Новак помедеио Федерера- Забранити Србима због нацизма да играју тенис!

filatelista:
pa majka mu je Hrvatica, tako da nema tu baš mnogo ironije
čovek je lafčina
nisam znala da mu je majka hrvatica ali znam da ima hrvatsko poreklo...i slazem se stoga,nista cudno sto je to rekao...
a i nije daleko od istine btw,uprkos tome sto se ni jednim ni drugim seljacinama to ne svidja :)
 
Cossack:
Ne razumem, zasto ga pitaju za tako nesto kada igra za Srbiju?
Deklarise se kao Srbin, rodjen je u Leposavicu, mogli su da ga pitaju da li je KOSOVAC?:roll:
Na zvaničnom sajtu Novaka Đokovića ne piše da je rođen u Leposaviću, već u Beogradu. Sad ispada da su svu Srbi koji su uspešni, pametni, lepi... sa Kosova. Nisam baš ubeđen.
 
Шта сте запели с тим да "поребројавате крвна зрнца"?

Може бити и Клингонац по пореклу.

Дечко је геније за тенис, и представља се, и представљају га, као - "српског тенисера". (Више, у смислу "државе Србије" него националности).
Или, као "тенисера из - Србије".

Дакле, битно је, да, на свој начин - буде поменута - Србија.

У најбољем светлу.
 
Banshee:
nisam znala da mu je majka hrvatica ali znam da ima hrvatsko poreklo...i slazem se stoga,nista cudno sto je to rekao...
a i nije daleko od istine btw,uprkos tome sto se ni jednim ni drugim seljacinama to ne svidja :)
prva pomisao kad sam to čuo bila je tema na politici velikim slovima o "đubradi ustaškoj šta nam rade" :grin: :grin:
potpuno spontano i opušteno je ispravio lapsuz voditelja završnog programa i rekao da je to slično ili isto, ne čuh baš jer je simultano prevodio ovaj komentator.
Kažem i kao igrač i kao čovek je laf!
 
Decko je pametan, i talentovan.......i ne sumnjam da ce uskoro zapaliti u SAD , ili Tunguziju , zauvek...........bilo gde, gde mu nece mentoli prebrojavati krvna zrnca, i analizirati DNK, vec uzivati u njegovom umecu............

A ovde ce opet ostati , dezurni analiticari krstenica.......tuzni i ruzni......
 
Norma Kampl:
Шта сте запели с тим да "поребројавате крвна зрнца"?

Може бити и Клингонац по пореклу.

Дечко је геније за тенис, и представља се, и представљају га, као - "српског тенисера". (Више, у смислу "државе Србије" него националности).
Или, као "тенисера из - Србије".

Дакле, битно је, да, на свој начин - буде поменута - Србија.

У најбољем светлу.

Deda mu je bio odbornik opštinskog odbora Srpske radikalne stranke.
Neki Šerifović, kako beše...
 
zelebp:
Na zvaničnom sajtu Novaka Đokovića ne piše da je rođen u Leposaviću, već u Beogradu. Sad ispada da su svu Srbi koji su uspešni, pametni, lepi... sa Kosova. Nisam baš ubeđen.
Ne momak, mozda je i "rodjen" u Beogradu, ali sam siguran da je bar jedan deo detinjstva proveo tamo, inace mu je otac odatle (valjda)
 
filatelista:
pa majka mu je Hrvatica, tako da nema tu baš mnogo ironije
čovek je lafčina
njemu majka hrvatica?
7f4c1cc7b3.jpg
ne bih rekao :)
 
Derer:
Seljaci su jedino oni koji svojataju tudje.
Ko taj Ustasha iz Montreala koji je "sluchajno"pogreshio.
Hrvati i Srbi nisu i nikada nece biti isto.To je uvreda.
I poreklom biti iz Hrvatske bi znachilo da su mu oba roditelja Hrvati a njemu je samo majka Hrvatica...kako kazu.
tebe je nesto puklo u glavu.
opterecen si.
aj cao.
 
