Danasnja sednica SB UN je dokazala da tzv Kosovo nije nista drugo do nacisticka, teroristicka NATO kreirana lazna drzava

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.466
Danasnja sednica SB UN je dokazala da tzv Kosovo nije nista drugo do nacisticka, teroristicka NATO kreirana lazna drzava

Na toj sednici su bili prisutni predsednik Srbije, i osudjeni terorista Aljbin Kurti

Slika govori vise od reci ko je drzava a ko to nije

Kosovo je Srbija!

Zato dignimo glavu, cim NATO propadne i nestane Srbija ce silom povratiti ono sto je njeno.

autorska tema.

GF2ALqeWUAAi_xC.jpg
 
naši mediji su prenosili kao i uvek samo Vučića a mene interesovalo šta će Kurti da kaže...to nisu pustili....
A Vučić nije propustio priliku da se pohvali ekonomskim čudom i pomene Expo...tako da je to sve bilo za domaću publiku...a oni što sede u SB UN i ne slušaju šta im se priča jer unapred imaju stavove svojih država...
 
Danasnja sednica SB UN je dokazala da tzv Kosovo nije nista drugo do nacisticka, teroristicka NATO kreirana lazna drzava

Na toj sednici su bili prisutni predsednik Srbije, i osudjeni terorista Aljbin Kurti

Slika govori vise od reci ko je drzava a ko to nije

Kosovo je Srbija!

Zato dignimo glavu, cim NATO propadne i nestane Srbija ce silom povratiti ono sto je njeno.

autorska tema.

Pogledajte prilog 1496218
Nema da pise "Republjik Kosova".Znaci da ni savet bezbednosti ne priznaje Kosovo i Metohiju,kao samostalno.Gledao sam malo veceras,ali sam gledao nase kosarkasice na drugom programu,pa kada se iznerviram prebacim na sednicu.
 
Nema da pise "Republjik Kosova".Znaci da ni savet bezbednosti ne priznaje Kosovo i Metohiju,kao samostalno.Gledao sam malo veceras,ali sam gledao nase kosarkasice na drugom programu,pa kada se iznerviram prebacim na sednicu.

Nema cak ni Kosovo* sa zvezdicom

Ima samo Aljbin Kurti z:D

Znaci po Ujedinjenim Nacijama Kurti predstavlja samog sebe.
 
naši mediji su prenosili kao i uvek samo Vučića a mene interesovalo šta će Kurti da kaže...to nisu pustili....
A Vučić nije propustio priliku da se pohvali ekonomskim čudom i pomene Expo...tako da je to sve bilo za domaću publiku...a oni što sede u SB UN i ne slušaju šta im se priča jer unapred imaju stavove svojih država...
Курти је хвалио српску опорбу, Маринику и Ђиласа.
 
Курти је хвалио српску опорбу, Маринику и Ђиласа.


ne pratim tog teroristu ali ovo danas je bila vrhunska simbolika i pokazatelj , svim domacim izdajnicima koji propagiraju da je Kosovo i Metohija izgubljeno - da uopste nije takav slucaj.

Zvanican svet i dalje vidi Kosmet kao deo Srbije. Barem vecina njega.
 
ne pratim tog teroristu ali ovo danas je bila vrhunska simbolika i pokazatelj , svim domacim izdajnicima koji propagiraju da je Kosovo i Metohija izgubljeno - da uopste nije takav slucaj.

Zvanican svet i dalje vidi Kosmet kao deo Srbije. Barem vecina njega.
Наравно. Наше је да сачекамо повољан тренутак да Косово вратимо у пуни правни и државни оквир Србије и завршимо са терористима.
 
Иначе, ево, Курти је отворено захвалио Тадићевој власти јер каже да је пресуда међународног суда у Хагу (а питање су послали тадићевци) у корист ,,независности" Косова:


Толико о Тадићу ,,патриоти"...
 
