Ништа друго...., него цигани...!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
prof.Grof:
На РТС ...., у претпразничко вече , пуштају филм "Гуча".Један крајње необразовани филм, где ништа нема везе са реалношћу.Србин да аминује везу кћерки са циганином, само зато што ће неки носати и црни боље да свира од њега самога.....

Слажем се.
Највећи расизам је међу самим Циганима.
Пошто знам доста Цигана они се деле на "Беле" и "Мандове". Непријатно ми је када крену да се свађају.
Негде сам написо да је највећи циљ родитеља да ћерку удају за "белог" човека.
Ако им је ћерка "Бела" неће да је удају ни з аживу главу за Циганина, него одмах крене фарбање косе у плаво, а дружи се само са "Белим" девојкама, са Циганкама ни да чује.
Страшно:(
 
Опет, из Војводине сам па мало другачије гледамо ваљда, али постоји нека нелагода у "Међурасним" односима, али нема забрана што се тиче ступања у брак, напротив. Родитељима треба времена да прихвате, али то није њихова ствар.
 
prof.Grof:
Crni i govnjavi da li ste isti ko oni. Ili ste isti ko jevreji, oni koji su nam ISUSA razapeli.....
Задњи пут кад сам читао историју, Исус ниј ебио "наш" него Јеврејин, од мајке Јеврејке... као и највећи део Апостола.
Али није да зановетам...

Па ако вечерас славимо РОЂЕЊЕ ЈЕВРЕЈИНА и крстимо се сваки дан у славу истог... онда не мрзим Јевреје.

Јомини, надам се да си бановао овог.
 
prof.Grof:
Kada budem imao više vremena , objasniću vam šta je Arijevac............., stoko !

A vi banditi , kao što vam je u u "venama" vaših dedova ********* -udbaških, pa vi to nasledili. Apelujte ako znate šta ta reč znači, (pošto je nema u komunističkim konverzacijama , jer je "obeležena" )., pa me banujte !

Stoko !!

Зар на Божић? :(
 
prof.Grof:
Kada budem imao više vremena , objasniću vam šta je Arijevac............., stoko !

A vi banditi , kao što vam je u u "venama" vaših dedova ********* -udbaških, pa vi to nasledili. Apelujte ako znate šta ta reč znači, (pošto je nema u komunističkim konverzacijama , jer je "obeležena" )., pa me banujte !

Stoko !!

cao.gif
 
eremita:
Ма пусти Грофе, сваки Србин који је гледао тај филм НА БАДЊЕ ВЕЧЕ - разумео је поруку... 8-)

Мито филм је глуп, лоше конципиран и њесра, а могао је да буде јаааако добар. Али су очигледно хтели да га "продају" западњацима као забрањена љубав "белкиње" и "црнца"

Штета за филм.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top