Ma niko ga nije pitao,nego neki kanadski službenik napravio lapsus,verovatno jer za njega to i jeste ˝isti ****˝ .Baš on zna kako koja zastava novonastalih država izgleda.
Naravno sada će ovo biti glavni razlog za razglabanje po forumima uz prebrojavanje krvnih zrnaca koje je već počelo,pa ako se još neki Hrvat nedaj Bože zaluta ovde,začas stižemo do Jasenovca i Vukovara i sve nuspojave koje neizbežno prate SRB-CRO teme.
Jedino sto je važno u ovoj priči je da je Novak pobedio svetskog broja 1.
 
inagadadavida:
Decko je pametan, i talentovan.......i ne sumnjam da ce uskoro zapaliti u SAD , ili Tunguziju , zauvek...........bilo gde, gde mu nece mentoli prebrojavati krvna zrnca, i analizirati DNK, vec uzivati u njegovom umecu............

A ovde ce opet ostati , dezurni analiticari krstenica.......tuzni i ruzni......
Prvo, Hrvati su doktorirali ta krvna zrnca :-) , a ne mi...
Sto se mene ticem on je Srbin i TOCKA. :lol:
 
Banshee:
tebe je nesto puklo u glavu.
opterecen si.
aj cao.
U chemu je problem?
Hrvati i Srbi su dva naroda.
Djokovic nije Hrvat jer da jeste igrao bi za Hrvatsku i dole bi pisalo CRO a ne SRB shto kao najavljivach nije znao.
Znash kako bi odreagovao neki hrvatski sportista da su tako neshto uradili?
I ti podvaljujesh da su mu roditelji"poreklom iz Hrvatske"a to nije istina.Otac mu je Srbin.
To je ko da kazesh da sam ja "poreklom iz Slovenije" jer mi je 1 prababa bila Slovenka.
Mene bi uvredilo da me nazovu Hrvatom ko i da su me nazvali Eskimom,Kazahstancem ili Ljudozderom sa Antila.
 
Banshee:
tebe je nesto puklo u glavu.
opterecen si.
aj cao.

Bice pre da je tebi pukla.
Kako to da uvek kad naprave kiks kažu za Srbina da je hrvat? Kako to da nikad za hrvata, ne kazu da je Srbin? Mogao je da se zahvali „državi Kvebek” na gostomprimstvu. Kakve li bi samo reakcije bile posle toga? Kad oni naprave grešku onda je to slučajno ali da je on nešto ovako izjavio bila bi ludnica po medijama! Za Anu su isto rekli da je hrvatica. Pre par godina tako su u Montrealu „pogresili” za Srpsku vaterpolo reprezentaciju.

Ako me neko nekada, jednog dana, imenuje za govornika prilikom urucivanja pehara jednoj od DVE države, ja ću se dan ranije bar raspitati ko igra u finalu.
 
Derer:
Pa ne broji njemu niko zrnca osim onih koji ga u Montrealu nazivaju Hrvatom.
То јесте, како год окренеш - идиотизам.

Како рекох, мени је битно да је Новак опет, како год окренеш - "српски тенисер".

И да је, између осталог, и као такав - победио броја 1.

Човек ту, ако је Србин, или уопште, одавде, напросто, мора да осети и неку врсту - посебног задовољства. што је то, ето, баш - "српски тенисер".

"Наш" је победио.

У ствари, на овом турниру победио је, хеботе, редом, заправо - сву тројицу најбољих на свету!
 
Banshee:
opterecen... i to hard kor :lol:
Da,da..ja sam opterecen a lik koji ga svojata nije.
Kad god neki Srbin napravi neki uspeh Hrvati mu "prebrojavaju krvna zrnca" da vide da nije mozda nekako to ipak i njihov uspeh.Ja sam od Hrvata na 4umu chuo biser da "Ivanovic"zvuchi kao hrvatsko prezime tako da je Ana mozda...:)
Imash milion primera sportista koji su meshanci pa su valjda oni sami bolje znali ko su i kako su se izjashnjavali-Drazen i Aleksandar Petrovic,Marko Popovic,Sinisha Mihajlovic,Robert Prosinecki,Ivan Miljkovic..itd.
Niko ti nece reci da je Drazen bio Srbin jer je chovek jasno rekao ko je i shta je.
 

Back
Top