Ja sam uzasno glup GS.
Znam da su GS pametniji , oni racunaju USA ce puci i onda ce biti sebicni pa ce natezati NATO , to dovodi do pucanja NATO , a onda EU postaje svoja , sa EUBATO i onda ih u prvo vreme ne interesuje kao Kosovo i onda nastupa Srbija i nadje 2 miliona vojnika i sredi Kosovo..

A albancerosi koji su za to vreme postali milijarderi zbog dilova drogom ce mirno da gledaju i dogovore se sa Saricima i Malima iz Srbije...

Ono sto ja ne vidim je kako neki bogati Albanceros nece odvojiti malo kesa i potkupiti srpske politicare, malo prvo kesh, a posle uzo si sad igraj kako ja sviram..
Tj kad dodje vreme da Srbija moze usetati na Kosovo , bice toliko potkupljenih politicara da ce reci smirimo strasti moze i ovako..
 
Danasnja sednica SB UN je dokazala da tzv Kosovo nije nista drugo do nacisticka, teroristicka NATO kreirana lazna drzava

Na toj sednici su bili prisutni predsednik Srbije, i osudjeni terorista Aljbin Kurti

Slika govori vise od reci ko je drzava a ko to nije

Kosovo je Srbija!

Zato dignimo glavu, cim NATO propadne i nestane Srbija ce silom povratiti ono sto je njeno.

autorska tema.

Pogledajte prilog 1496218

Toliko o tome da je i bez našeg priznanja, privremeno okupirane južne srpske pokrajine Kosova i Metohije, sve gotovo.
 

Srbi sa Kosova oduševljeni nastupom Vučića u Ujedinjenim nacijama​

Srpska lista ističe da je Vučić čitavom svetu predočio apsolutnu istinu.
Srpska lista saopštila je da je predsednik Aleksandar Vučić održao istorijski govor u Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija.

Kako je istakla, čitavom svetu je predočio apsolutnu istinu, da Aljbin Kurti sada nad Srbima na Kosovu i Metohiji sprovodi zločin protiv čovečnosti, namerno kreirajući nepodnošljive uslove života za srpski narod.

- Vučić je pred očima čitavog sveta stao čvrsto u odbranu srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i principa međunarodnog prava. U ime srpskog naroda sa Kosova i Metohije odajemo priznanje predsedniku Aleksandru Vučiću što je čitavom svetu preneo istinu o stradanju srpskog naroda na ovim prostorima od strane režima Aljbina Kurtija i nameri Kurtija da protera srpski narod i ugrozi mir na Zapadnim Balkanu - stoji u saopštenju Srpske liste.

Navodi se da se Vučić u Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija pred "najmoćnijim zemljama sveta hrabro kao lav borio za opstanak i ostanak srpskog naroda na svojim vekovnim ognjištima i ukazao na potrebu da čitav demokratski svet stane u zaštitu srpskog naroda".

- Ponosni smo i hrabri nas činjenica da našu državu i naš narod u ovim teškim vremenima vodi predsednik Vučić, koji je više puta do sada dokazao koliko mu je stalo do Srbije i Srba, a posebno našeg naroda na Kosovu i Metohiji - naglasila je Srpska lista.

SD
 
Kurti je izjavio da se Vucic sluzi lazima...

Da li i dalje tvrdite da je Kosovo država? Ako je država zašto nema ispred Kurtija ime države nego prezime ove bitange? Gospodo želeli biste vi da bude država ali ipak vi ste aljbin kurti tako se zovete. A mi smo Srbija na našu radost tako se zovemo.

GF2ALqeWUAAi_xC.jpg
 
Da li i dalje tvrdite da je Kosovo država? Ako je država zašto nema ispred Kurtija ime države nego prezime ove bitange? Gospodo želeli biste vi da bude država ali ipak vi ste aljbin kurti tako se zovete. A mi smo Srbija na našu radost tako se zovemo.

