoga mladim srpskim teniserima , koje stavih u istu recenicu sa talogom i sljamom Srbije........

jbt.. ko nam pricha o roku.. :lol: pa shto pobezhe ko pitchka pre nekoliko meseci kad te pozva da malo divanimo o njemu :lol: :lol: :lol:
 
slavonija:
p.s. ja sam se prvi put upoznala sa tri prsta prije nekih 30-ak godina u Osijeku kad sam isla (tada zabranjeno) na krstenje jednog djeteta...bilo je velicanstveno i duhovno i doista religiozno....i naravno misticno...zbog tog dozivljaja ta tri prsta nemaju za mene, kao Hrvata, samo negativan kontekst (unatoc zloupotrebe).

ova ko oni lezbosi... zlatno pravilo tri prsta... :lol: zna se de idu koji :lol: :lol: :lol:
 
Шон:
jbt.. ko nam pricha o roku.. :lol: pa shto pobezhe ko pitchka pre nekoliko meseci kad te pozva da malo divanimo o njemu :lol: :lol: :lol:

Ne se secam te epizode, a da si birao temu, gde ces ispasti smesan pred sagovornikom, izabrao bi upravo rok ........... :D

Pazi ga ljakse, meni da soli o rock & rollu...... :D :D :D ........u Guchu, bre :evil:
 
Derer:
Nije to smeshno to su ozbilje stvari!
Sad ce Nesha taxista da ti objasni u kojoj je to istoriJksoj korelaciji sa Vajmarskom republikom i Fashizmom u Srbiji.
Neću da objašnjavam ništa. Tebi niko nije rekao da nije pristojno uzimati u usta nekoga ko ne učestvuje na temi?
 
inagadadavida:
Ne se secam te epizode, a da si birao temu, gde ces ispasti smesan pred sagovornikom, izabrao bi upravo rok ........... :D

Pazi ga ljakse, meni da soli o rock & rollu...... :D :D :D ........u Guchu, bre :evil:

paz derpe kako se pravi nevesht :lol: :lol: :lol: jel' sha bi sa onim zapaljenim pasoshima u nepostojecoj shkoli :lol: :lol: :lol:
 
Ipak, izvinjenje:)

STATEMENT FROM TENNIS CANADA REGARDING MR. NOVAK DJOKOVIC AND THE CLOSING CEREMONIES OF THE ROGERS CUP IN MONTREAL

Tennis Canada apologizes to Mr. Djokovic and the Serbian community for the incident that occurred during the closing ceremonies of the 2007 Rogers Cup in Montreal. The public address announcer accidentally stated that Mr. Djokovic was from another country other than Serbia. The misinformation given about Mr. Djokovic’s home country was completely accidental. Tennis Canada is very proud of our new champion and joins the Serbian community in honouring his victory. This success is another example of the growing strength of Serbian tennis which includes third-ranked Jelena Jankovic and defending Rogers Cup champion Ana Ivanovic, who are competing this week in Toronto.
 
Винстон Меквејд (Winston McQuade) је дуго година у и око тениса, између осталог од 1982-1986 председник тениске федерације Квебека http://www.radio-canada.ca/allosydney/olympiques/rc_sydney/mcquad.asp. Покривао тениски турнир у Атланти, стално присутан на свим већим турнирима у разним организационим телима. Такав професионалац не може „случајно” (како се каже у извињењу) да помеша из које то земље долази једна од три највеће светске тениске звезде. Па још провокација са Кроасанијом. У званичном извињењу на сајту се такође и безобразно прикрива коју је то земљу покушао да „прогура” наивни чичица Винстон (The public address announcer accidentally stated that Mr. Djokovic was from another country other than Serbia.)

Како је дошло до тога, можда најбоље говори овај линк о директору и главном менаџеру за медије Роџерс Купа.

Гле чуда, директор за медије је хрват Мајкл Цвитковић.
Случајност, мало сутра.

http://www.rogerscup.com/4/en/media/mediacontacts.asp
 
Nego, burazeru, sta bi sa onim linkom gde Ana Ivanovic pozdravlja i opravdava bombardovanje Srbije?

Nemoj misliti da ce se tvoja bolest izleciti time sto ces od svih bolesnih izjava jednostavno pobeci. Dokle god ne pokazes da je Ana to stvarno izgovorila bices ubedljivo najveca bolestija na ovom forumu.
 

Back
Top