Pogledajte prilog 1496323
Управо тако.
 
Danasnja sednica SB UN je dokazala da tzv Kosovo nije nista drugo do nacisticka, teroristicka NATO kreirana lazna drzava

Na toj sednici su bili prisutni predsednik Srbije, i osudjeni terorista Aljbin Kurti

Slika govori vise od reci ko je drzava a ko to nije

Kosovo je Srbija!

Zato dignimo glavu, cim NATO propadne i nestane Srbija ce silom povratiti ono sto je njeno.

autorska tema.

Pogledajte prilog 1496218
Ma kakva Kosovo, to je samo gomila smrdljivih lažova i terorista koje je NATO gurnuo pod svoje krilo.

I sad ih pokušavaju predstaviti kao neku državu, a čista laž! Na toj sjednici su bili i naš predsjednik, a bogami i onaj Kurti, osuđeni terorista, što govori sve.

Samo pogledaj sliku, nije ti tu potrebno ništa više reći. Kosovo je Srbija, to je činjenica, i nitko to ne može promijeniti.

Samo čekamo trenutak kad će NATO pasti i onda ćemo mi silom vratiti što je naše. Dignimo glavu, brate, Srbija će se vratiti jača nego ikad prije!
 
Da li i dalje tvrdite da je Kosovo država? Ako je država zašto nema ispred Kurtija ime države nego prezime ove bitange? Gospodo želeli biste vi da bude država ali ipak vi ste aljbin kurti tako se zovete. A mi smo Srbija na našu radost tako se zovemo.

Pogledajte prilog 1496323
Simbolika Tixi simbolika. Taj na slici pored Aljbina zna odlicno da dalje od Raske ne moze da dobaci…
 
Danasnja sednica SB UN je dokazala da tzv Kosovo nije nista drugo do nacisticka, teroristicka NATO kreirana lazna drzava

Na toj sednici su bili prisutni predsednik Srbije, i osudjeni terorista Aljbin Kurti

Slika govori vise od reci ko je drzava a ko to nije

Kosovo je Srbija!

Zato dignimo glavu, cim NATO propadne i nestane Srbija ce silom povratiti ono sto je njeno.

autorska tema.

Pogledajte prilog 1496218
Sjednica je dokazala da je "nacistička i teroristička država"? Kako točno? Pročitao sam Vučićev govor. Osim standardnog kmečanja o "ugroženoj nejači" i "miroljubivim Srbima koji ne bi ni mrava zgazili" bez obzira koliko oružja nagomilali i koliko neuspješnih vojnih udara izveli (Crna Gora, Kosovo), nisam naišao na bilo što što bi išlo u prilog tvrdnjama predsjednika Vučića. Čak je i teza o uvođenju eura kao načina tobožnjeg progona Srba s Kosova i više nego smiješna. Srbi u BiH koriste konvertibilnu marku, Beograd im šalje novčana sredstva i nema nikakvih problema u transakcijama. Također, Srbi u Crnoj Gori koriste euro, i tu ih novčano pomaže Beograd i opet nema nikakvih problema. Problem je izgleda samo euro na Kosovu. Kmečanje i ništa drugo. :kafa:
 
naši mediji su prenosili kao i uvek samo Vučića a mene interesovalo šta će Kurti da kaže...to nisu pustili....
A Vučić nije propustio priliku da se pohvali ekonomskim čudom i pomene Expo...tako da je to sve bilo za domaću publiku...a oni što sede u SB UN i ne slušaju šta im se priča jer unapred imaju stavove svojih država...
Bitno je samo plasiranje među "ovce" tvrdnji o "nikad važnijem" "istorijskom govoru" predsjednika u kojem trenutku je stao čitav svijet kako bi pozorno poslušao što ima reći vođa velike, moćne i utjecajne članice UN-a. Zna Vučić s kakvim biračima ima posla pa je spustio letvicu na niske grane.
 

Back
Top